Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-05-2019, 21:14   #31
Meredith
Nov član

Registrovan: May 2019
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 1
Meredith je na dobrom putu
Uobičajeno Re: ovale

Pozdrav svima i pre svega hvala na informacijama koje sam dobila kroz forum

Zelela bih da podelim sa vama svoje iskstvo iz Ovale prodavnice na Vracaru. Sokirana sam nacinom obracanja i ponizavanjem koje sam dozivela nakon sto sam htela da reklamiram neispravnu cigaretu kupljenu pre nedelju dana. Iz aprata je konstantno curela tecnost i mastila sve oko sebe. Dva puta smo odlazili u prodavnicu da je poprave, i oba puta su nas vratili kuci uz objasnjenje da neka gumica nije dobro legla. Danas (nakon trece posete) sam dobila odgovor da je nemoguce da je njihova elektronska cigareta neispravna, da po zakonu nemamo prava na reklamaciju i da korisnik (moja majka) ne ume da konzumira aparat. Trazili smo da nam se da napismeno izjava od prodavca da nemamo prava na reklamaciju, i da odbijaju da prime proizvod na reklamaciju, ali je to proslo neuspesno. Nakon sat i po vremena provedenih u prodavnici, "edukacije" o tome kako se pusi, i ponizavanja, vracen nam je novac. Podavacica, a i vlasnica pretpostavljam, nam je rekla da ne zeli nikada vise da nas vidi u prodavnici i da mi, kupci neispravnog proizvoda, nemamo nikakva prava vec da je to samo njen cin dobre volje.
Naglasila bih da je jedna prodavacica (mladja devoja) bila veoma ljubazna i prijatna, ali za gospodju koja me je treceg puta usluzila sam ostala sokirana.
Meredith nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2019, 21:31   #32
gogic.bozidar
Senior

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,035
Pohvaljen: 628
Nivo reputacije: 108
gogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalu

Pa zar ta prodavnica još postoji? Imali su prodajno mesto u Merkatoru u Novom Sadu i jako kratko su radili, pretpostavljam između ostalog i zbog visokih cena njihovih proizvoda.

Bdw, sad kad si se registrovala na forumu možeš da se informišeš u sitna crevca o svemu, gde većina nas kupuje i slično, tako da svedeš na minimum mogućnost da ti se takva iskustva koja si doživela opet ponove.

Не слушайте тех, кто говорит дурно о других и хорошо о вас! Л.Н.Т.
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2019, 21:57   #33
rankosuns
Senior

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 420
Pohvaljen: 537
Nivo reputacije: 105
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

gde u Merkatoru i kad su imali prodajno mesto Božidare?

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2019, 22:15   #34
gogic.bozidar
Senior

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,035
Pohvaljen: 628
Nivo reputacije: 108
gogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalu

Štand u holu na prizemlju, 2014-te godine.

Не слушайте тех, кто говорит дурно о других и хорошо о вас! Л.Н.Т.
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:59 sati.