Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-12-2011, 20:43   #1
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,025
Nivo reputacije: 172
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju
Uobičajeno Hangsen tecnosti

Ako je neko koristio ove tečnosti neka napiše svoj utisak o njima poručio bih malo da probam ako valja.Imaju čiste VG varijante u raznim aromama.

I koje su dobre kineske duvanske arome.

uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-06-2012, 15:30   #2
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 145
Pohvaljen: 326
Nivo reputacije: 84
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi
Uobičajeno Hangsen tecnosti

Otvorio sam ovu temu da na jednom mestu, ko je nesto probao, okaci iskustva, da se drzi na jednom mestu. Potaknut godex-ovim oglasom, posto bih verovatno nesto uzeo ali ne bih naslepo (tj. koliko toliko da znam sta uzimam).
Znam da je tesko opisati ukus, ali barem nekako opisati aromu, komentar "Sjajna je" ili ""Bljak" ne pomaze.

Jedino sto sam probao do sad je RY4 koji sam uzeo preko ecigwizarda. Posto oni valjaju Hangsenga od Kineza, a i na bocici, na poklopcu, stoji HS, pretpostavljam da je original Hangseng.
24mg, PG. Prilicno retka tecnost i bezbojna, aroma nesto poput caja sa medom i limunom. Za razliku od drugih RY4 (npr. Dekang ili HC verzije Dekanga), ne oseca se aroma karamele. Lagana pitka tecnost. Sa 24mg ne da udara u grlo nego izuva iz cipela!

E sad, ako je neko probao ostale, da ostavi komentar, bio bih prezahvalan

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-06-2012, 18:21   #3
Sigma
Aktivan član

Registrovan: May 2012
Pohvala: 19
Pohvaljen: 11
Nivo reputacije: 24
Sigma je na dobrom putuSigma je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Hangseng tecnosti

Pozz druze, ja sam uzeo od Godex`a, za pakovanje tih nista ne bih mogao reci...sto se tice tecnosti na njegovu preporuku uzeo sam French Pipe i to parim na ECHO kartomizeru, ja sam zadovoljan pre svega kartomizerom jer ne trosi mnogo ili sam zadovoljan zbog same tecnosti jer dobijam ono za cim sam vapio, to je TH, aromu sam osetio jos jace danas kad sam izasao napolje, na svoje zaprepascenje, verovatno zbog svezine vazduha oko mene tako da jos jedan plus za aromu, bas sam mu i poruku poslao odmah neposredno posle tog. E sad vidi ja sam jos pocetnik u celoj prici, jedino kvalitetno jos sto sam probao je FA tecnost Camtel arome medium, sho je ok iako je blaza prica. Ovo sto se mene tice je dobro, kakvu ti opremu imas, kako ce tebi da sljaka ne znam, ukusi su razliciti, moj neki zakljucak je da je covek pod nick`om godex fer kad je u pitanju tecnost. Mozda se tebi svidi nesvidi, rekoh, 100 ljudi 100 jezika, grla, glasnih zica, sve to ima neki svoj slif pa kako se kome uklopi, pozz and live long and vape

P.S. Moram da naglasim da mi aroma nije na prvom mestu, TH je ono sto mene vozi i definitivno nikotin i njegovo blazeno dejstvo
Sigma nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-06-2012, 09:00   #4
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi

Uzeo od godexa, evo prvih utisaka.

Malrboro (USA Mix?)*, 24mg. Miris tecnosti lep duvanski. Aroma me malo podseca na Dekang Kent - badem - sveza trava (ne mislim na "onu" travu ), slatkasta. Kad pomirisem drip tip oseca se bas onaj miris nezapaljene cigarete, izrazito duvanski. Aroma je puna, izrazena, nimalo slaba. TH je dobar, ima ga ali ne cepa grlo. Uz kafu lezi odlicno! Dakle, prava duvanska aroma, preporuka

Korisceno na Boge LR (2 oma) kartomizeru.

* Pretpostavljam da je USA Mix, sobzirom da Hangsen nema tecnost sa Malboro imenom, nego koristi USA Mix oznaku. Takodje bocica nije original Hangsen (bila bi malo drugacija i imala bi HS na poklopcu).

Staro 05-07-2012, 08:07   #5
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Stigao paketic iz ecigwizarda

Tecnosti su Hangsen, samo je etiketa ecigwizarda (ovo su njihove bocice, a i na poklopcu je utisnuto HS).
Probano na Boge LR 2 oma, friskim.

1. Juicy Peach, 24mg

Njami njami . Kao zrela breskva, tj. kao ovi sokovi od breskve. Ovo mi je prva vocna aroma koju sam probao i pun pogodak. Extra!

2. Hangsen Premium Delight 24mg

Hangsen Premium je, kao sto ime kaze, Premium linija tecnosti. Postoje 3 varijante, po jacini arome: Delight, Impulse, Storm. Skuplje su od klasicnih HS tecnosti.

Dakle, uzeo sam "najblazu" varijantu, Delight. Otvorim bocicu, pomirisem.... u #ebote! Probao sam brdo duvanskih aroma... ovo nije aroma koja ima miris sveze seckanog duvana, miris prerije dok zalazi sunce i slicno... ovo bre mirise kao iscukana limena pepeljara u kafani na stolu sa kariranim stonjakom. Ovo ne nesto najpribliznije analognim, ali neverovatno.
NApunio kart... uvukao... reze grlo, 24mg rade svoj posao, aroma duvanska....pomirisem drip tip..kao pikavac

Sve u svemu ko voli duvanske arome, ovo mora obavezno probati. Ukusi su razliciti, ali meni, od svih probanskih duvanskih aroma, ova je vrh

Treca tecnost je Flue Cured, jos nisam probao, javicu utiske.

Staro 03-09-2012, 12:33   #6
vlaves2000
Senior

Registrovan: Jun 2012
Godine: 44
Pohvala: 26
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 0
vlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putu

da li je jos neko koristio ove tecnosti i kakvi su vam utisci
vlaves2000 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-09-2012, 22:14   #7
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Pre skoro mesec dana su mi stigle neke Hangsen tečnosti, pa bi bio red da bacim koju o tome kako su mi se dojmile.

Poručene su sa nekog od rumunskih sajtova, ne znam tačno koji je u pitanju. Arome:
D'off, Tobacco, Winson, USA Mix, RY4.
Isporuka je bila relativno brza, tečnosti stigle na degustaciju:

Prvi problem je jačina: ni na sajtu ni na samoj bočici ne piše koliko nikotina sadrže. Tačnije, na jednoj aromi(Winson) piše 10mg, na ostalima piše Low.
Bočice nisu iste što se i vidi sa slike. Ok, možda su pravljene u različitim serijama. Ove veće imaju debele pipete i npr tankove za eGo-C ili eCab je nemoguće puniti bez skidanja poklopca. Ove manje imaju fine tanke pipete, tankovi se pune bez problema ali je bočica malo tvrđa pa je nije baš lako stisnuti. Joyetech bočica je i dalje mama za sipanje, ali to ipak nije najbitnije u ovoj priči.

Ukus? Ovde dolazim do drugog problema. Naime, malo je reći da sam bio oduševljen ukusom koji sam dobio npr od USA mixa ili D'off-a. Duvanske arome im imaju F-E-N-O-M-E-N-A-L-A-N ukus! Nisam poeta niti umem da opišem te ukuse, da li je to prekaljeni amber iz hrastovog bureta ili se ipak oseti doza sušene činčile ali su ukusi zaista dobri, ne liče na išta od onoga što sam do sada probao. Svi su ukusi slični, tj imaju istu notu u osnovi, ali određene razlike ipak postoje.
Nažalost, ove tečnosti su na čistom VG-u, nije bilo da se poruči u PG ili mix varijanti. VG em nikako ne ide sa duvanskim ukusima, em pojede TH(ove tečnosti ga imaju manje nego npr Joyetech od 6mg ili ove što smućkam na 9mg).

Sama VG baza je loše razrađena pa su tečnosti preguste. Npr sa CC-om mi se dešava da ako ga ne nagnem pri punjenju - tečnost "napravi prsten": stoji na vrhu i ne silazi u rezervoar U svaku sam morao da dodam barem malo vode, ali ni to nije rešenje.

Takođe sam primetio da stravično brzo prljaju eGo-C glave, za 4 dana morao da promenim 3 puta jer se čak počeo stvarati talog u tanku! Na klirovima ovaj problem nije toliko izražen. Da li je ovo zbog toga što je baza čist VG, to što nema dovoljno vode(ovo mislim da nije, i kada sam ih razblažio opet su prljale glavu) ili je nešto treće - to već ne znam. Tečnosti su skoro providne, dakle nije boja arome to što stvara talog. Moj adut je VG

Sve u svemu: interesantno iskustvo. Preporučio bih svima da ih probaju ali ne bih da me neko psuje jer je VG verzija baš loše odrađena. Opet, PG verziju nisam probao pa ne mogu da sudim. Dakle nije "o glavu" da se moraju probati, ali ako vam se ukaže prilika - nemojte propustiti.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-09-2012, 00:04   #8
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 541
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Probao sam ja Hangsen tecnosti u PG varijanti,neznam da li sam pisao ovde na forumu a i ako jesam to je u pogrešnoj temi,znam da je bilo negde krajem prošle godine tačnije 27. ‎novembara ‎2011 ustvari ranije,jer je slika napravljena tada a bočice su prazne ,komšija je doneo 2 bočice iz švabije,
Caramel i Hinglinton(čini mi se da se tako zove) .

Ako se dobro sećam i ove PG su bile malo gušće za korišćenje na eGo-T,ali nisu se bacile,čak šta više sa ovim Hinglintonom sam bio oduševljen .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-01-2013, 22:33   #9
Danijels
Iskusan član

Danijels's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 65
Pohvaljen: 163
Nivo reputacije: 46
Danijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosi

Evo upravo potrosio 10ml PG Turkish Blended jacine 18mg. Uzas. Nakon 4-5 tankova otprilike, morao sam raditi dry burn!!! Toliko brzo prljaju ego-c glave. Toliko da tecnost od taloga koji se stvara kod grejaca kad dodjem do kraja tanka promeni boju!!! Ukus takodje los ili se barem meni nije svideo. Nikad vise HS! Za sada je Dekang zakon.

Staro 15-01-2013, 22:50   #10
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,430
Nivo reputacije: 1151
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Hangsen Premium Liquids

Serija se sastoji od 4 tecnosti: Impuls, Storm, Delight i Menthol Sensation. Mentol obicno izbegavam, pa sam narucio samo prve tri.
Sve tecnosti su od 18 mg/ml i sve su na cistoj VG bazi, mada se mogu naci i na kombinovanoj bazi.

Impuls

Klasican duvanski ukus sa primesama pepela i piksle. Posle mesec dana parenja kompleksnijih aroma ova mi se cini pomalo sirova. Dobar 18mg hit i obilje VG pare. Lici na tecnost kakva bi odgovarala pocetnicima koji najcesce traze aromu sto slicniju pravoj cigareti. Osecam i neki pomalo papirni miris.

Storm

Ovo je jedna vrlo dobra duvanska tecnost, vise lulaskog nego cigaretnog tipa, kakvu bih uvek mogao da parim. Osecam izvesnu medastu pozadinsku aromu i prisustvo karamela i tragove oraha?, lesnika? U prostoriji ostavlja miris karamelizovanog secera. Dobar hit. Jacina arome je umerena. Ukupan utisak je da ovo pripada RY4 grupi.

Delight

Nema ovde ni d od delighta (uzivanja). Ovo je za moj ukus promasena tecnost. Ukus kartona, u pozadini piksla i pepeo sa nagovestajima duvana. Pokusaj pravljenja ukusa light cigarete. Dosta slaba aroma, srecom, pa ce mozda moci da se popravi. Ipak, slutim da za to necu imati volje.
Steta, jer ima suv ukus bez slasti, pomalo gorkast.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-01-2013, 13:25   #11
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Tab Blended 18mg

Sobzirom da na zalost jos ne radi HC sa normalnom postom, ostao sam bez svog omiljenog Dekangovog DK TAB-a.

Koliko sam bio video, Hangsen-ov pandan DK-TAB-u je Tab Blended, pa resio da probam.. tj. ne samo da probam nego odmah 100ml

Pakovanje: bocica plasticna, safety poklopac, kao za lekove, ispod poklopca srebrna folija.

Tecnost, kao i sve Hangsen, retka, nekad tripujem da je tecnija od npr. Dekanga. Fin miris, nema hemije.

Natocio u DUD, malo dripovao i na 306-ici. Subjektivno prilicno blizu DK-TAB-a. Ima isto taj orasasto-nutty smek, malo slatkasto-Turkish duvanski, ono sto mi najvise odgovara. Ima razlike, osecam, ali je vrlo slicno.

Nabavljeno preko bargainvapour-a za 13.99 EUR, sto je po meni prilicno dobra cena. Sa povoljnom postarinom, nasao sam sebi dobavljaca za tecnosti.

Zahvalili :
Staro 17-01-2013, 15:23   #12
borkostar
Iskusan član

borkostar's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 9
Pohvaljen: 13
borkostar je na dobrom putuborkostar je na dobrom putu

koliko si cekao na isporuku, nema svih tecnosti trenutno, ostali samo pabirci

borkostar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-01-2013, 16:06   #13
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Porucio sam 30. decembra, pa sam uleteo u praznike
Stiglo za nekih 2 nedelje, ali je prilicno zaglavilo kod nas (zbog praznika).

Staro 29-01-2013, 15:05   #14
borkostar
Iskusan član

borkostar's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 9
Pohvaljen: 13
borkostar je na dobrom putuborkostar je na dobrom putu

Stigle tecnosti.

11 dana od porucivanja do urucivanja

Po pracenju posiljke vodi se da je u GB trenutno

borkostar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-01-2013, 17:25   #15
bibi74
Senior

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 61
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 47
bibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svima

Moram da potvrdim da sam probao tab blended od Nikole na Ns vape skupu i -bio sam oduvan na prvu loptu...Jedna od retkih tecnosti koje su me izule iz patika na prvu loptu...Covek mi ljubazno ostavio 5-6 ml,ja potrosio do sutra u podne.))
bibi74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
hangsen

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:41 sati.