Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-12-2018, 20:07   #31
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: Ranger DNA75C/Ehpro Morph
Pohvala: 862
Pohvaljen: 663
Nivo reputacije: 156
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Joyetech Cuboid Mini 80w

Hoće sigurno. Uzmi i CLR grejače (horizontalne)od 1 Ohm za Ego One (ako si samo CL naručio)
Pročitaj u ovoj temi kako smeta i drugim korisnicima BF (Cubis) grejači;

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?p=453590
Dj_ je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-12-2018, 20:25   #32
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 2,965
Pohvaljen: 2,722
Nivo reputacije: 497
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Da, i smanji jačinu nikotina na 9mg/ml! Mnogo je 12mg sa ovom opremom.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-12-2018, 21:50   #33
propas
Aktivan član

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 7
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 21
propas je na dobrom putu

Heh, ja sam kao čitao nešto i po preporukama uzeo BF od 0,6 oma za ovaj cuboid, probaću i njih. Ili da iskoristim ovaj kockasti tank sa DL grejačima koje nikad nisam ni koristio, videću. Bilo mi kao jeftinije da uzmem tako sad pa eventualno zamenim tank nekim baš za MTL, čistp da pregrmim tranziciju. I da, mora jačina nikotina dole definitivno. Sledeća tura će biti slabija, imam nekih 300 ml koje moram da proteram, nema ništa za bacanje. Moram da krenem u potragu za još jednim MTL atomizerom, kao što rekoh bilo mi jeftinije sad da uzmem ceo paket cuboida, blaga finansijska krizica pred registraciju kola.

A za ego one sam uzeo baš te CLR od jednog oma, probaću ih koliko sutra, ego one megav2 lepo pasuje i na cuboid, barem dok ne stigne baterija za pico. Eh tek sad razumem vaše muke.

Hvala na prijateljskim savetima, najbolji ste .
propas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-12-2018, 23:18   #34
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Naravno da nema bacanja! I ono što ne možeš pariti (ne svidja ti se) pokloni ili zameniš s nekim kome se svidja. Btw, ako želiš da smanjiš sa 12mg na 9? Suni 100ml baze bez nikotina u 300ml baze sa 12mg/ml i dobijaš devetu. Naravno baza od 100ml mora biti sa istim odnosom pg/vg da ne bi pokvario isti u završnoj tečnosti.

Zahvalili :
Staro 10-12-2018, 23:27   #35
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Prvo neka proba na CLR grejaču od 1 Ohm 12 mg/ml, skroz druga priča
Drugo; u početku (ili ujutro) je uvek malo jače..
Staro 10-12-2018, 23:46   #36
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Slažem se, mada i dalje mislim da je 12mg/ml jako. Samo sam zaboravio napomenuti kolegi da ne zaboravi da će pored toga što smanjuje nikotin, da smanji i aromu, tako da onih 100ml baze pored istog odnosa pg/vg, mora sadržati i isti procenat arome koji se nalazi u 300ml tečnosti koju rastvara.

Staro 10-12-2018, 23:47   #37
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 647
Pohvaljen: 841
Nivo reputacije: 187
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Imao si na Aliexpress komplet cuboid mini mod i ego one v2 atomizer za 20 eura, ja ih narucio prijateljima poprilicnu kolicinu do sad.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2018, 01:10   #38
propas
Aktivan član

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 7
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 21
propas je na dobrom putu

Nisam video tu kombinaciju na popustu kad sam narucivao, mislim na cuboid i ego one, bio je neki drugi atomizer ali nisam bio siguran. Probao sam vec CLR i mnogo mi bolje lezi definitivno. Sutra cu da probam i BF od 0.6 oma na kocki,a ne moze gore da bude. Dodacu i bazu bez nikotina, odmah ujutru narucujem. Obzirom da prvi put koristim atomizere ocekivao sam malo problema, CLR na ego one je vec super, dosta pare i aroma je super. Malo dok naviknem, i dok uzmem manje usnike jer su mi ovi presiroki, makar u pocetku.
Hvala vam ljudi, svaka vam je zlatna.
propas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-03-2019, 17:15   #39
PasHke
Nov član

Registrovan: Mar 2019
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 1
PasHke je na dobrom putu

Koristim ga vec godinu i nesto, stvarno dobar mod. Razumno trosi tecnost, grejaci nisu skupi, jedino sto mi je nakon toliko vremena malo baterija oslabila....to je jedina mana. I da, ofucao se malo, spala boja. Ali vredi svaki evro!
PasHke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-03-2019, 22:16   #40
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,501
Pohvaljen: 2,314
Nivo reputacije: 403
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Joyetech Cuboid Mini 80w

Zbog ove izjave stojao mi u kutiji 2 godine...i ostadoh bez grijaca uzeh da probam...i odusevim se...svi smo mi razliciti...ne ocjenjujte po jednoj recenici...heizenberg parim dugo i na ovom “smecu” se osjeca aroma extra...
Posto egrip 2 light koristim vec dugo,a nema ga vise u prodaji ,predjoh na mini cuboid...isto bf 0,6 ohma...isti ukus ,para ,aroma.ljepse lezi u ruci,tank 5 ml(wow egrip imao samo 2.5ml)...jedino je malo tezi ali cu se navici brzo.zlatni je stigao a danas porucih jos jedan sa alija.odusevljena.ko me ne poznaje,7 ma godina vaper...ni jedna smrdusa...cijena 18€

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-04-2019, 19:13   #41
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Moram da odbranim čoveka; taj post je iz 2018 decembar Ne slaže se sa izjavom da rba stoji u kutiji dve godine zbog toga

BF rba glava je jedan od najneuspešnijih ikada. Može da se napravi setap, međutim to je više za DL korišćenje.

Skoro niko od naprednijih vejpera ne koristi BF grejače, kamoli rba…

Ako se tebi sviđa, baš mi je drago iskreno!
Zato je lep ovaj naš hobi, jer se mnogo razlikujemo

Molim te napiši/jav(i) kakve žice koristiš, prečnik, namotaji, na koji način uspevaš da zakriviš, da li vertikalni ili horizontalni setap valja(?)

Da li pariš samo Heisenberg i jednostavne arome kao na primer čist lešnik? Zato pitam jer recimo ove dve imaju dosta velik ' svejedno faktor '

Ps: Bilo kako da računam, od početka 2014 do sada nije prošlo sedam godina Može biti šesta

Staro 02-04-2019, 19:22   #42
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

@dj
Ja koristim
Fabricki rba bf-ono kako
Si kinezi napravili...ubacila ga u 2 egripa ...mozda sam godinu pogrijesila jer sam kupila ukupno 4e grip light 2... ( u svaki komplet je dosao taj bf rba)e gip 1 ,oled,vt ...da ne pricam...hajzenberg pravim sa 5% a kad sam pocela stavljala sam 15% arome u pravu si za godinu.jer znas kad postajes pravi vaper ,kad prestanes da brojid godine.ja svoj kalkulator ne vidim
Ali ako sam se reg ovdje feb 2014 znaci januar 2014. Sam zadnju zapalila...expert za grijacr ti ja nisam.i parim samo cisti ljesnik fa aroma i hajzengerg...

Zahvalili :
Staro 02-04-2019, 19:39   #43
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Ah, BF rba kao samo jedna fabrička glava može da prođe, pogotovo kad je kriza sa grejačima

Godine ne pamtim ni ja, samo scene vezane za e-cig, ono što pročitam, naučim, etcetera

Staro 02-04-2019, 19:42   #44
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Da a ko je kupio 4 egripa sa 4 rba glave
Ps nisam napredni nego dugogodisnji vaper

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:12 sati.