Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-02-2016, 16:19   #1
srboje
Aktivan član

Registrovan: Feb 2016
Godine: 42
Pohvala: 55
Pohvaljen: 12
Nivo reputacije: 11
srboje je na dobrom putusrboje je na dobrom putu
Uobičajeno Mesanje gotovih tecnosti

Nisam vican pravom miksovanju, ali sam probao nekoliko kombinacija mesanjem gotovih tecnosti.

Eleaf Tobbaco+Liqua Turcin...

Eleaf Cigar+Likvina kafa...

Ako imate neki drugi predlog, rad sam ga cuti
srboje nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-02-2016, 22:44   #2
Belitsh
Iskusan član

Registrovan: Feb 2016
Godine: 34
E-cig: iStick pico/ProTank2 AFC V3
Pohvala: 94
Pohvaljen: 66
Nivo reputacije: 22
Belitsh je poznat svimaBelitsh je poznat svimaBelitsh je poznat svimaBelitsh je poznat svimaBelitsh je poznat svimaBelitsh je poznat svima
Uobičajeno Re: Mesanje gotovih tecnosti

Liquideo tečnosti koristim, isključivo njih, nisam čak ni probao neke druge za sada i osnova mi je American mix 10mg, duvanska bez ukusa bilo kakvog. U nju stavljam voćne arome jer mi najviše prijaju sa 0mg nikotina
American Mix + Red Vap + Po'po'pom + Frambouz

Naleteo sam na brdo nekih potpuno nepoznatih tečnosti koje imaju prilično lepe artwork na bočicama u USA ali nisam siguran šta da uzimam od njih i da li uopšte da se igram...
Belitsh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-02-2016, 01:30   #3
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,018
Pohvaljen: 982
Nivo reputacije: 186
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Ojeaaa
Eleaf USA mix 3mg + Hangsen USA mix 6mg + 7 Leaves 9mg
Otprilike 80% + 10% + 10%
Posle ove mucke pozelecete da je popijete, hangsen ubija aromu smokija iz Eleaf-a i baca neki svoj smek, a onda 7 leaves napravi cudo na kraju....
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-03-2016, 22:36   #4
Don Stefanello
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 233
Pohvaljen: 357
Nivo reputacije: 70
Don Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosi

Auu al sam se sad raspametio sa ovim kombom, virginia pocela da mi se ne svidja malo i reko ajde da probam malo da pomesam sa ovim mild kretek tobacco i odusevio se totalno ne mogu da prestanem da parim, virginia mu daje taj duvanski smek a ovaj tobaco ne znam sta je tacno ali mu daje slatkast ukus neki, prvo sam pomislio da je cokolada onda pokusam da izguglam sta je kretek i vidim isto neki duvan kao ali mu daje vrh smek kad ga malo propustim kroz nos
Don Stefanello je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-03-2016, 23:22   #5
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 161
Pohvaljen: 417
Nivo reputacije: 103
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Kretek je duvan aromatizovan odnosno pomesan sa karanfilićem.

Najvise se koristi u Indoneziji.

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-03-2016, 00:42   #6
draganius
Senior

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 144
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 44
draganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svima

Jagoda u duvan.
Teski duvan (ja dodajem Hangsen Storm) u druge duvanske.
Lesnik u cokoladu.
Vanilu u keks ...

draganius nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2017, 00:20   #7
Hinrike
Nov član

Registrovan: Jan 2017
E-cig: Kanger Tech t2 CC
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 4
Hinrike je na dobrom putu

Kupila sam Ole Virginiju.I ono jedan dan mi se sviđa posle par dana mi je odvratna.Slučajno mi je ostalo malo Menthol Artic od Flavour Arta u kliru i oduševila sam se kombinacijom.Taj mentol kao da je malo osvežio virginiju.Ublažio taj za mene odvratan ukus i ostavlja ukus svežine u ustima ali ne toliki kao kad koristim samo menthol artic (kao da sam pila tečnost za ispiranje usta).
Hinrike nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2017, 17:02   #8
MiniM
Senior

Registrovan: Jan 2017
Pohvala: 300
Pohvaljen: 130
Nivo reputacije: 42
MiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosi

Duvanski
- Liqua Traditional Tobacco 10ml + FA 7 leaves 10ml
- FA Royal 10ml + Liqua Bright Tobacco 10ml

Vocni
- Liqua Vanilla 10ml + Liqua Citrus Mix 20ml

MiniM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:46 sati.