Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-03-2017, 11:50   #316
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 44
Pohvala: 1,429
Pohvaljen: 1,077
Nivo reputacije: 180
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju
Uobičajeno Re: Domaci PG i VG

Ono, kada lik trosi samo Meilab cist VG

Imas tri opcije...Da se lecis, da se selis ili da ides pod mac!
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-03-2017, 16:58   #317
peca
Iskusan član

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 70
Pohvaljen: 25
Nivo reputacije: 21
peca je na dobrom putupeca je na dobrom putupeca je na dobrom putu

Da li je neko imao problem sa Meilabovim PG-om? Juce pravim tecnost i pomirisem PG kad ono neki cudan miris, kao miris nafte?! Probam liznem jezikom a ukus slatkast pa ukus nafte... Da li je moguce da je PG nagrizao plasticnu flasu pa od toga taj miris i ukus?
peca nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-03-2017, 17:06   #318
mladenke
Iskusan član

mladenke's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: evic vt + subtank mini
Pohvala: 6
Pohvaljen: 100
Nivo reputacije: 26
mladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosi

Moguce i da ne valja PG. Ja sam pre mesec dana bacio turu od skoro 2l smiksane tecnosti jer je PG bio los. U pitanju je bio TOP-ov pg, a cuo sam da ga prave od mailab-a. Sad koliko je to tacno ne znam. U svakom slucaju reklamiraj pg kad ga vec nisi upotrebio, ili bacaj i kupuj drugi.
mladenke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-03-2017, 17:22   #319
peca
Iskusan član

Da budem iskren istekao je rok 02/17 pa sam ga zato i probao...Napravio sam 100ml 80/20 vg/pg posto sam dobio nove Capelline arome pa mi gre`ota da bacim
Od sada kupujem PG samo u staklenoj ambalazi ako nema onda pretakanje u staklenu ambalazu. Verovatno je losa ambalaza a PG je rastvarac a siguran sam da je PG bio dobar kad sam ga kupio... a opet ne verujem da se pokvario jer ga drzim u kutiji na hladnom i tamnom mestu.
Staro 28-03-2017, 17:33   #320
mladenke
Iskusan član

mladenke's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: evic vt + subtank mini
Pohvala: 6
Pohvaljen: 100
Nivo reputacije: 26
mladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosi

Nista mu ne fali sto je u plastici. I gotova tecnost je u plasticnim bocicama. Moj pg je bio bez mirisa i ukusa pre pravljenja miksa. Iskoristim skoro sve i ostane nekih 100ml pg-a. Prodje mesec dana i ajde da probam tu turu da vidim jel sazrela kad ono uzas. Nema nikakav sumnjiv miris ali zato ukus ubija na neku hemikaliju. Probam cist vg sto je ostao od te ture - dobar, probam pg - ubija. Bacaj 2l miksa u kantu i pravi drugu turu.

Nema to veze sa staklicima ili plastici. Pg mi bio u plasticnoj i pokvario se, a mix stojao u staklicima pa se i on pokvario. Sve bilo daleko od isteka roka i bez mirisa po pravljenju. Desava se.
mladenke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-03-2017, 20:59   #321
peca
Iskusan član

Imao sam slican problem sa Top bazom- smrdi al` kad izmiksam i sazri- parljivo, nema smrada
Videcu sta ce ispasti kad sazri ako smrdi bacam. U svakom slucaju, trazicu PG drugog proizvodjaca a po mogucstvu u staklu...Hvala na odgovoru
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:11 sati.