Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-12-2017, 22:56   #151
apotekar
Senior

Registrovan: Sep 2015
E-cig: Menja se u skladu s mogućnostima.
Pohvala: 406
Pohvaljen: 432
Nivo reputacije: 74
apotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Wotofo Serpent SMM

Mislim da se ne dodiruju, to uopšte ne bi bilo dobro.
apotekar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-12-2017, 03:48   #152
DusanM
Senior

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 150
Pohvaljen: 192
Nivo reputacije: 45
DusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosi
Uobičajeno Wotofo Serpent SMM

Citat:
Originalna poruka od zajchik Vidi poruku
Probajte, radi na 24w, ne troši kao lada niva, a arome koliko hoćeš. Malo je teži setap, ali isplati se.
Edit
E da, nicr 0.40, diametar 2.5mm, 7 namotaja, 0.33 oma.

Napravio sam, ali posto je pola 4 ujutru nisam se mucio za nekim zicama koje nemam vec uzeo 2 vec smotana unapred kantala 0.32 7 krugova spaced 1.2 svaki 0.56ohm zajedno.. donji sam spustio na donju rupu a gornji namestio na gornju naravno bez dodirivanja i bilo cega, mogu vam reci da ovo radi savrseno koliko sam sad isprobao.. preheat na 30w 0,5 sec radno 20w.. arome ima kao i onaj kompleksni grejac. Pare takodje pa ne mogu da poverujem da su unutra dva najobicnija grejaca kakve sam koristio u CLR glavama , haha.. osetno bolje radi nego sa jednim 0.4 ss grejacom motanim na 3 mm.. za potrosnju cemo videti sutra sad je bas kasno i odoh da spavam. Laku noc :-)
P.s dok napisah ovo koristim ga sve vreme, trosi lepo i sa ovim setupom ali izgleda da sad trosi kao yugo ne kao lada :-) danas sam samo njega koristio i bogami 3,4 tanka mi je izvukao.. hmm lep je i sjajan atomizer i uzivam u njemu, ali nemam mod sa dve bat tako da dva tanka izdrzi jedna vtc5 bat pa zasrafim na drugi i tako u krug.. icice verovatno u fioku ili na dobos dok se ne nabavi ozbiljniji modic.. i ne napravi 1L bar e liquida.. uff raspisa se u ove sitne sate, and again

Sent from China Air Post with Tracking
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-12-2017, 10:39   #153
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,528
Pohvaljen: 1,626
Nivo reputacije: 308
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju
Uobičajeno Re: Wotofo Serpent SMM

Ljudi izvinjavam se što se tek sad javljam. Morao sam ranije leći, danas radim, jbg.

Evo malo više info za taj grejač. Pošto je bilo reči da smm ne daje ok aromu sa tanjim žicama ja se odlučio da probam baš njega jbm li ga zašto. Elem pošto ne koristim kleptone i ostalu kompaniju, tj koristim, ali samo par sati dok me ne uveri da to uopšte nije moj vajp, bacio se na potrgu nekog načina da ipak probam smm, ali sa tanjim dual coil gtrjačem. Onda sam u potrazi naišao na Gremm Greenov video gde je smorao ovaj grejač. Čim je smm stigao po sećanju sam odmah setovao isti i dobio odličan vajp.
Dakle prvo, mislim da sam pogrešno stavi grejače , jer sam ih okrrnuo za 180°. Bolje je postaviti suprotno, tj krajevi donjeg gtejača okrenuti na gore, a krajevi gornjeg, okrenuti na dole. Tako će krejevi biti lakši za hvatanje na šrafovima i lakši za manevraciju. Krajevi grejača idu u 4 različita pina, a grejači se ne dodiruju.
Još jedna bitna stvar. Kad se postavi prvi tj donji grejač treba da se žarenjem i tiskanje dovede u red tj da žari kako valja jer kasnije niste u mogućnosti da dodjete do njega zbog gornjeg pa je vrlo trško dovesti ga do žarenja s unutršnjeg ka spoljašnjem delu. Naravno obratite pažnju da gtejači ne dodiruju bazu ili komoru.

Po Gremm Greenu nije kao 3mm klepton grejač , ali kaže da uopšte nije loše. Ja nisam probao sa takvim grejačima pa ne mogu o tome da pričam, ali ko jeste, može da nam uporedi da li blizu sa aromom, ili ne.

http://youtu.be/huLqPdLQHyQ

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:43 sati.