Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-01-2020, 16:59   #1
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: sta do'vatim
Pohvala: 139
Pohvaljen: 740
Nivo reputacije: 116
mmladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalu
Uobičajeno Gas Mods Kree, Kree 24 RTA

Kao sto sam juce obecao, da otvorim novu temu...

Prvo slike (poklopac kutije sam malo isekao da bih mogao da je otvorim)....

evo sta se dobija u pakovanju....dva drip tipa sa unutrasnjim navojima koji tako drze ceo tank, adapter da se moze koristiti drugi drip tip, dva razlicita tanka (stakleni i veci plasticni), ukupno 6 razlicitih inserata za vazduh (0,8mm, 1mm, 1,2mm, 1,5mm, 2mm i 2,5mm) i nesto rezervih gumica i srafova.

evo slike sa grejacem koji sam napravio (zica Ni80, fused clapton 30x2 + 40, na 2,5mm, 5 namotaja, nekih 0,65 oma

i slika kako izgleda sa adapterom i mojim drip tipom

Opsti utisci....

Jako lepo izgleda, kontrola vazduha se vrsi promenom inserata....samo staklo tanka se samo spusti na bazu pa se preko drip tipa i dimnjaka sve fiksira...Ne postoji problem sa pevise natapanja, premalo natapanja, grgoljenja, curenja....

Juce sam isprobao za restriktivni DL sa najvecim insertom i radio je dobro, nije bilo problema sa natapanjem, niti je prenatopljeno niti je bilo dry hitova.

Posle sam napravio grejac za mtl od 28awg kantala i sa insertom od 1,2mm (i sad je taj insert na slikama) dobija se odlican mtl...aroma odlicna, udar u grlu za mene taman...

Utisak mi je da sa tim 1,2 insertom ima vazduha kao u doggyu koji ima 1,4mm airhole.

Danas sam ubacio super fine mtl fused clapton (gore napisano koji) i aroma je sad fantasticna...ocigledno tank trazi malo plemenitiju zicu da bi dao najbolje rezultate.

Mane samog tanka...

Ako pogresis u pravljenju grejaca i sipas tecnost pa pocne da curi ili ti je los build moras negde da prespes tecnost iz tanka.

Srafovi koji drze zicu su losi...imaju veliku glavu ali nedovoljno veliku da mtl zicu drze do granicnika (a za DL zicu mora skroz da se odvrne da bi zica prosla) i radi se kao na starim tankovima....malo duza pa se obmota....ali i tu hoce da izleti jer nekako dno glave srafa kao da je malo zaobljeno pa izbacuje zicu...ali to je mala muka u odnosu na krajnji rezultat....

Sve u svemu topla preporuka za manje od 20$ na netu...
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2020, 06:58   #2
ncholass
Senior

ncholass's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Svasta nesto
Pohvala: 334
Pohvaljen: 389
Nivo reputacije: 72
ncholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Ovih dana mi je stiglo/tema za hvalisanje

Citat:
Originalna poruka od mmladen Vidi poruku
Gas mods Kree 24

Baci koju utisak za tank planiram da ga poručim.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
ncholass nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2020, 07:06   #3
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: sta do'vatim
Pohvala: 139
Pohvaljen: 740
Nivo reputacije: 116
mmladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Ovih dana mi je stiglo/tema za hvalisanje

Sad cu kao neki pocetnik...

Tank je lep...

Salim se, tank je odlican, ubacio sam 3,5mm insert, 28x3+40 Ni80 zicu i na 40W radi odlicno...ne curi, natapa dovoljno, aroma je odlicna...dal je bolja od dvarw DL FL ili GT4S nisam jos stigao da ustanovim...razlicite su mi tecnosti u tankovima...
Vazduh je fin i mekan i tank je vrlo tih za jedan DL tank....

Naravno, odmah sam stavio ekstenziju jer drugacije ne moze

Za te pare koliko je na netu...i da je original...odlican
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:37 sati.