Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-01-2018, 21:56   #406
Danone
Iskusan član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Hcigar vt75 nano + Hussar
Pohvala: 93
Pohvaljen: 124
Nivo reputacije: 28
Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Kayfun Prime

Slazem se za stabilnost Prima..Radi kao sat bez ikakvih turbulemcija.Ali aroma je onako.. prosecna..Tacnije vrlo dobra ali ipak prilicno slabija i neizrazenija nego na Sirenki 2 gde udara direktno u mali mozak u poztovnom smislu..Ali zna da zatrokira na promeni grejaca ili vate..barem kod mene..U svakom slucaju kad idem negde i necu da razmislajm o tome da li ce biti problema da li cu morati da dopunjavam onda nosim prime a za uzivanje u aromi natenane uz kafu onda je Siren 2 prvi izbor
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-01-2018, 22:43   #407
Gaga Kanasta
Iskusan član

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 92
Pohvaljen: 60
Nivo reputacije: 16
Gaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svima

Pa to sam i ja mislio,bilo da je u pitanju Siren ili bilo koju drugi rta.Ako ne mozes svakodnevno da se oslonis na njega,nema ga mnogo smisla ni kupovati.Od skoro sam ja u ovom sportu ali atomizer kontam kao najvazniju stvar.Nesto sto ce da te sluzi i sto ce ti dati ono sto od njega ocekujes.Po meni je za njegovu popularnost zasluzan mali broj novih mtl rta i reklama iza svakog youtube coska.Ko voli da se svakodnevno bakce sa grijacima i vatom,neka navali.Pa neka podijeli setap sa mnom
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-01-2018, 23:34   #408
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,960
Pohvaljen: 905
Nivo reputacije: 187
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

najvaznija stvvar je rezervna baterija i bocica tecnosti

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-01-2018, 23:36   #409
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 988
Pohvaljen: 1,105
Nivo reputacije: 159
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

@Gaga Kanasta volim sta si napisao, i upravu si atomizer sa dobrim grejacem je najbitnija stvar, sve ostalo moze da pomogne, dobar mod i te stvari
a sto se tice siren ja koristim verziju 2 od 22m i jedno vreme sam bio razocaran, nekako mi nije davala aromu koju jurim, hteo sam sa njom da postignem ono sto kayfun lite plus v2 daje
sad sam poceo opet da koristim siren i nemam nikakvih problema, aroma solidna
ima trenutno puno dobrih rta za mtl [siren je jedan od njih] samo mi treba da se prilagodimo a ne da kritikujemo sve i svasta
svaki tank daje drugaciji ukus sa istom tecnosti, to je u nekim slucajevima problem, promenis tecnost i tank koji ti se nije dopadao zavolis
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro Juče, 01:21   #410
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 428
Pohvaljen: 517
Nivo reputacije: 113
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Radi prime sasvim korektno, ali sto se tice arome ni blizu nije kao kfl. Shvatam da je trenutno hajp sto se njega tice ali ubrzo ce se odlagati u fioke.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro Juče, 14:23   #411
Burdjan
Iskusan član

Burdjan's avatar

Registrovan: Oct 2015
Pohvala: 39
Pohvaljen: 161
Nivo reputacije: 35
Burdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosi

Meni napokon stigao SXK verzija. Sto se tice obrade nemam apsolutno ni jednu zamerku malko se oseca na ulje ali ok. Jos nisam stigao da ga upogonim ,eno ga u sitnim crevcima brcka se

Burdjan je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro Juče, 18:57   #412
smokey
Veteran

smokey's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 774
Pohvaljen: 873
Nivo reputacije: 161
smokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
Radi prime sasvim korektno, ali sto se tice arome ni blizu nije kao kfl. Shvatam da je trenutno hajp sto se njega tice ali ubrzo ce se odlagati u fioke.
I meni se cini
smokey nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro Juče, 20:37   #413
SNTS
Nov član

SNTS's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Joytech EvicTwo
Pohvala: 1
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 2
SNTS je na dobrom putu

Berserker je nekako sočniji od Prime-a a Hussar RTA negde između, mada mislim da je Hussar bolji od Prime.
SNTS nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro Juče, 21:07   #414
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 35
Pohvala: 999
Pohvaljen: 614
Nivo reputacije: 108
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

Prime zapravo ne daje los ukus ali daje drugaciji. Meni radi bolje sa razmaknutim grejacem 0.32 na 2.5mm nego sa zbijenim 0.32 na 2mm.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro Danas, 11:24   #415
Gaga Kanasta
Iskusan član

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 92
Pohvaljen: 60
Nivo reputacije: 16
Gaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svima

Da se upišem.YFTK sa 3Fvape.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:13 sati.