Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-01-2019, 20:34   #271
samposebi
Senior

Registrovan: Nov 2018
Godine: 48
Pohvala: 325
Pohvaljen: 126
Nivo reputacije: 29
samposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: KTS Arome

Zamešao sam i black honey tobacco i Bavarian Cream u već poznatom receptu, stavio 5% i 5%. 10mg, 70vg30pg. Iznenadio sam se da mi prija med i duvan, parim ceo dan. Hoću da kupim za par dana bold arome i to od po meni ok proizvođača Totally Wicked pa da mešam, ali nekako volim ove "složene" već izmiksane arome ko kod KTS, manji je rizik.
samposebi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-01-2019, 21:51   #272
Zemunac47
Nov član

Pohvala: 5
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 2
Zemunac47 je na dobrom putu

KTS Kaktus i Mango

10% na 100 ml 70/30 3mg.

Potrebno da odstoji jedno 10tak dana, inace pre toga ima ukus na mirisljavu jelkicu koja se montira u kolima.

Nakon toga, veoma lepa aroma, podseca na Fantu Exotic. Tako da ko voli taj fazon, preporuka. Moze da se pari po ceo dan, sladak ukus opet ko voli, preplavi usta.
Zemunac47 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-01-2019, 03:07   #273
Zemunac47
Nov član

KTS Nuclear

Dozirana na 80/20 u korist VG, 3mg nic.

Ono sto primecujem kod ove arome, sad pitanje opet koliko zeus rta moze da izvuce celu kombinaciju 2 vanile, cokolada, i marshmallow, je vrlo nezna cokolada u kojoj vanila dominira celim putem sem na kraju, de ta cokolada u kombinaciji sa marshmallow-om dostize osetnost na nesto nalik pudinga od lesnika.

Posto sam je pustio da odstoji 5 dana, zaboravio sam da ovo nije cista cokolada, pa su svi oko mene koji su probali ovaj mix bili zapravo zbunjeni. Vec nakon par dana, skontam i ja o cemu je rec.

Ajd, posto ne mogu da editujem post iznad, u Kaktus-Mango je legla i aroma Kokosa, koji ako se dozira 50-50(Kak-Man), abolira ove dve. Na 30-70 odnos je ono sto mi je prijalo najvise, zbog same arome kokosa koja je opako prenabijena, sazeta, pa ne preporucujem 50-50 za ceo dan. Bese lepo nekih 10tak udaha, posle mi pripalo muka.
Zahvalili :
Staro 26-01-2019, 19:45   #274
samposebi
Senior

samposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosi

Black Honey tobacco i Bavarian Cream boljji kad mu se doda ry4 4%, taman da se duvan malo izbori sa medom
Staro 26-01-2019, 20:10   #275
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 89
Pohvaljen: 190
Nivo reputacije: 46
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Ne znam je li do mene ili je do arome,zapravo RY4 double na 4% mi nije dovoljno izražen njen prepoznatljivi ukus.Osetim sve što ona ima i prija mi,ali je baš prigušeno.Probao nakon 20 dana čekanja i sada nakon 45 dana,ništa jača nego pre.Možda je to maximum ili mora na 6-7%.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2019, 20:17   #276
samposebi
Senior

isto, ja stavljam ry4 double na 6%
Staro 26-01-2019, 20:19   #277
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 47
Pohvala: 404
Pohvaljen: 1,126
Nivo reputacije: 213
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Pa RY4 Double original se dozira na 4%, ove ekonomske, prilagodjene za balkansko tržište, moraju duplo da se računaju. Treba neko i da zaradi!
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2019, 20:22   #278
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 876
Pohvaljen: 423
Nivo reputacije: 90
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Mad AG Vidi poruku
Ne znam je li do mene ili je do arome,zapravo RY4 double na 4% mi nije dovoljno izražen njen prepoznatljivi ukus.Osetim sve što ona ima i prija mi,ali je baš prigušeno.Probao nakon 20 dana čekanja i sada nakon 45 dana,ništa jača nego pre.Možda je to maximum ili mora na 6-7%.

AG no1
Na 5% ga ja pravim mjesecima(ako je to TFA,a jeste vjerovatno).Na 6 i 7 se samo pojača slatkoća,ne dodaje nijednu notu.4-6 nedjelja steping ako se koristi solo.I ako neko od vas ima Berserker 24mm neka proba na njemu,baš dobra karamela cigareta.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2019, 20:26   #279
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 89
Pohvaljen: 190
Nivo reputacije: 46
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Da solo,volim ja takvu vrstu arome.Nije problem dozirati i par % više ako će u potpunosti doći do izražaja.Za moj ukus je tanka na 4%.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2019, 20:35   #280
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 876
Pohvaljen: 423
Nivo reputacije: 90
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Ma tanka je ona generalno ali je zgodna i solo i za miks jer ide uz sve arome.Puno sam ry4 aroma probao solo i osim FA Ry4 i možda Pink Spot ry8 nijedna mi nije imala neki duvanski šmek.
Da editujem,zaboravih Reckless pošto je KTS tema-odličan Ry4!
Opet edit: i koncentrovani ry4 je baš duvanski ali nekako suva aroma.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2019, 20:38   #281
samposebi
Senior

Da prepaevam Popu
Recklessa da nije ne bi bilo pare u našem malom stanu
Zahvalili :
Staro 27-01-2019, 13:36   #282
samposebi
Senior

Bleck honey i nawarian 100% bolji kad se doda ry4
Staro 15-04-2019, 23:15   #283
Zemunac47
Nov član

ry4 double kts

Karamela je najblize zagorelom seceru, serbetu.

Steta sto vise nema Mr. Caramel, e to je karamela

Preporuka za cistu karamelu, ima li ko ? Pa da se ubrizga u neki mix
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:05 sati.