Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 31-08-2017, 11:50   #1
BigBud
Senior

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 389
Pohvaljen: 397
Nivo reputacije: 98
BigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosi
Uobičajeno Umbrella baze

Da li je neko probao Umbrella baze i ako jeste, kakvi su utisci?

Neaktivan
BigBud nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-08-2017, 12:56   #2
RC36
Iskusan član

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 23
E-cig: 101
Pohvala: 223
Pohvaljen: 143
Nivo reputacije: 27
RC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Umbrella baze

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=24663

Sent from my F3311 using Tapatalk
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-08-2017, 13:08   #3
klaudesque
Senior

klaudesque's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: CLR @ VTCM/NX75
Pohvala: 311
Pohvaljen: 57
Nivo reputacije: 32
klaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svima

Ja sam uzeo 100mg. Mesao sa Meilab-ovim PG i VG na 50:50.
Pre toga sam koristio Inawera PG bazu i Inhalika isti model (36mg) i Meilab VG.

Mešavina sa Umbrella bazom mi je ispala nekako slatkasta i bez arome. Pretpostavljam da je to više od ove ture VG i PG-ja, jer same baze ide proporcionalno malo (pravio na 9mg).

Inawera mi je često bila ljuta, ali nisam imao taj slatkast ukus. Opet, sa Inawera bazom nisam mešao PG, već samo VG i vodu (nju sam pravio na 12mg).

Trebalo mi je nekoliko dana da se naviknem, ali mi je sada sasvim u redu.
klaudesque nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-08-2017, 13:24   #4
BigBud
Senior

BigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od RC36 Vidi poruku
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=24663

Na threadu nema ni jednog utiska o bazi osim jedne najave "recenzije".

Neaktivan
Staro 31-08-2017, 13:26   #5
RC36
Iskusan član

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 23
E-cig: 101
Pohvala: 223
Pohvaljen: 143
Nivo reputacije: 27
RC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosi

Pardon, znam da sam negde video slicnu temu ali nisam citao detaljno

RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-09-2017, 15:10   #6
BigBud
Senior

Citat:
Originalna poruka od klaudesque Vidi poruku
Ja sam uzeo 100mg. Mesao sa Meilab-ovim PG i VG na 50:50.
Pre toga sam koristio Inawera PG bazu i Inhalika isti model (36mg) i Meilab VG.

Mešavina sa Umbrella bazom mi je ispala nekako slatkasta i bez arome. Pretpostavljam da je to više od ove ture VG i PG-ja, jer same baze ide proporcionalno malo (pravio na 9mg).

Inawera mi je često bila ljuta, ali nisam imao taj slatkast ukus. Opet, sa Inawera bazom nisam mešao PG, već samo VG i vodu (nju sam pravio na 12mg).

Trebalo mi je nekoliko dana da se naviknem, ali mi je sada sasvim u redu.
Nisam neki expert tj nemam bas toliko istancan ukus pa da osecam 34 sloja arome ali ipak mi se cini da i ja osecam neku slatkocu u bazi.
Sekao sam 100-ku na 6mg, koristio sam Meilab i Umbrella PG i VG ( imao sam ostatke pa sam zajedno muckao ) i krajnji rezultat mi je vrlo cudan.
Naime, Nonna`s Cake posle mesec dana krckanja mi je jako cudna i ne dobijam onu aromu koju sam dobijao ranije.
Doduse, moram da napomenem, ranije sam koristio bazu jednog drugog proizvodjaca koji ima registrovanu prodavnicu na forumu i koja je deklarisana na 100mg medjutim uporedjujuci je sa Umbrellinom bazom, ne bih bas smeo da potpisem da je u pitanju 100mg vec da je dosta slabija, bar 10-15%.
Uzimajuci ovo u obzir, napravicu novu turu sa Umbrella bazom ali cu smanjiti nic na 4%, mozda ipak dobijem onu pravu Nonn-u.
Jos jedna stvar, Umbrellin VG se razlikuje od Meilab-a. Priblizne su slatkoce, nijanse su u pitanju i mirisu drugacije. Moguce da je upravo ta razlika glavni razlog sto finalni proizvod tj smuckana tecnost nije onakva na kakvu sam/smo navikli.

Neaktivan
Zahvalili :
Staro 08-09-2017, 15:26   #7
klaudesque
Senior

klaudesque's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: CLR @ VTCM/NX75
Pohvala: 311
Pohvaljen: 57
Nivo reputacije: 32
klaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svima

Nešto ima. Ja nemam volje da uzimam drugi nikotin da testiram ukus. Radi mi posao.
klaudesque nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-09-2017, 17:58   #8
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 954
Pohvaljen: 909
Nivo reputacije: 171
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

@BigBud na sta mirise umbrelin VG?
dgproduction je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-09-2017, 19:40   #9
Milena T
Senior

Milena T's avatar

Registrovan: Jan 2016
E-cig: Smok OSUB 40w,Esigei eiffel 165w,Smok H Priv 220 w
Pohvala: 762
Pohvaljen: 328
Nivo reputacije: 60
Milena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosi

Ja koristim njihov pg i vg jedva sam za 3dl istrosila i jedno i drugo tokom miksanja,ni baza ni pg ni vg meni nemaju nikakav miris...super su

Milena T nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:03 sati.