Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-01-2018, 13:57   #91
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 9,042
Pohvaljen: 13,117
Nivo reputacije: 2048
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Obavezna tema za početnike ;)

Vidimo se u temama kada ti bude loše natapao, da te opet posavetujemo, a ti opet ne poslušaš 🙋 pa kome prvo dosadi. Mi smo tu 🍻
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2018, 13:57   #92
zoran puf puf
Iskusan član

zoran puf puf's avatar

Registrovan: Nov 2017
E-cig: Aura Mini, e-pipe F-30
Pohvala: 50
Pohvaljen: 47
Nivo reputacije: 12
zoran puf puf je na dobrom putuzoran puf puf je na dobrom putuzoran puf puf je na dobrom putuzoran puf puf je na dobrom putuzoran puf puf je na dobrom putu

Sad sam tek pogledao grejače. Imaju 4 duguljaste rupice za natapanja što je super u odnosu na grejače sa samo dve rupice. Nije ni čudo da zagrevaju...

Sent from my MI 5C using Tapatalk

---------- Post dodan 12-01-2018 u 14:04 ----------

Hvala ti c-hell, hvala i svim ostalim članovima koji imaju strpljenja za početnike.

zoran puf puf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2018, 14:47   #93
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,665
Pohvaljen: 6,992
Nivo reputacije: 1023
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Koliko ima rupica je bitno samo dok je grejač nov, kad se zaprlja i počne na žici garež da isparava, džaba natapanje.

Ti kad bi znao koliko je jednostavno napraviti grejač i menjati vatu sam, momentalno bi naručio RBA glavu (clr) i miran.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-01-2018, 15:02   #94
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 9,042
Pohvaljen: 13,117
Nivo reputacije: 2048
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Nisam pri kompu, ali naći ću večeras tutorial u kome je pomagao bet (od koga smo odustali) , u kome se jasno vidi problem konstrukcije...

EDIT

Evo ovako dok hodam link test klipa sa dropbox pa skinite pa gledajte...

Kod:
https://www.dropbox.com/s/tn0qkgb527oldxk/BET-GS-PROBA.mp4?dl=0
Uz to, materijal koji je fabrički malko smrduca...
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-01-2018, 15:29   #95
zoran puf puf
Iskusan član

zoran puf puf's avatar

zoran puf puf je na dobrom putuzoran puf puf je na dobrom putuzoran puf puf je na dobrom putuzoran puf puf je na dobrom putuzoran puf puf je na dobrom putu

Šta reći, mnogo je komplikovano u odnosu na samo motanje grejača i provlačenje vate.
Staro 12-01-2018, 20:32   #96
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Registrovan: Jan 2017
Pohvala: 416
Pohvaljen: 207
Nivo reputacije: 56
MiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosi

Ti grejaci koje ti koristis stvarno jesu komplikovani u odnosu na one koje su ti kolege u prethodnim postovima predlozili.
To sto spominjes kao "samo motanje grejaca i provlacenje vate" je jednostavno i kad jednom uradis sam..kao voznja bicikla.
Zato nadji nekoga iz komsiluka, ko bi ti pokazao licno i veruj mi neces vise misliti o kupovini gotovih grejaca.
MiniM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-01-2018, 20:52   #97
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,960
Pohvaljen: 905
Nivo reputacije: 187
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

sta,zar jos uvek ima onih koji kupuju grejace a imaju pristup internetu?To je ko da zoves elektricara da ti zameni sijalicu

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-01-2018, 13:31   #98
zoran puf puf
Iskusan član

zoran puf puf's avatar

Stvarno cenim vaše savete i u budućnosti ću ih svakako imati na umu. Pogledao sam video o remontu grejača za atomizer, jako je pipavo jer je glava mala.
Neka moja logika je da ne želim da motam grejače koji koštaju 250-300 din i taj trošak sam spreman da podnesem na mesečnom nivou za dva uređaja koja koristim, znači ukupno 500-600 din mesečno.
Gledajući čisto finansijski za nepuna tri meseca na sve što se tiče e-cigareta potrošio sam kao za obične cigarete za dva meseca. Tako da trenutno praktično ništa nisam uštedeo. Tek u narednom preiodu biće ušteda jer nemam nameru da kupujem još opreme, to je to.

Stigao mi je ovaj atomizer Eleaf GS Air-M. Prva mana mu je što se tečnost sipa kroz uzane proreze sa strane, ja sad imam bočice od 30 ml plastične sa širim vrhom i moram da sipam pod uglom tako da napunim tek malo više od pola tanka, ne znam da li će biti još mana, videćemo.
Para je sasvim dobra, ima malo jači udar u grlo i za nijansu slabiju aromu u odnosu na kineski krš atomizer što je došao u paketu sa modom.
Imam i jedno pitanje:
Ako je grejač od 8-20W a mod od 5-30W da li smem da setujem snagu na modu na više od 20W?
Staro 13-01-2018, 13:41   #99
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 500
Pohvaljen: 362
Nivo reputacije: 105
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Ajo je grejac od 8-20w nemoj da ides preko 20w jer ce ti zagoreti

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-01-2018, 13:49   #100
MiniM
Senior

MiniM's avatar

MiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosi

Postoje bocice sa iglicom na vrhu u raznim zapreminama.
Odlicne za punjenje celog tanka.
Staro 13-01-2018, 13:50   #101
zoran puf puf
Iskusan član

zoran puf puf's avatar

Gde mogu da ih kupim?
Staro 13-01-2018, 13:58   #102
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Na stranom sajtu ili u domacoj prodavnici, nisam sigurna da li smem ovde da spominjem adrese.
Zahvalili :
Staro 15-01-2018, 16:45   #103
zoran puf puf
Iskusan član

zoran puf puf's avatar

Hvala Minim. Kupio sam tamo sve što je ostalo

Moram I da se pohvalim. Bio sam u jako dobrom društvu. Pario sam iz modova, probao sam iz 6-7 raznih, manjih i onih velikih ozbiljnih, raspon snage od 12 do 50W.

Staro 15-01-2018, 18:24   #104
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Molim.
Lepo si rekao da neces vise da trosis na opremu
Staro 15-01-2018, 18:59   #105
shone29
Senior

Registrovan: Apr 2017
Pohvala: 103
Pohvaljen: 229
Nivo reputacije: 62
shone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosi

Ja kad kazem da necu da kupujem vise opremu to potraje..... jako kratko.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:05 sati.