Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-03-2018, 20:34   #1621
peca
Iskusan član

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 434
Pohvaljen: 82
Nivo reputacije: 36
peca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svima
Uobičajeno Re: Baterije 18650

Citat:
Originalna poruka od PsyBoza Vidi poruku
Dva kruga od Januara do pre neki dan.Samo dva komada.Baksuz verovatno.
Imaš gore moj post #1590- VTC6 sa Nkon-a i sa Alija pa uporedi... Tvoj VTC6 liči na sa AliExpress-a

Sent from my ASUS_Z010D using Tapatalk
peca nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-03-2018, 21:01   #1622
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,985
Nivo reputacije: 380
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Jeste vise lice na te.Ne greju se na 33w sto mi je neki pokazatelj da mogu da ih koristim.Prvi utisak je da su ok .Opet kazem modovi sa interisanom su zakon
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-03-2018, 21:11   #1623
Don Stefanello
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 317
Pohvaljen: 542
Nivo reputacije: 104
Don Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvalu

Pisanje markerom po bateriji ne moze nikako da utice? Hocu da obelezim kad sam poceo da ih koristim jer vremenom zaboravim, pa samo da proverim
Don Stefanello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-03-2018, 22:52   #1624
Piki
Veteran

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Kayfun dugi lite
Pohvala: 666
Pohvaljen: 924
Nivo reputacije: 152
Piki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvalu

Naravno da ne utiče, samo lagano stisni nemo' ko manijak da urezuješ markerom po omotu baterije. :-D
Piki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-04-2018, 12:57   #1625
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,673
Pohvaljen: 15,294
Nivo reputacije: 2454
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-04-2018, 13:28   #1626
Oddy
Senior

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 845
Pohvaljen: 999
Nivo reputacije: 136
Oddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputaciju

Kasniš pakleni 22 dana 2:

Oddy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-04-2018, 18:51   #1627
Don Stefanello
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 317
Pohvaljen: 542
Nivo reputacije: 104
Don Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvalu

Stigla mi nova tura baterija pa taman uzeo da proverim u kakvom su mi stanju ove starije, imam samsung 30q, napunio je pre 4 dana i sad kad sam je stavio u punjac da vidim kolko se ispraznila, pokazao mi je 4.1v, jel to nije strasno ili su spremne za odlaganje?
Don Stefanello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2018, 19:05   #1628
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,522
Pohvaljen: 1,973
Nivo reputacije: 389
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Baterija se proverava pod opterecenjem a sto se tice tog napona ( na prazno ) koristim baterije koje su kupljene mnogo pre nego si poceo da paris i par komada sam odlozio jer za vreme punjenja su pocele se previse grejati ( sto je takodje znak )

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2018, 21:02   #1629
hrco83
Aktivan član

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 0
Pohvaljen: 9
Nivo reputacije: 5
hrco83 je na dobrom putuhrco83 je na dobrom putu

Mogu li moje baterija lg hg2 20 ampera izdržat otpore 0,2 ohma.
hrco83 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-05-2018, 21:06   #1630
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 48
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,039
Pohvaljen: 7,535
Nivo reputacije: 1093
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Evo:

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-07-2018, 17:42   #1631
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,522
Pohvaljen: 1,973
Nivo reputacije: 389
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od BlazeR_420 Vidi poruku
Tako sam i mislio tj pročitao na drugim forumima i bas to sam i hteo da proverim.... Discharge rate koji I'm je...?
Ali polako sad mi vise nista nije hitno pa mogu sve na tenane kad kupim neki punjač koji meri discharge rate proverice se i to....
Ne postoji punjac koji meri max discharge rate neke baterije jer tu se meri i temperatura , pad napona ( malo slozeniji proces ) ali ima ih koji mere kapacitet baterije medjutim on nije garant da je laptop baterija u snazi da tera regulisani mod ( mehanicki nikako nije preporucljivo ) ..
Da li sam koristio laptop baterije u regulisanom modu ?
Jesam vrlo kratko u samom pocetku dok nisam kupio prvu "krstenu" Panasonic PF 2900mAh a evo i zbog cega se ne preporucuje koriscenje laptop baterija bez obzira da li se koriste na manjim snagama nego li mogu izdrzati..
Kao prvo iako je merenjem kapaciteta utvrdjeno da laptop baterija ima priblizan kapacitet po specifikacijama od 2200mAh:

Sto je inace 5x vise od baterija koje se prodaju uz punjivu Police led:

Ipak ,ukoliko se uporedi pad napona izmedju krstene Panasonic PF i laptop baterije on je prevelik cak i pri manjim snagama , prvi test je pri 6W:
Panasonic PF

Laptop baterija

Drugi test je na 10W..
Panasonic PF

Laptop baterija

Drugim recima , Panasonic PF je jedna od najslabijih verzija krstenih baterija a opet je razlika ocigledna..u prevodu , na 15W nisam radio test zbog slabih mi grejaca ali je pretpostavka da sa 3.8V napon laptop baterije pada na granicu kada se mod gasi i nije vise moguce pariti na njemu iako u bateriji ima jos uvek preko 60% kapaciteta pa se postavlja pitanje isplativosti koriscenja 18650 baterije zbog tricavih 800mAh kapaciteta za parenje

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-07-2018, 18:07   #1632
BlazeR_420
Senior

BlazeR_420's avatar

Registrovan: Jul 2018
E-cig: FUCHAI123ALIEN220QC200
Pohvala: 96
Pohvaljen: 105
Nivo reputacije: 29
BlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosi

Dosta sam saznao iz tvojeg posta... BTW ove moje baterije se uopšte nisu grejale dok su se punile a imao sam lažan osećaj sigurnosti jer su korišćene u laptop svega par puta nakon čega su bile odložene u zaborav(znam da ih bas to odlaganje najviše ubija) nego isto tako znam da nisu sve baterije iz laptop ova iste a imam neki trip da su malo bolje pa me zanima kako bi ih neko ko se razume istestirao.... Tj šta mi treba od opreme i sl evo i slikicu tih laptopusa pa mozda neko izgugla koje su tačno....

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
BlazeR_420 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-07-2018, 18:18   #1633
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,673
Pohvaljen: 15,294
Nivo reputacije: 2454
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Kod:
http://www.mikroprinc.com/proizvodi/merna-i-test-oprema/merenje-neelektricnih-velicina/merenje-temperature/termovizija/termovizija-ostalih-proizvodjaca/termovizijska-kamera-flir-t420bx/index.php

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-07-2018, 18:44   #1634
RC36
Senior

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 25
E-cig: 101
Pohvala: 1,082
Pohvaljen: 703
Nivo reputacije: 111
RC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvalu

A jeste, milion

Sent from my F3311 using Tapatalk
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-07-2018, 19:05   #1635
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 35
Pohvala: 1,237
Pohvaljen: 744
Nivo reputacije: 131
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
oliverbanjas je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:28 sati.