Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Novosti
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-01-2018, 14:14   #91
bosko
Aktivan član

bosko's avatar

Registrovan: Oct 2017
Pohvala: 37
Pohvaljen: 26
Nivo reputacije: 8
bosko je na dobrom putubosko je na dobrom putubosko je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Iqos zapazanja i pitanja

Hehehehe ocrnili smo ih ko najvecu pretnju

Sent from my MIX using Tapatalk
bosko je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-01-2018, 14:17   #92
Jagodinac
Iskusan član

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 271
Pohvaljen: 92
Nivo reputacije: 34
Jagodinac je poznat svimaJagodinac je poznat svimaJagodinac je poznat svimaJagodinac je poznat svimaJagodinac je poznat svimaJagodinac je poznat svimaJagodinac je poznat svimaJagodinac je poznat svima

Imao sam prilike da probam to čudo. tu glupost. Odnosno, nije bila baš prilika, nego mi se namestilo.

Video sam se sa jednim prijateljem posle dužeg vremena. Koristi to čudo, ali i purnja obične pljuge ko blesav.
Posle prozivke kako ''pušim robotu'' pala je opklada ako ja smem da probam to čudo on će probati ''e-cigaru'' (RY4+kyfun v3 mini+iStick pico).
I ja probam. (Duvan posle više od 5 godina.)

Užas je blaga reč!

Kao prvo, ukus je kao da pališ pljugu na ringli, sećate se svi tog ukusa, verujem. I taj ukus je pri svakom povlačenju. Dima ništa.
Ukus nakon iliti ''aftertaste'' - neispražnjena piksla koja nije prethodno oprana 7 dana!
Ali je i fora sa punjenjem mnogo loša. Mora da se puni nakon nekoliko povlačenja.

Slažem se sa Leskovčaninom što se zaključka tiče.

Dodato:
Nismo ih ocrnili samo smo rekli kako je - pušenje Ajkos, Ajkos-a, iQOS, iqos, Iqos, IQOS iliti IQOS-a, IKOS, odnosno IKOS-a, IOS-a moja iskustva/moje iskustvo je kao da pališ pljugu na ringli.

Bravo, pakleni (Maykemi)....
Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-01-2018, 14:17   #93
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 9,025
Pohvaljen: 13,099
Nivo reputacije: 2043
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Kevemi

😊
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-01-2018, 14:18   #94
Piki
Senior

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 368
Pohvaljen: 428
Nivo reputacije: 72
Piki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosi

Jesmo to stoji, ali ovo je kao na forumu za BMW - rasprava "da l' je bolji Mercedes ili BMW" sa članovima BMW foruma :-)
Uzmite i to u obzir da će to tako izgledati ljudima koji se dvoume oko eciga i iqos-a. Naravno činjenice i istraživanja potvrdjuju naše mišljenje, al' tu je šta je.

Sent from my Mod using ArcticFox
Piki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-01-2018, 14:01   #95
diplomacy
Nov član

Registrovan: Dec 2017
Pohvala: 13
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 1
diplomacy je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Dzonibu Vidi poruku
Evo jos nekih zanimljivosti vezanih za Iqos koje sam i medjivremenu iskopao.

Duvan u vidu praha u potrosnim umetcima sa filterom je pomesan sa PG-om a ne sa VG-om. Uredjaj zagreva smesu na 330 - 350C. Repera radi tacka paljenja PG-a je 370C a VG-a 400C.

Ne znam odakle vam informacija da je tačka ključanja VG-a 400C?Tačka ključanja VG je 290C,a temparatura samozapaljivosti iznosi 400C..........

Nadalje,patrene IQOS-a čine VG-18.9%,a PG 3.3,tako da ni to nije istina što ste napisali...
Budite bez brige jer sa navedenom količinom VG i PG sigurno neće doći do sužavanja disajnih puteva.
diplomacy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-01-2018, 14:41   #96
Alex82le
Aktivan član

Alex82le's avatar

Registrovan: Nov 2017
E-cig: Ijoy Capo 100+Serpent SMM
Pohvala: 46
Pohvaljen: 66
Nivo reputacije: 11
Alex82le je poznat svimaAlex82le je poznat svimaAlex82le je poznat svimaAlex82le je poznat svimaAlex82le je poznat svimaAlex82le je poznat svima

Pise tacka paljenja 400! Niko nije pomenuo kljucanje na 400c

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
Alex82le je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-01-2018, 14:47   #97
diplomacy
Nov član

NE CITIRAJ POST NEPOSREDNO IZNAD SVOG

Pa to je još gore,obzirom da je tačka paljenja onda 176C
Staro 11-01-2018, 14:49   #98
Alex82le
Aktivan član

Alex82le's avatar

Registrovan: Nov 2017
E-cig: Ijoy Capo 100+Serpent SMM
Pohvala: 46
Pohvaljen: 66
Nivo reputacije: 11
Alex82le je poznat svimaAlex82le je poznat svimaAlex82le je poznat svimaAlex82le je poznat svimaAlex82le je poznat svimaAlex82le je poznat svima

Nema potrebe da citiras post iznad...
Inace nisi uopste jasan i u drugom postu demantujes sam sebe..

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
Alex82le je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-01-2018, 14:53   #99
diplomacy
Nov član

Kod prvog mog posta nisam znao kako da stavim citat jednog člana,pa sam samo nastavio da komentarišem,tako da apsolutno nisam kontradiktoran.
Staro Juče, 21:36   #100
Dzonibu
Senior

Dzonibu's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 47
Pohvala: 114
Pohvaljen: 136
Nivo reputacije: 45
Dzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Dzonibu Vidi poruku
Duvan u vidu praha u potrosnim umetcima sa filterom je pomesan sa PG-om a ne sa VG-om. Uredjaj zagreva smesu na 330 - 350C. Repera radi tacka paljenja PG-a je 370C a VG-a 400C.
Citat:
Originalna poruka od diplomacy Vidi poruku
Ne znam odakle vam informacija da je tačka ključanja VG-a 400C?Tačka ključanja VG je 290C,a temparatura samozapaljivosti iznosi 400C..........

Nadalje,patrene IQOS-a čine VG-18.9%,a PG 3.3,tako da ni to nije istina što ste napisali...
Budite bez brige jer sa navedenom količinom VG i PG sigurno neće doći do sužavanja disajnih puteva.
Posto sam ja napisao red je da obrazlozim.
Za ovu zabunu oko tacke paljenja i tacke isparavanja mislim da je jasno o cemu se radi.

Inace poenta je bila da uredjaj radi na temperaturi veoma bliskoj temperaturi samopaljenja i PG-a i VG-a. Posto distribucija toplote nije jednaka na svim mestima u heat sticku - duvan blizi grejacu dostize visu temperaturu od onog dalje od grejaca - vrlo je verovatno da dolazi do delimicnog samopaljenja. Inace paljenjem PG-a i VG-a oslobadjaju se gasovi koji nikako nisu zdravi za udisanje ali o tome moze neko ko je upuceniji..

Sto se tice druge zamerke u vezi dodatka duvanu VG-a ili Pg-a, podatak da se dodaju i jedan i drugi VG-a 19% i PG-a 3,3%, ispravio sam u narednom postu i postavio link ka stranici proizvodjaca, sastojci dodati duvanu heat stick-ova (Ingredients Added to the Tobacco):
http://www.e-cigserbia.com/showpost....7&postcount=65

Na kraju ja sam se potrudio pisuci da obrazlozim i podkrepim izjave cinjenicama i dokazima. Tvrdnja iz pomenutog posta (dodatak samo PG-a) je iz istrazivanja koje sam naveo u link-u iz tog posta. No svako moze da pogresi i nalupa ali i da se ispravi. Ja sam se u narednom postu ispravio jer sam naisao na "pouzdaniji" izvor informacija.
Posto nisam mogao da editujem postojeci post ja sam se ispravio u narednom, ali nekom ko nije citao dalje.. stoji da je netacno..

Sto sam kao mali dosao u grad...
morao sam samom sebi dati nadimak..
Dzonibu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro Juče, 21:48   #101
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,655
Pohvaljen: 6,992
Nivo reputacije: 1023
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Potrudio si se, pa ako si i pogrešio, važan je trud i dobra namera.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Novosti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:25 sati.