Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-02-2020, 17:40   #61
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: sta do'vatim
Pohvala: 139
Pohvaljen: 740
Nivo reputacije: 116
mmladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Voopoo Vinci R, Vinci, Vinci X

Stigla mi je Ruok (Reewape) RBA glava....

Ima duplo vise vazduha od mechlyfe RBA glave, ali (uvek postoji ali) rupe za natapanje su relativno male...rupice gde se zica provlaci ispod srafova su isto male....

Probao sam clapton 26+38 na 2,5mm (uspeo da uguram kroz rupice) ali tu treba nekih 25W da bi se zagrejalo...a onda ne moze da postigne da se dobro natopi pamuk do sledeceg vejpa.

Sa 26 awg zicom na 2mm se dobije pristojan restriktivan DL ali ta se zica dosta zagreje pa ne stigne da se natopi dobro...drugi vejp je vec malo suvlji a na trecem se oseti pamuk....

sa 28awg sam napravio sa 2,5mm precnikom ali to je ni tamo ni vamo, niti je DL niti je mtl...

trenutno su u glavi kantal na 2mm, 0,6oma fused clapton 30x2+38 i na 15W radi bas kako treba...para je dovoljno topla, zagreje dovoljno i daje dovoljno pare za restriktivni DL i nema problema sa natapanjem.

Prednost u odnosu na vinci rba je sto ima isto 510 adapter kao i mechlyfe pa je lakse da se testira grejac...

Za par dolara pristojna zabava...i zadovoljan sam kako u ovoj poslednjoj kombinaciji radi...aroma je dobra u svim kombinacijama ali ova poslednja i radi kako treba.
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-09-2020, 01:49   #62
Dj_
Moderator

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,508
Pohvaljen: 1,185
Nivo reputacije: 264
Dj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputaciju

Citat:
Ozbiljan je mazohizam ovaj njihov RBA
Napravio sam kompletno za tri minuta, onako vrhunski.
Ne znam šta je tu teško, možda nekima može biti malo ako ne vide dobro.

Drugačiji je, u pozitivnom smislu

Ps: natapanje se može regulisati sa raznim horizontalnim(u krug) uglovima

Sent from my CAT S60 using Tapatalk
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-09-2020, 07:43   #63
Gaga Kanasta
Veteran

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,292
Pohvaljen: 647
Nivo reputacije: 130
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Vjerovatno nam je prag tolerancije različit Ako imaš nekoga da ide iz cg za srb poslaću ti i moj rba,Vinci mi je crko posle mjesec dana...
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-09-2020, 08:55   #64
mmladen
Senior

mmladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalu

nije losa njegova rba...mali clapton i moze restriktivni DL...mechlyfe rba je tesna i moze samo za mtl a ona reewape (ruok) rba je sr...e
Zahvalili :
Staro 14-09-2020, 23:31   #65
Dj_
Moderator

Dj_'s avatar

Dj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputaciju

Prestao da radi vakum prekidač (draw activation) na Voopoo Vinci 1500 mAh.

Da li neko imao sličan problem?
Trenutno ne znam ni da li je softverski ili hardverski.

Ps: posle prvog firmver apdejta postao osetljiviji, bolji. Sad odjednom ne funkcioniše

Staro 15-09-2020, 01:24   #66
Allegreto
Veteran

Allegreto's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Voopoo Argus GT
Pohvala: 1,489
Pohvaljen: 771
Nivo reputacije: 223
Allegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvalu

Jel si probao da ocistis ona mala crna rupica (usis) ispod tanka. Moguce je da ima tecnost unutra.

Allegreto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-09-2020, 13:23   #67
Dj_
Moderator

Dj_'s avatar

Ponovo sam uradio apdejt, ne dešava se ništa.
Jesam čistio; pumpom/duvaljkom rupicu
Još ću probati usisivačem

Staro 15-09-2020, 18:23   #68
Allegreto
Veteran

Allegreto's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Voopoo Argus GT
Pohvala: 1,489
Pohvaljen: 771
Nivo reputacije: 223
Allegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvalu

Moguce je onda da je otkazao hardverski. Javi sta si uradio.

(Vidi dali je lak postupak da ga otvoris skros)

Allegreto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-09-2020, 17:34   #69
mmladen
Senior

Uobičajeno Re: Ovih dana mi je stiglo/tema za hvalisanje

i ja merkam ovu wismec r80 rba za vinci-a (argusa....)....aj javi kakva je....imam voopoo rba, nije losa, rdl varijanta i mechlyfe koja je za mtl...a ova ima podesavanje vazduha pa bi trebalo da je ok mada po rupi ispod grejaca vuce na mtl verziju
Staro 22-09-2020, 02:51   #70
Dj_
Moderator

Dj_'s avatar

Citat:
Originalna poruka od Allegreto Vidi poruku
Moguce je onda da je otkazao hardverski. Javi sta si uradio.

(Vidi dali je lak postupak da ga otvoris skros)
Špric, alkohol, mod naopačke, brisanje.
Za sada ništa :(

Javio sam im slučaj.
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:15 sati.