Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Zatvorena tema

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-01-2017, 07:53   #1
radna skela
Senior

Registrovan: Jun 2016
Pohvala: 186
Pohvaljen: 156
Nivo reputacije: 45
radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi
Uobičajeno Pitanje oko sirovina i baza, sta odabrati?

Nov sam u miksanju pa me interesuje sta odabrati od baza i sirovina? Kakva su iskustva sa Dim in bazama? Da li je meilab u redu? Koristim njihov vg, pa me zanimaju iskustva koliko je zapravo dobar ili za izbegavanje. Izbor mi je suzen na FA, T-svapo, meilab, vaporever i dim in. Nedavno sam kupio vaporever usa mix aromu, ne uliva poverenje, nigde nisam nasao rok trajanja, ambalaza skromna, malo informacija. Citao sam svasta po forumu,, pa ako je neko voljan da da kaze sta od ovog treba eventualno uzimati, a sta izbegavati. Koje arome preporucujete tj. koje proizvodjace u smislu bezbednosti po zdravlje i kvaliteta?
radna skela nije na Forumu   top
Staro 11-01-2017, 08:24   #2
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: iKuun i200+Melo4,Osub baby 80W+Kayfun v5, iJust2
Pohvala: 474
Pohvaljen: 476
Nivo reputacije: 120
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Pitanje oko sirovina i baza, sta odabrati?

Imas dosta toga napisanog. Verovatno ce neko linkovati zapocete teme a do tada kratak odgovor. Koristim Meilab Pg i Vg i ne mogu da se pozalim. Probao neke druge baze al mi nesto nije prijalo.
Moj predlog jeste da probas sve baze koje su u ponudi da bi mogao da izdvojis onu koja ti prija.

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 11-01-2017, 08:51   #3
radna skela
Senior

radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi

Prilicno sam tolerantan sto se tice ukusa, vise me brine zdravlje, kvalitet itd. Akcenat je na tome. Hvala na odgovoru!
Staro 11-01-2017, 09:19   #4
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: iKuun i200+Melo4,Osub baby 80W+Kayfun v5, iJust2
Pohvala: 474
Pohvaljen: 476
Nivo reputacije: 120
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Vecina ovde misli/ubedjena da je manje stetno nego li analogne. Moje misljenje je da je m2l manje stetno nego li d2l. Manja potrosnja tecnosti pa samim tim i manje se unosi para i aroma ( nikotin ) u pluca.
Ima dosta detalja koji uticu na neki generalni odgovor. Tu je i vrsta atija/klira, vrsta zice, jacina struje, dnevni unos pare ... Tesko da iko moze da ti da zeljeni odgovor.

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 11-01-2017, 09:47   #5
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 299
Pohvaljen: 606
Nivo reputacije: 165
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Mislim da su pitanja koja si postavio sazvakana vec 100x. U redu je kvalitet navedenih proizvodjaca. Baze i arome nisu otrovne ako ih koristis kako treba, a da se ne bi desilo da se otrujes, prvo dobro prelistaj forum pa onda pravi tecnosti. Ako nisi siguran koliko cega treba da ubacis i zasebno koristis PG/VG/nikotin, najjednostavnije je da kupis gotovu bazu, uspricas aromu i vozis dok se znanje malo ne slegne. Jeste u pocetku tesko, ali bolje da ides postepeno nego posle da prosipas.
maestro nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 11-01-2017, 09:51   #6
radna skela
Senior

razumem, m2l sam, oko 4-6ml trosim tecnosti 6 do 8 mg nikotin, protank 2, kantal, vata, oko 6w struja. Znaci meilab vg i pg su ok? koju bazu koristis?
Staro 11-01-2017, 10:01   #7
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 299
Pohvaljen: 606
Nivo reputacije: 165
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Uzmes lepo recimo tu TOP (dim in) ili FA traditional GOTOVU bazu, dodas arome koliko zelis i to je to, ne treba ti ni PG ni VG. Koliko vidim, TOP ima 6mg gotovu, FA ima 9mg. Ako je do cene, slobodno uzmi TOP, to sto je jeftinija, ne znaci da je i losija. Ja sam isprobao sve zivo pa se nisam otrovao jos uvek.
maestro nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 11-01-2017, 10:09   #8
radna skela
Senior

znam kako se miksa, neka osnovna pravila, ne brinem se moje greske, ne planiram da uzimam bazu 100mg\100ml, pa da se sprzim, vec vise atesti, cistoca i kvalitet. Svasta se prodaje kod nas! Bila je ona prica o tri italijana, neka firma na fu...
Staro 11-01-2017, 11:52   #9
ferguson
Admin

Registrovan: Jun 2011
Pohvala: 837
Pohvaljen: 859
Nivo reputacije: 208
ferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvalu

Pisano na ovu temu, katanac !
ferguson nije na Forumu   top
Zatvorena tema

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:05 sati.