Pregled pojedinačnog posta
Staro 08-05-2014, 15:56   #32
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,605
Pohvaljen: 2,310
Nivo reputacije: 397
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pomoc za pocetnike ( sta kupiti itd )

Katy pricamo o tome koliko se koj grejac prlja na istoj tecnosti , stavi bilo koju tecnost u t2 i PT2mini ili pt3mini ili eVod , T2 ce brze da se isprlja od ova 3 , to je u sustini iz razloga jer na T2 grejac nije konstanto natopljen kao na klirovima sa BC. Ovako se barem pokazalo iz mog iskustva sa ovim klirovima.

Pre 2 dana sam poceo sa kafom na T2 i potrosio oko 2.5 tanka grejac zagoreo + je meni kapica skracena radi boljeg dovoda tecnosti sto dodatno usporava zaprljanost , na pt3 mini sam takodje nalio kafurinu preko max blenda bez pre toga da operem tank ili grejac ( 8 dana na max blendu pre toga bio ) grejac i dalje nije prljav ni priblizno kao na T2 koj sam malo pre spaljivao na plin xD radi probavanja DIY tecnosti sto dobio na poklon , ima nesto u tom BDC i micro coil. Definitivno se manje prljaju od single coil i duze traju.

Inace kad sam vec spomenuo DIY vidim da si ti dosta iskusna oko toga pa me zanima sta mislis o bazama od tottally red + max blend aroma? Zeleo bih da smuckam tecnost priblizno slicnu FA maxu ili ako bas moram da koristim bazu od Totally + Gotov max blend pa da mixam. Hvala unapred !
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top