Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-09-2014, 22:55   #31
karlo
Senior

karlo's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 31
Pohvala: 216
Pohvaljen: 255
Nivo reputacije: 64
karlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Gde nabaviti baze online u Evropi

Citat:
Originalna poruka od ziksić Vidi poruku
zagorelog secera.Zna li neko sta bi to moglo biti?
nekad prije FA virginia je imala takav okus, dok danas pa bas i ne

Citat:
Originalna poruka od sirius sem Vidi poruku
Jel kupovao neko od kiprana ,ubedlivo su najeftinijhi?!
uzimali su neki iz hr i kazu da im je odlican, e sad koliko, mozda najvise zbog cijene
karlo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2017, 01:09   #32
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 429
Pohvaljen: 772
Nivo reputacije: 140
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Jel zna neko da li moze, tj. da li je dozvoljeno, da se naruci 250ml ili makar 100ml baze 100mg iz EU? Koliko se placa akciza? Sta jos od troskova mogu da ocekujem, ako je vrednost ispod 50e?

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2017, 05:20   #33
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,402
Pohvaljen: 1,409
Nivo reputacije: 263
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Nišlije pustale sa m'n'm. Naplaćena taksa plus PDV. Ne sećam se koliko tačno, ali blizu je hiljadarke.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-04-2017, 07:57   #34
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,429
Nivo reputacije: 1151
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Ja izgleda imam vise srece sa njima. Nikad niko nije ni pogledao posiljku. Narucujem uvek po 200ml - 100 PG + 100 VG sa onim malo skupljim shippingom zbog pracenja posiljke, ukupno oko 30€. Stize za 7 dana.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2017, 23:34   #35
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 317
Pohvaljen: 1,340
Nivo reputacije: 184
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Imam jedno pitanje, čisto informativno... U kolikim najvećim dostupnim pakiranjima su na srpskom i BiH tržištu nikotinske baze (500 ml? 1000 ml?) i s kojim najvišim udjelom nikotina u istima?
Nakon 20.5. ovde nastupa vaperski "mrak". Opskrbljen sam ja za prilično dugo vremena, al' nikad se ne zna za koju godinu ako ovde i dalje bude vladala potpuna suša, a Srbija i BiH ostane "vaperski raj"... Neki vaperi ovde već "bacaju pogled" preko granice za ubuduće... Kakvo je trenutno stanje, isplati li se taj poduhvat??

---------- Post dodan 04-05-2017 u 23:36 ----------

P.S. I u kojem je gradu najbližem hrvatskoj granici kvalitetan vape shop? Šid? Subotica??
A u BiH di ima vape shop najbliži Splitu, zna li neko?

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-05-2017, 23:43   #36
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,411
Pohvaljen: 12,193
Nivo reputacije: 1877
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Video sam boce od 200ml mislim... Ima od 50mg i 100 valjda...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-05-2017, 23:45   #37
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Malo... Ovde će takvih koncentracija uskoro trebat na litre...
U stvari i nije malo... 7, 8 takvih od 100mg u bocu od 1,5 l mineralne pa preko grane... Ima toga kol'ko oćeš za razrjeđivanje s VGom iz apoteke... Upitna je samo cijena.

---------- Post dodan 04-05-2017 u 23:59 ----------

Koja je trenutno cijena 200 ml 100mg nic. u Srbiji?

Staro 05-05-2017, 00:17   #38
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Zahvalili :
Staro 05-05-2017, 01:23   #39
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 157
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 102
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Inace 200ml/100mg ako se ja ne varam nema nigde. 100ml/100mg ima. Sledece je 200ml/50mg, pa 100ml/50mg

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-05-2017, 02:12   #40
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,351
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 377
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Prepravljen link ka listi prodavnica.

@drap - verovatno je nenamerno bilo počistio sam "reklame"

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-05-2017, 02:30   #41
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 157
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 102
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

@shomy_ksh, ah, OK, OK, izvinjavam se - nesto mi se cinilo da tkz "podrzane" prodavnice mogu da se spominju...

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-05-2017, 10:03   #42
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Ako neka prodavnica ima JEDINA neki proizvod koji se eksplicitno traži (Goran traži velike stotke) po meni je ok uputiti, ali onda se slučajni prolaznici navade i onda krene belaj, pa...

Tako da bolje link ka prodavnice...
Staro 05-05-2017, 10:25   #43
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Ne tražim ja (za sad), traže drugi vaperi... ja se samo informiram o stanju na terenu...
Koliko sam vidio trenutno ima max. 200 ml 50 mg za 2600 din, a u jednoj trgovini nekad bješe i od 100 mg samo davno, a i ne radi im ni sajt... Sve je to vrlo promjenjivo, čega ima danas, sutra neće bit i obrnuto. A o BiH nema potrebe ni pričat, tamo nema skoro pa ničega...

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:05 sati.