Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-05-2019, 11:56   #121
hekata
Senior

Registrovan: May 2018
Godine: 49
E-cig: smooke bloom+Justfog P16A
Pohvala: 505
Pohvaljen: 324
Nivo reputacije: 56
hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: nesto oko kompjutera

Covece, u kojoj sam ja zabludi bila ))) vidi se da nisam hardveras ))) sve vreme sam gledala instrukcije za mac mini late 2018 )))))) i milina za menjanje )))) mislim da ce i ovo sto imam biti savrseno ok za neko vreme, posle ce doci neki drugi mini. Jednostavno mi se svidja ova koncepcija "za poneti" koja blamaza, ukinite mi pristup ovoj temi za narednih godinu dana dok ne "izucim materiju".
hekata je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-05-2019, 14:47   #122
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,919
Pohvaljen: 719
Nivo reputacije: 196
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

a mene si napusavala

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-05-2019, 15:28   #123
hekata
Senior

hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi

svakako, eto ti malo satisfakcije, a mogla sam i da precutim tu "sitnicu" ))) ali eto, ja sam do ovog mac minija dosla na nacin da ga nisam kupila (rodjendanski poklon da zaokruzim apple pricu) ,. ni sad mi memorije vise ne treba, mislila sam samo, ajde da ga malo pojacam dok jos ima delova za ovaj model )) kad ono...
Staro 05-05-2019, 15:31   #124
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

nisam ni gledao sta ste pisali nekoliko zadnjih postova-nista ne razumem

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Staro 05-05-2019, 15:42   #125
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 1,381
Pohvaljen: 704
Nivo reputacije: 148
Jagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od hekata Vidi poruku
... windows, verovali ili ne, većinom zbog corel draw i stare igrice, ako se ko seća toga, Ceasar III
Ceasar III neprevaziđena strategija. Prosperity u toj igri je najteža moguća stvar u bilo kojoj igri ikad izmišljenoj.

Trenutno bez super unicum naloga!
Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-05-2019, 16:03   #126
hekata
Senior

Imam i verziju IV, ali ova mi je nekako bas draga. imam original cd, ali i na jos nekoliko mesta iso fajl ))) Nekad mi dodje da predlozim da ako neko hoce da se kandiduje za poslanika da prvo mora da odigra Ceasara da bi videli kakve su mu sklonosti Daleko bi dogurali ako bi, kao ovi, pravili prvo hipodrom,pardon pevajucu fontanu, pa posle put, bunar i ostalo
secam se jednom, krenem da stekam kao novce u ovoj igri, stezem jadni narod, sve spremam za izvoz, narod nema skole, nema bolnice, ma nema nista...i onda pocinju strajkovi, pa pocese da fenjerima pale "grocery store"......i onda, u maniru devedesetih, sve ustekane novce utrosim na policiju.....i onda dok sam se bavila prevaspitavanjem svog naroda, dodjose "enemies" i popalise i ono malo sto je ostalo.....i tako, drugi put krenem drugu taktiku: hleba i igara, ali nemam pare za porez Cearu, kako god okrenes, jako tesko napraviti balans svega....
Zahvalili :
Staro 05-05-2019, 16:38   #127
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 345
Pohvaljen: 857
Nivo reputacije: 219
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Ajd jos malo vratite se na sega mega drajv i terminatora i kompletni ste.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-05-2019, 16:55   #128
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

emulator MAME
presao sam je
dozivljaj igrati ...ko je ispratio pricu masina za igranje

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Staro 05-05-2019, 17:05   #129
nescha
Aktivan član

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 27
Pohvaljen: 20
Nivo reputacije: 23
nescha je na dobrom putunescha je na dobrom putunescha je na dobrom putu

Skoro sam tražio onog starog klasičnog Super Maria i nisam našao. A igra mi seee...
nescha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-05-2019, 17:12   #130
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,234
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 214
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Hoćeš da ti pozajmim moj prvi 'napredni' računar Atari 1040 ST E?
Radi još

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-05-2019, 17:14   #131
hekata
Senior

Citat:
Originalna poruka od maestro Vidi poruku
Ajd jos malo vratite se na sega mega drajv i terminatora i kompletni ste.
ne, nego su samo neki forumasi matori ....ukljucujuci i sebe.....ako jos krenem i o omiljenoj Doom igrici, nekima iz mladjeg narastaja nece biti dobro )))
Staro 05-05-2019, 17:15   #132
nescha
Aktivan član

Samo Spektrum
Zahvalili :
Staro 05-05-2019, 17:16   #133
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,234
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 214
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Slabo je to nešto

Atari st ima proširenu memoriju na 2 MB, mali floppy, displej u boji

Ako ti baš treba muka, mogu iskopati Atari 2600, 32 XE, samo nisam siguran za kasetofon

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-05-2019, 17:19   #134
nescha
Aktivan član

Zver
Staro 05-05-2019, 17:19   #135
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 272
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 84
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Mame 32 beše,pre 15 godina kada sam instalirao nisam mogao da stanem sa igranjem.Sve segine igrice i one od ranih 90-ih.Golden axe,Double dragon,Cadilak,Street fighter,Spot...

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:40 sati.