Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-05-2019, 21:29   #91
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,739
Pohvaljen: 2,132
Nivo reputacije: 302
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju
Uobičajeno Re: nesto oko kompjutera

ima puno korisnika jer oni java uvek forsiraju instolaciju, a mi instoliramo jer neznamo zasta sluzi
kratko receno spamuju nas
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-05-2019, 22:03   #92
RC36
Senior

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 26
E-cig: 101
Pohvala: 1,196
Pohvaljen: 762
Nivo reputacije: 126
RC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvalu

Kod:
https://www.java.com/en/download/faq/whatis_java.xml
Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-05-2019, 00:26   #93
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 679
Pohvaljen: 892
Nivo reputacije: 200
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Nije bas java strogo za nekoga ko se bavi programiranjem. Na primjer programi koji su programirani u Javi ne mogu da rade bez instalirane Jave.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-05-2019, 10:29   #94
hekata
Senior

Registrovan: May 2018
Godine: 49
E-cig: Aspire zelos+zenith
Pohvala: 526
Pohvaljen: 340
Nivo reputacije: 58
hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi

Postini nesto sto se zove java script, i potreban je za neke aplikacije, posalji mi na pp kad ti se uopste pojavila Java? Da ne bi gusili forum
hekata nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-05-2019, 11:01   #95
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 679
Pohvaljen: 892
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

@hekata - java i javascript nemaju nikakvih dodirnih tacaka, javascript je integrisan u browser-u dok za programe pisane u javi mora da postoji nesto sto se zove java virtual machine da bi uopste mogao da se pokrene program. Nego da ne detaljisem previse.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-05-2019, 11:04   #96
hekata
Senior

hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
Nije bas java strogo za nekoga ko se bavi programiranjem. Na primjer programi koji su programirani u Javi ne mogu da rade bez instalirane Jave.
Upravo sam mu to objasnila preko pp da neki programi zahtevaju azuriranu javu, ali to milijarde žadovoljnih korisnika uf....i da, ja ne radim u javi, ja sam u nekim drugim vodama, ali mislim da se. Jegovo pitanje odnosilo na javasčript, odnosno da mu je traženo da se instalira ili updatuje. Bilo je malo nejasno šta je instalirao, da li javu ili update javascripta ali, sve u svemu me izludjuje da neko ne može da koristi google, nego čeka da mu neko odgovori
Staro 03-05-2019, 18:55   #97
cebzab
Aktivan član

cebzab's avatar

Registrovan: Sep 2018
Pohvala: 9
Pohvaljen: 41
Nivo reputacije: 11
cebzab je na dobrom putucebzab je na dobrom putucebzab je na dobrom putucebzab je na dobrom putucebzab je na dobrom putu

@Milanez

Ako ti ne služi da praviš lovu, onda ti najverovatnije i ne treba.
Ima programa kojima treba instalirana java na kompu, ali su relativno retki (npr. Jdownloader)

Skini lepo Revo Uninstaller i sa njim briši tu prljavštinu. Koristi besplatnu verziju Revo. To mi je omiljeni program za windows. Sve ostatke koje regularni uninstaller ne očisti revo sve to lepo obriše i usput sredi sve registry keys koji su bili vezani za taj program koji uninstaliraš. Milina od programa.

A, ako Larry Ellison hoće da ti zauzima mesto na hdd/ssd-u i da ti troši struju sa pozadinskim procesima, telemetrijama i ostalim glupostima koje radi java može i da ti šalje neku kintu za tvoje usluge da budeš i ti jedan od ne znam koliko milijardi "srećnih korisnika". Nije kao da nema kintu

Sent from my PH-1 using Tapatalk
cebzab nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-05-2019, 19:12   #98
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,940
Pohvaljen: 737
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

kako si pogodio moj trenutni problem bravo (za te repove od uninstal)
dodje mi da reinstaliram windows ,mozda i hocu

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-05-2019, 10:04   #99
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

jel zna neko neki dobar i free program za secenje videa a moze uz to i da se prave video klipovi itd
svaka pomoc dobrodosla
btw hocu da isecem jednu pesmu (video) sa koncerta partibrejkersa
kad probam ne nekim online cutterima -file not supported , posle sam i uspeo ali dobijem samo video bez zvuka...
windows movie maker nemam...

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Staro 04-05-2019, 10:15   #100
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,258
Pohvaljen: 981
Nivo reputacije: 221
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

@Milanez
Da li si razmišljao o tome da promeniš računar?
Koliko vidim za tvoje multimedijalne potrebe bi bilo dobro rešenje jedan Macintosh (Apple iMac) iz 2009/2010, to bi te služio još dugo dugo, koštaju 200 - 400 €..
Čisto da ti život bude jednostavniji
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2019, 10:18   #101
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,700
Pohvaljen: 16,640
Nivo reputacije: 2708
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

U mojim krugovima kad neko preporuči Apple proizvod nekome, to je sigurno uvreda

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-05-2019, 10:18   #102
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

dobar je i ovaj laptopitj
2gb ram
mator
al bas zato ne moram mnogo da ga cuvam(a ziv mi bio)
prava igracka
edit
ulete paklica sa postom

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Staro 04-05-2019, 10:19   #103
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,258
Pohvaljen: 981
Nivo reputacije: 221
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

iPhone je kesa.

iPod, iPad, iMac, Macbook ima smisla
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-05-2019, 11:19   #104
KlinkoMi
Iskusan član

KlinkoMi's avatar

Registrovan: Apr 2019
E-cig: aegis solo armour pro
Pohvala: 85
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 12
KlinkoMi je na dobrom putuKlinkoMi je na dobrom putuKlinkoMi je na dobrom putuKlinkoMi je na dobrom putuKlinkoMi je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Milanez Vidi poruku
jel zna neko neki dobar i free program za secenje videa a moze uz to i da se prave video klipovi itd
svaka pomoc dobrodosla
btw hocu da isecem jednu pesmu (video) sa koncerta partibrejkersa
kad probam ne nekim online cutterima -file not supported , posle sam i uspeo ali dobijem samo video bez zvuka...
windows movie maker nemam...

Filmora dobar i jednostavan....nije free ali imas na netu....kucaj samo filmora preactivated

Sent from my iPhone using Tapatalk

KlinkoMi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2019, 14:19   #105
hekata
Senior

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
U mojim krugovima kad neko preporuči Apple proizvod nekome, to je sigurno uvreda
ne diraj mi apple nikako i to ozbiljno misli i da, ako nekome ovde preporucim apple, nemojte misliti da sam htela da vredjam. Koristim sve moguce sisteme, cak imam i jedan win telefon, dakle i ios, i android, i MacOs, i windows (na poslu), ali, necu se pdreci jabuke nikad. Jedino ako ovo sto imam crkne, a oni prestanu da proizvode .
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:20 sati.