Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-02-2019, 07:47   #46
Zemunac47
Nov član

Registrovan: Nov 2018
Pohvala: 5
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 2
Zemunac47 je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Vapefly Galaxies MTL RTA

Meni je piskio, pa moze da pomogne i onaj trik cik do kraja zavrnuti okrenuti ati, pa dotegnuti tad.
A druga metoda je da se ne kvase tecnoscu krajevi vate, vec samo do pola nogica, pa pustiti ostatak pritisku u rezvoaru da odradi svoje.

Reducir/blok hoce da se podigne kad se doteze, to ste lepo napomenuli.

Meni se kod tockica za vazduh nakuplja tecnosti, pa onda malo zaribaju sto resim pomeranjem gore-dole jer ima lufta u mestu gde leze, pa tek onda ih okrecem. Mada za time i nema neke potrebe kad ubodes sta ti lezi.

Crni je podlozan guljenju, tako da oprez. I cuo su labaviji tockici na ss varijanti, vrv na crnom drze zbog farbe.
Zemunac47 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-02-2019, 10:56   #47
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 647
Pohvaljen: 841
Nivo reputacije: 187
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Meni nikad kapi pustio nije.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-02-2019, 06:37   #48
ncholass
Senior

ncholass's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Svasta nesto
Pohvala: 224
Pohvaljen: 263
Nivo reputacije: 49
ncholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosi

Meni jeste par puta propiskio dok nisam ukapirao kolicinu vate isto koristim malu rupu ispod grejaca.
Od tada suv ko barut.

Sent from my mind using Tapatalk
ncholass nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2019, 10:15   #49
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Berserker, Blitzen
Pohvaljen: 226
Nivo reputacije: 47
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Stvarno mi nije jasno šta mu radite kada curi. Dok sam ga imao, prilikom punjenja čak ni AFC nisam zatvarao i sve je bilo ok
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-02-2019, 11:02   #50
samposebi
Senior

Godine: 48
Pohvala: 325
Pohvaljen: 126
Nivo reputacije: 29
samposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosi

Tebe volu atomizeri, zato.

Galaxies meni ne curi, ali ako utovariš previše vate zapinje nekako vazduh, odnosno suvo slabo ide. Dakle nema previše tolerancije na vatu, ali nije ni komplikovan, tačno kolko treba staviš tj. da vrhovi lepo uđu u komorice za vatu, da ne da budu savijene na dnu (može vrlo malo) niti da vise iznad dna gde su tri rupe, raširiš je duž cele komorice i to je to.
samposebi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-02-2019, 11:10   #51
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Berserker, Blitzen
Pohvaljen: 226
Nivo reputacije: 47
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Pa da. Od žice do decka imaš duplo dužu razdaljinu i količinu vate nego na Bersu. Tečnost prelazi duži put, slabije natapa deo kod žice, i zbog toga je malo suvlja para. Mada je generalno dobar atty. Najbolji MTL RTA u ponudi domaćih prodavnica.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2019, 13:55   #52
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 801
Pohvaljen: 1,100
Nivo reputacije: 197
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

Sto se mene tice, najbolji rta mtl atomizer generalno.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2019, 14:02   #53
ncholass
Senior

ncholass's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Svasta nesto
Pohvaljen: 263
Nivo reputacije: 49
ncholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosi

Mogu se sloziti sa kolegom da je najbolji allround mtl rta danas.
Lak za setup, puni se odozgo bez curenja, slinavljenja.
Dobra aroma i th.

Sent from my mind using Tapatalk
ncholass nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-04-2019, 18:17   #54
gogic.bozidar
Senior

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 43
Pohvala: 986
Pohvaljen: 574
Nivo reputacije: 100
gogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Mad AG Vidi poruku
Može Galaxies da procuri itekako.Ako se pamuk samo nasloni lagano na kanalima,kao što Bet kaže,onda ode sva tečnost kroz AFC.Mora se ipak malo čuknuti i ugurati do donjeg dela.Mora da dodiruje rupice u kanalima.

AG no1
Moše da procuri i ako se ne stavi vata npr.
Galaxies mi je u top dva M2L atomizera od cirka 40-tak koje sam imao priliku da koristim, što se tiče pouzdanosti, odmah iza Berserkera v1.5.
Skoro ista priča po forumu od određenog broja korisnika kao za Ehpro True, ja ipak negde podrazumevam da neko ko u životu napravi više od desetak grejača stekne i osećaj koja je to količina vate koju treba provući kroz taj isti grejač kao i kako tu istu vatu namestiti u odnosu na dotok tečnosti.

Moj savet je da se malo više potrudite pre nego što ostavite negativan komentar o nekom atomizeru na forumu. Govorim ovo isključivo iz razloga što se čak i iskusnije kolege upecaju na te komentare pa ne kupe iz neznanja neki atomizer koji navodno curi.
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-04-2019, 18:32   #55
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 89
Pohvaljen: 190
Nivo reputacije: 46
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Da bude jasnije.Prvo montiranje Galaxie,nakon gledanja nekih recenzija,sve odradio kao i na svakom MTL atomizeru i nikada,bukvalno nikada mi ni jedan nije procurio,ali sam na Galaxies samo lagano naslonio krajeve pamuka i jedva su bili do polovine kanala,procurio.Nakon toga insert nije bio na svom mestu,šraf jedva držao,procureo.Koristim ga svaki dan i nemam nikakvih problema od tada.Samo se nadovezao na komentar da šta god se radi sa tim atomizerom ne može da procuri.Nekoliko drugih korisnika takođe je imalo par problema oko curenja.Nisam rekao ništa o tome da je loš ili daje loše rezultate,samo oko mogućnosti curenja.I unazad par meseci govorio da ima odlične performanse što se tiče arome,TH,kapaciteta...

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-04-2019, 18:43   #56
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,568
Pohvaljen: 4,554
Nivo reputacije: 750
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Meni se desilo par puta, stavim više pamuka i dobijem dry hit posle dva - tri kraća povlačenja. Stavim za milimetar manje nego što je potrebno i krene poplava dok ne izađe pola tanka napolje kroz rupe za vazduh. Kada jednom provališ pravu količinu u odnosu na setup ti problemi nestaju, ali je vrlo lako omašiti, pogotovo onome koji se tek susreće sa motanjem i wickovanjem.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-04-2019, 19:55   #57
CatVape
Senior

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 30
Pohvala: 163
Pohvaljen: 145
Nivo reputacije: 33
CatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosi

jeste vrlo lako omašiti, desilo m se jednom i da je sve bilo u redu sa setapom ali kad sam dopunila ati naglo sam zatvorila i propiškio je, sad ga zatvaram polako i to je to. ja sam svoj atomizer za duvane našla a sirena je za voćkice blago

CatVape je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-04-2019, 21:50   #58
Zemunac47
Nov član

Pohvala: 5
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 2
Zemunac47 je na dobrom putu

Moze svakome da se desi da propiski, nije strasno.

Ili vise vate(da ide deblja), ili skratiti malo krake od vate da se ne gomilaju u dzepovima, nego samo da dodiruju dno, i trece da se ne preliva prilikom prajma, vec samo grejac i malo vate oko njega. Ostalo ce da odradi sam pritisak prilikom punjenja i zatvaranja.

Suvlja para, hmm da. Malkice labavije (pleonazam ?) kroz grejac i nece biti toliko suvlja da ostavlja utisak..

Posle cirka dva meseca, uzecu i srebrni. Mnogo je laap

Osecaju se i vockice, i kremovi, za duvan da ne govorim.

Ja prezadovoljan.
Zemunac47 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:14 sati.