Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-08-2017, 20:12   #1
Lukal
Senior

Lukal's avatar

Registrovan: May 2012
Pohvala: 626
Pohvaljen: 97
Nivo reputacije: 57
Lukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svima
Uobičajeno VG glicerin kupljen u BGu istekao rok.

02.2017 istekao rok , jel smem da se zezam ili da kupim drugi .stajao je na suvom i tamnom mestu...da se ne za*******. sta da radim

Lukal nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-08-2017, 22:39   #2
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,493
Nivo reputacije: 736
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: VG glicerin kupljen u BGu istekao rok.

Da je PG, ja bih ga trošio, VG baš i nisam siguran. Ja sam bacio onaj koji je bio mesec dana pred istek roka...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-08-2017, 23:59   #3
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: kayfuni i modovi
Pohvala: 264
Pohvaljen: 304
Nivo reputacije: 86
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

stvarno sta raditi sa takvim stvarima kojima je skoro istekao ili istice rok.da li po logici stvari odma baciti ili..?skoro su kod mene u apoteci poklanjali tecnosti kojima je istekao rok,da li takve mogu jos malo da budu od koristi.da li neko na forumu nesto zna o tome?
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-08-2017, 09:10   #4
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,465
Pohvaljen: 1,494
Nivo reputacije: 284
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

@ezgeta
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=21335

Ja sam mišljenja da je VG upotrbljiv sve dok je potpuno proziran i bez mirisa. Čim se i najmanje zamuti, ili stvara pokoricu bez razmišljanja baciti.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-08-2017, 14:10   #5
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: kayfuni i modovi
Pohvala: 264
Pohvaljen: 304
Nivo reputacije: 86
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

@zajchik hvala na linku,pošto sam podrobno procitao postove došao sam do istog zakljucka,u vezi tecnosti ako je malko istekao ja cu da parim bez bojazni kao što su neki i probali i nije im nista,mada naravno da me neko pita uvek bi mu savetovao da kupuje samo u roku
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:52 sati.