Pregled pojedinačnog posta
Staro 19-02-2021, 12:33   #1
tetsuo_rulin
Nov član

Registrovan: Feb 2021
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 1
tetsuo_rulin je na dobrom putu
Uobičajeno Da li su grejaci nezavisni od cigarete?

Gledam da uzmem Joyetech exceed d19 i to bi bila moja prva e-cigareta. Istrazio sam malo terminologiju, baterije, atomizer, grejaci, tecnost itd, ali mi nije jasna bas sledeca stvar:

Ova cigareta je izasla pre par godina i sad mi nije jasno dal cu ja moci da nadjem delove i dalje za nju? Mislim konkretno na grejace jer sam cuo da se samo prakticno samo oni redovno menjaju (naravno pored tecnosti). Ovu cigaretu sam nasao za prodaju samo na jednom mestu u Srbiji i to na KP. Na jednom domacem ecig sajtu postoji i da se kupi baterija (za ne daj boze), i postoje grejaci i ono staklo sad sam zaboravio kako se zove. Al to je samo jedan sajt, i sta sad? Sta ako njima nestane ili ako prestanu da dobavljaju to, jel mogu to da ocekujem da se desi za ovako star proizvod?

Jel mozda bolje gledati onda neki noviji proizvod? Konkretno me zanima dtl (a ovaj uredjaj dolazi uz 2 grejaca: mtl i dtl)

Hvala na citanju, pokusao sam da se informisem sam koliko sam mogao ali nisam uspeo da nadjem informaciju za ovo.
Moderator poruka
zabranjeno favorizovanje e-cig prodavnica u bilo kojem obliku

tetsuo_rulin nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top