Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-01-2018, 18:23   #61
admiral
Senior

admiral's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 276
Pohvaljen: 166
Nivo reputacije: 54
admiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Gde nabaviti baze online u Evropi

Citat:
Originalna poruka od scooter Vidi poruku
Ako na boci pise BAZA onda vec ima vode u sebi . kraj
Nema. Ne piše na deklaraciji da ima. A i gusta je.

Nikad od mene vaperke
admiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-01-2018, 18:36   #62
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,512
Pohvaljen: 1,880
Nivo reputacije: 372
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Ne treba da pise to je poslovna tajna isto kao i za original tecnosti ne pise svaki sastojak ...E sad , nama niko ne brani da ukoliko je baza previse gusta ne dodamo odredjeni procenat vode ne bi li dobili optimalnu gustinu tecnosti po nasem ukusu ili potrebi da bi dobili savrseno natapanje , neko voli gusce neko redje a dosta zavisi i od tipa atomizera ...

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-01-2018, 18:52   #63
gogic.bozidar
Senior

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 42
Pohvala: 653
Pohvaljen: 354
Nivo reputacije: 64
gogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosi

@admiral
Poslušaj savete malo iskusnijih parioca kao što sam i sam poslušao, dodaj vodu, snizi tačku ključanja i nema šta više da brineš
Destilovanu bih izbegao jer je to uglavnom tehnička voda, možda najbolje da sipaš sa česme ili eventualno neku flaširanu iako nije mnogo ni bitno.
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-01-2018, 20:32   #64
admiral
Senior

admiral's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 276
Pohvaljen: 166
Nivo reputacije: 54
admiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosi

Dakle, pojma ne znam

---------- Post dodan 08-01-2018 u 20:34 ----------

Ali ipak, hvala svima.

Nikad od mene vaperke
admiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-01-2018, 09:11   #65
Gaga Kanasta
Iskusan član

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 93
Pohvaljen: 60
Nivo reputacije: 16
Gaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od scooter Vidi poruku
Ne treba da pise to je poslovna tajna isto kao i za original tecnosti ne pise svaki sastojak ...E sad , nama niko ne brani da ukoliko je baza previse gusta ne dodamo odredjeni procenat vode ne bi li dobili optimalnu gustinu tecnosti po nasem ukusu ili potrebi da bi dobili savrseno natapanje , neko voli gusce neko redje a dosta zavisi i od tipa atomizera ...
Na Pink mule sajtu za njihove baze piše da ne sadrže vodu i da se dodaje po želji.I stvarno su gušće nego Inawera npr.Ako bih dodao vodu u bazu moram li da čekam da odstoji da bi se sjedinila sa bazom ili je dovoljno da promućkam pa da sipam aromu?
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2018, 18:50   #66
Jagodinac
Iskusan član

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 285
Pohvaljen: 100
Nivo reputacije: 35
Jagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosi

Pa valjda je svejedno, samo je bitno da se dobro promućka (više dana) da se sjedine svi sastojci i da se ostavi dovoljno vremena da se tečnost veže i aroma sazri.
Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2018, 18:52   #67
vap
Iskusan član

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 543
Pohvaljen: 172
Nivo reputacije: 32
vap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosi

Zadnji put kad sam gledao Inaverine baze na svakoj je bila tačna oznaka u procentima koliko čega sadrže. Uključujući procenat vode.
vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro Juče, 02:15   #68
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,069
Pohvaljen: 1,111
Nivo reputacije: 207
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Na svim gotovim bazama ozbiljnih prozivodjaca MORA da pise procenat vode, procenat PG/VG.. uz pratecu deklaraciju.
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro Juče, 12:06   #69
Gaga Kanasta
Iskusan član

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 93
Pohvaljen: 60
Nivo reputacije: 16
Gaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svima

E jbg,bacih bocicu.Smuckao sam ja onako kako sam dobio.Pitam ako bih narucio sa vecinskim vg pa dodam da li bi to moralo da odstoji neko vrijeme da se sjedini.Ova koju sam narucio prosli put je,po sajtu,50/50 pgvg bez vode.I na sajtu navode da se voda dodaje po želji.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro Juče, 12:09   #70
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,069
Pohvaljen: 1,111
Nivo reputacije: 207
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Pa dodas vodu kad i aromu, muckas i to je to.... i ja kupujem 50/50 bez vode ali je obavezno dodam.

Sent from my SJMY Samsung Galaxy S287 Clone using Tapatalk
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:04 sati.