Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-06-2018, 20:44   #16
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 44
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 12,121
Pohvaljen: 16,970
Nivo reputacije: 2772
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: DRIP TIP - Modeli, iskustva, saveti, preporuke

Fasttech klon ovoga

Nema na stanju više...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-06-2018, 20:52   #17
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 2,777
Pohvaljen: 1,391
Nivo reputacije: 249
nikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputaciju

Nevidljivi!

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk

---------- Post dodan 13-06-2018 u 21:52 ----------

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-06-2018, 20:53   #18
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 42
Pohvala: 2,201
Pohvaljen: 889
Nivo reputacije: 231
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

xaxaaxaxx ,(al mi je post al jbg)

Pirmin
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2018, 21:05   #19
Don Stefanello
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 320
Pohvaljen: 547
Nivo reputacije: 110
Don Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvalu

Meni Dead Rabitovi ubedljivo najbolji za DL, ne zagrevaju se, lepo stoje na svim atomizerima koje sam imao, lepo legne na usnama, imam 3 komada, jedini drip tip koji sam kupio u toj kolicini i koji koristim na svim atomizerima, ostalo je bilo nesto mi se svidi pa promenim pa ocu nesto drugo itd itd ovo je jedino da ne menjam vec duze vreme i bas sam prezadovoljan

Kod:
https://www.fasttech.com/p/8581205
Kod:
https://www.fasttech.com/p/8581206
Don Stefanello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2019, 00:01   #20
taunus
Senior

taunus's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 43
Pohvala: 522
Pohvaljen: 574
Nivo reputacije: 92
taunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalu

Dobar mali MTL drip tip,dva O ringa ga drže.Od Vaporesso orca solo.Može se naći kod nas (rebrend)

Ne pali me marketing,placeni oglasi,sportisti,glumci...Daj mi neki KFL i dobru duvansku tecnost,pa da vidis veselja.
taunus je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-03-2019, 00:34   #21
Mad AG
Veteran

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 494
Pohvaljen: 575
Nivo reputacije: 117
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu

Imam fetiš prema drip tip-ovima.Zaista sam ljubitelj DT,pre svega dobrih,malih,funkcionalnih i lepog oblika.Nemam ih puno,30-35 kom,ali uvek gledam da nabavim neki zanimljivi i da ga isprobam.

Trenutno moji favoriti.
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-10-2019, 10:18   #22
Duce84
Nov član

Registrovan: Oct 2019
E-cig: Espion tour
Pohvala: 2
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 3
Duce84 je na dobrom putu

Drugari, da li znate ima li u nekoj domacoj radnji 810 goon drip tipova?
Duce84 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-01-2020, 01:17   #23
WalterWhite
Iskusan član

Registrovan: Jun 2019
Pohvala: 91
Pohvaljen: 46
Nivo reputacije: 13
WalterWhite je na dobrom putuWalterWhite je na dobrom putuWalterWhite je na dobrom putuWalterWhite je na dobrom putuWalterWhite je na dobrom putu

Koristim drip tip od nautilusa 2, na galaxies mtl rta i me i je savrsen Jedino bih koristio acrilic shorty pored ovog, drugi su mi buckasti i prekratki ili im nesto fali, a metalni nisu moj ukus
WalterWhite nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-02-2020, 13:16   #24
IksOks
Aktivan član

Registrovan: Jul 2019
Pohvala: 21
Pohvaljen: 63
IksOks je poznat svimaIksOks je poznat svimaIksOks je poznat svimaIksOks je poznat svimaIksOks je poznat svimaIksOks je poznat svima

pitanjce jedno, dva
s obzirom da trenutno kinezi rade kako rade isporučuju/ne isporučuju zbog virusa, da li neka evropska prodavnica ima relativno pristupačne drip tipove cenom i da šalju za srbiju po mogućstvu da dostava nije 4x skuplja od par drip tipova koje bih naručila?
i drugo pitanjce, da li neko ima iskustva sa kamenim drip tipovima za mtl? vidim da ih svi hvale po strane forumima, da se ne greju, da ne menjaju ukus, da su udobni za korišćenje, ali da im je jedina mana sto pucaju ako padnu, sto je i razumljivo. mislim na pravi kamen tipa žad, tirkiz, ili nešto slično
IksOks nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-04-2020, 06:24   #25
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 656
Pohvaljen: 826
Nivo reputacije: 131
Pablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvalu

Od žada imam i ekstra su i pao mi juce jedan ali nije pukao a jednom mi shorty ispao i pukao jbg ali nema da se greje aroma dobra nema greske naravno nekima možda neki drugi ali ovi su odlični i lepi baš..

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-04-2020, 07:58   #26
IksOks
Aktivan član

Registrovan: Jul 2019
Pohvala: 21
Pohvaljen: 63
IksOks je poznat svimaIksOks je poznat svimaIksOks je poznat svimaIksOks je poznat svimaIksOks je poznat svimaIksOks je poznat svima

hvala Pablito ^_^ nigde info ne mogu da nadjem sa iskustvima korisnika, a prelepi su mi ti kameni nista, povlacim nogu pa narucujem, stici ce sledece godine u ovo vreme xD
IksOks nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:31 sati.