e-cigSerbia Forum

e-cigSerbia Forum (http://www.e-cigserbia.com/index.php)
-   Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti (http://www.e-cigserbia.com/forumdisplay.php?f=59)
-   -   Fiber / Vata / Mesh (http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=7418)

milankomsa 01-08-2014 14:46

Re: Fiber / Vata / Mesh

niva, lotos-yugomedic. na obe pise 100% pamuk, neizbeljivane itd. dobro bi dosla neka preporuka...

nirvana 01-08-2014 14:50

Pitaj zenu ili devojcicu, one ce ti najbolje reci ;)

Attila 01-08-2014 14:51

Glupo da kažem al ae ...jel pustiš da se natopi vata pre nego ga przis ...

milankomsa 01-08-2014 14:57

natopim na driperu direktno dokle god upija i jos malo pride , ali opet isto. da li je neko koristio ovu vatu, ako je u njoj problem , jel moze neka preporuka koju da uzmem ? jedino ako je vati potrebno malo vise da upije , nikad nisam cekao duze od recimo minuta, onako vizuelno mi izgleda da je to sve lepo natopljeno, e sad ne znam mozda neke najsitnije mikrokapilare nisu pune :)

Gorki 01-08-2014 15:44

Ako ne osecas sagoreo ukus (spaljena vata), vec samo miris vate koji ti "kvari" aromu, nemoj da brines, proci ce. Probaj da je koristis nekoliko dana, bez obzira na taj miris. Vremenom ce ti se receptori navici, i neces to ni primecivati. Samo cistu aromu...

Meni je ta Lotos vata skroz ok.

Bet 01-08-2014 15:47

Imao sam isti problem. Koju god vatu da probam - katastrofa. Dzaba kuvanje, dzaba price proci ce kad poparis mililitar-dva.
Uzeo sam od Zogua vatu sa liberty flightsa (valjda, nisam siguran) i za divno cudo nema nikakvog smeka tako da preporucujem nju.

milankomsa 01-08-2014 15:58

hvala ljudi :) probacu da iskuliram taj smek , ako neko ima jos neki predlog koju vatu neka napise, a jos ako je dostupna kod nas bilo bi idealno :)

cages01 01-08-2014 16:33

Ma i meni druze vata ne lezi nikako,sve sam varijante probao i nije to to. Dobro je da znam da nisam jedini :)

Sent from my PAP4044DUO using Tapatalk 2

jokjuar 01-08-2014 16:41

Jedina koju sam probao je od ženinih skidača šminke, jbmlg koji su, ne smeta mi ukus (ne osećam ga), već me nervira što moram često da menjam setup zato sam ostao pri fiberu sa FT-a.

Sava89 01-08-2014 17:11

I meni je taj šmek vate smetao u početku, sad sam se već navikao i nmg da zamislim kayfun sa fiberom, nikako mi se ne dopada, dok mi recimo PT2 sa vatom postao užasan, tako da klirovi sa fiberom, RBA sa vatom.

Inače ove vate koristim, iste su mi.

http://img.tapatalk.com/d/14/08/02/jubegyru.jpg

aprk 01-08-2014 19:11

Citat:

Originalna poruka od milankomsa (Post 165335)
niva, lotos-yugomedic. na obe pise 100% pamuk, neizbeljivane itd. dobro bi dosla neka preporuka...

Niva ima sopstvenu hemijsku obradu pamuka-izbeljivanje vodonik peroksidom, sumnjam da u ponudi imaju neizbeljenu vatu

Iva 01-08-2014 19:21

Ja sam dobila preporuku od @Lorda
za Niva , higijenske uloske , pise da je vata bez aditiva od prirodnih vlakana
plavo pakovanje und labud
@Zogu i @gorki su mi montirali svoje vate ... iskreno , kratko sam ja na tome da bi osecala razliku . Za sada mi je sve isto

zogu 01-08-2014 19:25

Za tebe cu da narucim Rayon, da se ne mucis.

aprk 01-08-2014 19:27

Vata im jeste u svim oblicima 100% pamuk

Iva 01-08-2014 19:39

Citat:

Originalna poruka od zogu (Post 165481)
Za tebe cu da narucim Rayon, da se ne mucis.

Naslaaaa ...

Rayon wick, better flow, flavor, saturation and Nic Hit!

pa to je kao da Malena vozi kadilak :bravo:

Znam ja da si ti moj vape angel friends

---------- Post dodan 01-08-2014 u 21:05 ----------

Inace , moram da se pohvalim , dobila sam svoj video :happy:
i da pohvalim @savu koga nije mrzelo da mi i ovako objasni kako se mota crvic od vate
Snimatelj , savina devojka :hello:
Prebacujem jer mozda nekog pocetnika bude interesovalo na temu ''vata''

Citat:

Originalna poruka od Sava.shan (Post 164993)

@Iva vrlo verovatno da nije imala dovod tecnosti cim je bila vruca.
Ne znam kakav ti je grejac al moj ide u stranu da bi mogao da pokrijem zidove baze do kraja s obe strane, ne stavljam puno vate vec samo da prekrije zidove, vatu prilepim za zidove s tecnoscu i kanali za tecnost mi nikad nisu prekriveni s vatom.
Grejac mi je vrlo malo odvojen od rupe za vazduh jer mi tako jaci TH, kad ga vise podignem bude *vazdusasto* i slabiji mi TH...iako ovo nema veze s onim o cemu pisemo XD.

A sto se tice rolanja vate...evo prisilio sam devojku da drzi telefon da ti snimim ceo proces. Sorry na cekanju 116mb 45sec klip... nikad da uploaduje :tvrd_zid:

http://www.youtube.com/watch?v=Ekht0...YDRHYMmSMO_rIA

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:36 sati.