Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-07-2017, 11:14   #1
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 340
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 80
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi
Uobičajeno Joyetech CuBox sa Cubis 2 atomizerom kit

Dobio ovaj starter kit na nagradnoj igri pa da iznesem utiske.
Kutija ko kutija tipicna Joyetechova, unutra CuBox baterija a ispod nje kabal i Cubis 2 atomizer sa rezervnim grejacem, gumicama, 510 drip tipom i rezervnim staklom.
Baterija delije kvalitetno, interesantna mala baterija, po meni lepo izgleda. Jedan jedini taster koji ima ne zvecka, veliki je i ekstra je. Reaguje munjevito brzo na pritisak. Baterija lepo lezi u ruci. 510 konekcija dobra, pin podesiv. Jedino sto ne znam je koji je izlazni napon/ snaga, ali nije bas mala.
Cubis 2 atomizer, pa sta znam, i nije lose, ali bolje nego sto sam ocekivao. Nisam ga rasklapao, unutra je vec bio grejac, samo sam ga tako napunio i nasrafio.
Punjenje mi se svidja jer je dosta prosto, nema sta da se osrafljuje-zasrafljuje, samo se okrene airflow, podigne gornji deo, sipa tecnost ( moze i iz kofe) i vrati istim redosledom.
AFC ima svrhe, moze se precizno namestiti protok vazduha. Prsten ima otpor bas koliko treba.
Imao sam predrasude u vezi drip tipa ali je poceo da mi se svidja, u paketu se dobija i 510 drip tip sa kojim atomizer izgleda mnogo lose kao i bilo koji drugi drip tip koji se stavi. Sa dodatnim drip tipom se dobije mozda malo prijatniji m2l vejp.
Prvo sam probao m2l, nije lose ali nije ni neka sreca (sto bi rekao Bet ). Pare ima dosta, TH tu i tamo, arome tu i tamo. Mozda ocena za aromu 3,5 od 5. Odsrafljujem ga sa cubox-a i zasrafljujem ga na iPower i stavljam na 15W (kolko je i minimum napisan na grejacu), malo prijatniji m2l, manje pare a malo vise arome, ali samo malo. Inace na iPoweru mi pise da taj grejac od 0,6 oma ima 0,76 oma.
Ne znam od koje zice su grejaci, probao bi ih u TC-u ako su SS?
Odsrafljujem ga sa iPowera, vracam na Cubox otvaram malo vazduh i probam D2L. Sada atomizer ima vise smisla. Mislim da je ovaj atomizer vise za direkt u pluca nego za m2l kako ga oni predstavljaju. Skroz korektan D2L vejp.
Ovaj atomizer nije nikako ali nikako za chain vape. Greje se nenormalno. Pogotovu ne za M2L. Vejp je inace mlak ako ga ne koristite uzastopno.

Sta mi se svidja: dimenzija kita, kvalitet, kako lezi u ruci, izgled, sistem punjenja, drip tip, odziv tastera, jednostavnost, airflow, kolicina pare, 2A punjenje.

Sta mi se ne svidja: Baterija daje preveliku snagu, m2l i nije nesto, nenormalno se greje, desni su poceli da me bole od kad ga koristim ali ajd mozda nije od toga.

Po meni ovo je simpatican mali kit za kafu do grada. Nije za ceo dan, ili jeste ali da se ne chainvejpuje. Moze da se koristi M2L ali nije bas nesto wow. Dobar je za D2L. Inace ja sam M2L vaper.

Da li bi ga preporucio pocetniku?
Apsolutno ne. Nije ovo za nekog ko je do malopre cimao cigare.

Da li bi ga preporucio iskusnom vaperu?
Za do grada, mozda za voznju kolima (sa otvorenim prozorom), nekom ko pari d2l a nece da se cima sa motanjem, i nekom za m2l ali samo atomizer, mada ima i boljih m2l atomizera sa izmenjivim glavama.

Ovo su utisci od jednodnevnog koriscenja tako da ne treba da se shvate kao konacni.

I par slika za kraj :

Long live Hon Lik!
x-man je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-07-2017, 14:18   #2
drako
Senior

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 405
Pohvaljen: 568
Nivo reputacije: 109
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Joyetech CuBox sa Cubis 2 atomizerom kit

Tacno kako sam i mislio, nema tu srece za klasican m2l, tako da ja svoju nagradu u vidu CuAIO-a nisam ni raspakovao, jer mi ne pada na pamet da parim na 15-20 w.
drako je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-07-2017, 09:36   #3
x-man
Senior

x-man's avatar

x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Ovaj atomizer nije za restriktivniji (normalan) m2l, nego je vise za otvoreniji. Juce mi se desilo kad sam pritvorio vazduh na skroz malo da mi je zagoreo grejac. Mozda se to ne bi desilo da sam ga nasrafio na neki mod i koristio na 15w, ali na Cuboxu se desilo. Zna li neko koja je zica u grejacu,probao bi ga u TC-u?

Long live Hon Lik!
Staro 30-07-2017, 11:58   #4
shone29
Senior

Registrovan: Apr 2017
Pohvala: 82
Pohvaljen: 117
Nivo reputacije: 32
shone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosi

Svaka cast na recenziji.
Zica je ss316.
shone29 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-07-2017, 12:07   #5
x-man
Senior

x-man's avatar

Hvala, hvala. Taman cu da je probam u TC modu

Long live Hon Lik!
Staro 01-08-2017, 16:13   #6
x-man
Senior

x-man's avatar

Kit tesko ******, izgore i druga glava i to na skroz otvorenom vazduhu. Jedino sto lepo izgleda.
Glave preskupe a i ne znam koje da uzmem da budu dobre a da ne zagore.

Long live Hon Lik!
Staro 10-09-2017, 14:51   #7
x-man
Senior

x-man's avatar

Zna li neko koliki minimalni otpor mogu da zasrafim?

Long live Hon Lik!
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:41 sati.