Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Zatvorena tema

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-02-2017, 17:07   #16
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,085
Pohvaljen: 6,332
Nivo reputacije: 934
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju
Uobičajeno Re: Zatvoren Provape

Slažem se. Ali daleko je Provari od savršenstva uz takav hype i za te pare. Ja sam za blem hteo da dam, ali shipping ubi. A full cenu, neka hvala. 4 moda traju duže od 3 godine a ako jedan vrisne ostanu 3 moda. Jbg, siroti smo mi Srbi...

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 17:21   #17
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 280
Pohvaljen: 738
Nivo reputacije: 196
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Najblize je savrsenstvu od svih drugi, o kvalitetu da ne pricamo a najvaznija im je uvek bila sigurnost. I ponovicu, te pare su nikakve za gradjane nekih drugih drzava.

Eto, ja sam pre dolaska u Italiju gledao na Audi kao nesto veoma skupo i za kupovinu ali i za odrzavanje a ovde se voze kao sto se u Srbiji vozi Punto. To sto je nesto skup za nas generalno, ne znaci da ne vredi svaki cent postavljene cene. Jos da dodam, to sto nesto vredi ne znaci da ne bi moglo da bude i jeftinije. Ali i dalje vredi.

Mesecar nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 18:33   #18
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 730
Pohvaljen: 1,058
Nivo reputacije: 182
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Vapoholic Vidi poruku
Slažem se. Ali daleko je Provari od savršenstva uz takav hype i za te pare. Ja sam za blem hteo da dam, ali shipping ubi. A full cenu, neka hvala. 4 moda traju duže od 3 godine a ako jedan vrisne ostanu 3 moda. Jbg, siroti smo mi Srbi...
Slazem se da je bio skup kada se plati putarina, carina i pdv ali njegova cena od 190 USD tamo za prosečnog Amerikanca nije ništa uz to da u njemu ne postoji atom Kineskih komponenti već je sve vreme deklarisan na tržištu kao potpuno američki proizvod.
Ukusi su različiti ali sam čvrstog mišljenja da po kvalitetu teško da može da mu se približi bilo koji mod serijski proizveden do sada.
Mnogi su ga proteklih godina smatrali preskupim, pljuvali što nema veliki displej, TC i ostale kineske zezancije, kukali da je slab jer sa maksimalnih 15W ne može da zadovolji njihove nezajažljive potrebe za vatima jer su novi trendovi otišli u degeneraciju korisnika koji ne znaju da dobro namešten M2L atomizer može da izuva i pri 12W. Takođe mnogi ne znaju da osim vate koja je meni uvek prljava varijanta postoji i GEN.
Ali svakako je za većinu nas najveća prepreka bila cena.
McIron nije na Forumu   top
Staro 10-02-2017, 18:41   #19
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

To, cena.

Staro 10-02-2017, 19:27   #20
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 777
Pohvaljen: 914
Nivo reputacije: 132
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

drugari meni je zao da bilo ko bankrotira, provape je pravio dobre modove, ali ti modovi su sada zastareli sto se tice tehnologije, da je provape ima mod koji daje bolji uzitak kvalitet parenja od dna na 10/12w ja bi kupio vise njih, provari p3 parim na 10/12w m2l zatim isti tank stavim na dna mod isto 10/12w i bolje sve nekako mi lepsi ukus aroma, ja sam pisao negde da provari bih bio najbolji mod ako koriste dna plocicu jer su solidno napravljeni, sta zelim da kazem provari nije nista narocito, jer ako je bolji mod ja bi kupio sve sto prave, kostalo i puno vise, ajde da se ne lazemo vise, budite iskreni, Provape nije ono sta je bio, plocice su im zastareli [stara tehnologiju] a drugari koji nemaju Provape product, nista im ne nedostaje, evo ja ne volim da kritikujem, ali nevolim da se foliram i kazem da 2017 provari je najbolji mod, pozdrav parite bezbedno
dragon nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 19:59   #21
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Starije kolege pamte 2012. i 2013. kad je bio najbolji. Razumem ih sa te strane.

I tebe razumem iz perspektive 2017.

Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 20:37   #22
dragon
Senior

dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

@Vapoholic ja sam samo iskreno brzo i kratko komentarisao o provape, njihova tehnologija je zastarela, i nervira me, pogledaj ovo parim na provari p3 10w, i zelim da povecam na 12w, sad treba da pretisnem fire button 15 puta da bih to postigao, znaci 15 puta da pretisnem dugme je stvarno glupo, a ako pogresim onda nije vise 15 pritisak [mnogo je vise] ja samo zelim da parim nemam vreme ni zivce da se zazam sa glupo dugme, parite bezbedno
Staro 10-02-2017, 20:39   #23
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,417
Pohvaljen: 12,210
Nivo reputacije: 1879
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

@zemunci Diraju provari!
c-hell nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 20:42   #24
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 317
Pohvaljen: 1,341
Nivo reputacije: 184
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Ma Provari je vaperski iPhone Kvalitetna izrada i tako to, al' u svemu ostalom ga drugi debelo pregaziše.

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll
Goran_M. nije na Forumu   top
Staro 10-02-2017, 20:45   #25
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Citat:
Originalna poruka od dragon Vidi poruku
sad treba da pretisnem fire button 15 puta da bih to postigao, znaci 15 puta da pretisnem dugme je stvarno glupo, a ako pogresim onda nije vise 15 pritisak [mnogo je vise] ja samo zelim da parim nemam vreme ni zivce da se zazam sa glupo dugme, parite bezbedno
Provari ti podize pretisak i patis se sa padezi... Takvi tegobe Joyetech ne da izazove.

Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 20:47   #26
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,417
Pohvaljen: 12,210
Nivo reputacije: 1879
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Da da
c-hell nije na Forumu   top
Staro 10-02-2017, 20:51   #27
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Eto... lep satic kao iz filma 12 Majmuna sa Bruce Willis-om. A cena dzabana... Nema miljea ispod ali bilo je ili milje ili TN.

Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 20:54   #28
Attila
Moderator

Attila's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 38
E-cig: Provari P3
Pohvala: 4,765
Pohvaljen: 2,183
Nivo reputacije: 350
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

1984 je izasao film O pokojniku sve najlepše.

Tapatalkkal küldve az én SM-N9005 eszközömről

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 20:57   #29
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

A 1967...

A evo i za USA trziste:

Staro 10-02-2017, 20:59   #30
dragon
Senior

@Goran_M. ja sam mislili da provari je savrsenstvo, a i bio je, ali ne vise, oni su misleli da zive na staru slavu zauvek, dok su druge kompanije radile usavrsavale svoje proizvode, pa nemoze to tako u danasnja vremena kada tehnologija brzo napreduje, sami sebe treba da krive, nije dobra izreka provari se pravi u ameriku, pa stvarni kinezi ih prevazisli odavno, znaci provape je pojelo vreme, parite bezbedno
Zatvorena tema

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:44 sati.