Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-06-2018, 14:28   #1
Don Stefanello
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 312
Pohvaljen: 527
Nivo reputacije: 99
Don Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvalu
Uobičajeno Recurve by Wotofo

Dobar mali, ono sto je najbitnije, nije razocarao jer toga obicno ima kad se stvori hype. Nije nista specijalno, u poredjenju sa dead rabbit SQ, ja bih rekao isti po pitanju arome (stavio sam isti setup i istu tecnost), cak i vazduha, mislio sam da ce imati malo manje vazduha zbog rupica ali ne zaostaje uopste. Kada se skvonkuje rupice se malo napune tecnoscu i mislio sam da ce tu mozda procureti ali uopste ni jednom mi nije procureo cak i kad izduvavam vazduh(purge) dok je tecnost u rupicama uopste ne izlazi nikakva tecnost, to je jako pozitivna stvar. Negativna je da mi se drip tip ne svidja u smislu sto se mnogo zagreva i posle 2 sata testiranja sam ga zamenio sa dead rabitovim drip tipom kojih imam 3 jer su ubedljivo najbolji, i taj problem je nestao.

3 zice koje se dobiju uz njega su ni80 bas identicne kao one koje sam i pre koristio, i mnogo mi se svidjaju, generalno sam prezadovoljan sa ni80, nemora mnogo W da se stavi da bi izgurao, brze se zagreva i favorizujem odavno to u odnosu na neke egzotike od kantala, sa TC nisam jos uporedjivao jer manje koristim TC

Sve u svemu zadovoljan sam, narucio sam rezervnu bocicu za pulse 80w i stavim 2 tecnosti u 2 bocice i menjam rabita i recurve u zavisnosti koja je tecnost unutra i to je to, za ono sto sam hteo, za to ce odlicno i sluziti

Don Stefanello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:15 sati.