Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Zatvorena tema

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-02-2017, 22:03   #31
Attila
Moderator

Attila's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 38
E-cig: Provari P3
Pohvala: 4,765
Pohvaljen: 2,183
Nivo reputacije: 351
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju
Uobičajeno Re: Zatvoren Provape

Ja kontam da neko hejtuje provari koji ga kupio koristio il sta vec..pa mu ne valja..ne sluzi za sta mu treba..ali ovo ne kontam...jel pljuje neko provari ko ga i ima ? Nesto nisam to citao. Taifun the eye valja ?! Neznam nisam ga koristio...Dicodes valja ? Neznam nisam ga koristio...Ali ovoliki hejt za provari nisam video nigde 😐

Tapatalkkal küldve az én SM-N9005 eszközömről

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 22:04   #32
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,718
Pohvaljen: 12,696
Nivo reputacije: 1965
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Attila vrati mi thanksove!
c-hell nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 22:23   #33
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 912
Pohvaljen: 1,036
Nivo reputacije: 148
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

@Attila provari ima posebno mesto u mom srcu, ja volim provari ali mozda je problem moja iskrenost, kada nesto nevalja na nekom produkttu uvek iskreno napisem, a ako neko misli da ja pljujem provari, to nije tacno jer provari uvek ima mesta u mom srcu, zato ga nisam prodao, ne bih reagovao negativno ali stvarno sam bio 100% iskren, ako moja iskrenost nije dobra stvar onda mi je zao, parite bezbedno
dragon nije na Forumu   top
Staro 10-02-2017, 22:30   #34
Attila
Moderator

Attila's avatar

Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

Dragon razumem te i sve ok sto si rekao..i za kritiku za mod i za srce rad. All good m8

Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 22:35   #35
dragon
Senior

dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

Ok mate good news then appreciate your honest opinion

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 22:39   #36
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 318
Pohvaljen: 1,346
Nivo reputacije: 184
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Ajmo realno... Za usporedbu i Nokia bijaše sinonim za kvalitet i pouzdanost u svoje vrijeme... Tržište je napredovalo, al' oni nisu išli u korak s trendovima i eto...
Provari je i dalje sinonim za kvalitet...
Nokiu je "pokopao" Steve Ballmer.
Provape FDA.
Nokia se nakon dugo vremena vraća na tržište.
I Provape će... možda.
Zajedničko im je nepraćenje trendova.
Jbg, zakon tržišta...

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Goran_M. nije na Forumu   top
Staro 10-02-2017, 22:44   #37
dragon
Senior

Ako se pro vape vrati I bude Ono sta je bio u proslosti (najbolji mod) to bi bila prevelika sreca za nas sve

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Staro 10-02-2017, 22:47   #38
Attila
Moderator

Attila's avatar

Slusaj kralju Gorane :-) Ja vozim biciklo Partizan sto mi deda vozio i ide ko metak...a ima bolji ? Ima..al meni ovaj valja
No, to neće moći da se nosi sa novoizgrađenim fabrikama, a prava je šteta, jer su bicikli "Partizana", iako nešto malo teži od ostalih, bili zaista odlični. Jel bio odlican ? Bio je ! 😆

Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 22:51   #39
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
E-cig: ProVari procyon, SX Mini Ml Class, SXMini M Class
Pohvala: 732
Pohvaljen: 1,058
Nivo reputacije: 183
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Attila Vidi poruku
Ja kontam da neko hejtuje provari koji ga kupio koristio il sta vec..pa mu ne valja..ne sluzi za sta mu treba..ali ovo ne kontam...jel pljuje neko provari ko ga i ima ? Nesto nisam to citao. Taifun the eye valja ?! Neznam nisam ga koristio...Dicodes valja ? Neznam nisam ga koristio...Ali ovoliki hejt za provari nisam video nigde 😐

Naprotiv, neka slobodno hejtuju.
Nisam sreo nikog ko je bio nezadovoljan ovim modom.
U poslednjem trenutku pre desetak dana kupih Procyon koji stiže na leto. Lepo ću da zašrafim GEN na njega, odem na Dunav i uživam na 12 - 13W a drugi neka šrafe na šta im se sviđa, guraju žice 0,50, trpaju na 100W ili šta god.
Kao što kolega Goran reče, ProVari je sinonim za vaperski iPhone koji dolazi sa one strane okeana a korisnici robe sa istoka su skloni pametovanju kako su dobili bolji ili isti proizvod po manjoj ceni.
Najvažnija stvar je da svako od kolega bude zadovoljan opremom u kojoj se pronašao.
McIron nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 23:04   #40
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,344
Pohvaljen: 6,649
Nivo reputacije: 978
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Da ne odnese djavo shalu... Ja se jesam malo salio i sa ovima sto ga hvale i sa ovima sto ga kude.

Probao sam 3 komada, sve to lepo radi. OK, kvalitetan mod. Vrhunska izrada. Na stranu sto pojedini kozmeticki dodaci kostaju kao osrednji mod. I to razumem. Imaju svoje trziste i drze se toga.

Ali firma koja na rastanku place a polozila je oruzje i ostavlja svoje verne kupce serviserima i kaze zdravo, cao?

Zbog FDA? Sprecavaju ih da inoviraju? pa sta su inovirali do sada? Za 3 godine izasla 3 moda. Karikiram malo. To za mene nije firma koju mogu da sad nesto postujem i sazaljevami.

Kao svi se bore a rodonacelnik vejp kvalitetnih uredjaja ne moze da se izbori? Ja u tu pricu ne mogu da poverujem...

I necu vise spamovati temu.

Citat:
Originalna poruka od McIron Vidi poruku
Najvažnija stvar je da svako od kolega bude zadovoljan opremom u kojoj se pronašao.
Apsolutno se slazem. Biti zadovoljan. Zadovoljan. Ne voleti nego biti zadovoljan. Sta tu ima da se voli kod modova ili hejtuje? Vole se baka, deka, mama, tata, brat, sestra, zena, deca, kumovi, prijatelji, momak/devojka, kucni ljubimci i tako redom.

Ovo su komadi metala, plastike i to je to. Dok rade, rade, kad crknu kupim drugi i cao zdravo.

Bezbedno...i veselo parite!

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   top
Staro 10-02-2017, 23:10   #41
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 318
Pohvaljen: 1,346
Nivo reputacije: 184
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Attila, ti voziš biciklu "Partizan" iz emotivnih razloga . Kvalitet & emocije, 2 u 1
Tako će i vlasnici ProVarija za nekoliko godina povremeno zapariti na njemu iz čiste nostalgije.

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Goran_M. nije na Forumu   top
Staro 10-02-2017, 23:25   #42
teodorica
Senior

Godine: 41
Pohvala: 553
Pohvaljen: 407
Nivo reputacije: 104
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

VTC mini mi je primarni mod vec godinu i 4 meseca.Nema klika na fire dugmetu ali okida svaki put bez greske i sve je na njemu bez greske,finis,navoj,a ne mazim ga puno.Kapljicasti,valda 2.5 ostade ipak tiha patnja,ali prioriteta zivotnih na pretek.Plavi bos,makita,hilti,tu je verovatno i provari kao profi alat za drzanje podalje od katrana,tako da razumem i Atilu sto voli onaj svoj bajs iz balakn ekspresa .Meni i dalje radi Unisov desetobrzinac,jeste tezak ko tuc,ali 20 i kusur godina bez greske,nije za baciti jos.
teodorica nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 23:35   #43
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,344
Pohvaljen: 6,649
Nivo reputacije: 978
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Bitno je i servisiranje bicikla. Stručno!

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 10-02-2017, 23:49   #44
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 280
Pohvaljen: 739
Nivo reputacije: 197
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Goran_M. Vidi poruku
Attila, ti voziš biciklu "Partizan" iz emotivnih razloga . Kvalitet & emocije, 2 u 1
Tako će i vlasnici ProVarija za nekoliko godina povremeno zapariti na njemu iz čiste nostalgije.
Pa nije to bas istina. Ja pricam iz licnog primera. Do pre 20 dana sam skoro punih 5 godina koristio 99% vremena 2.5 mini. Ni TC, cak ni WV ali meni je bio idelan. Probao sve i svasta pa i razne DNA ali uvek se vratio njemu.

Sad kad je crkao uzeo sam P3 i opet sam prezadovoljan. Radi odlicno za moje potrebe. I ponavljam, Provari niti je zastareo niti je ista losijih od drugih modova. Poenta je sta vam treba i sta vas zadovoljava. Meni treba sprava kvalitetne izrade, da isporucuje ono sto ja smatram zadovoljavajucim, da je bezbedno, da traje i da nije kutija. Meni to daje Provari za moj stil parenja koji ne menjam - M2L, singl coil najklasicniji SS ili TI (nikakvi kleptoni, tvistovi i slicne gluposti) u varijaciji od 1.5-1.8 oma (u poslednje vreme spustim i do 1.3 kada pravim coil za Proteusa), Cotton bits vata i 18mg tecnosti.

Ne zanimaju me eksperimentisanja tonama pare, sub-omazom, D2L, neke "moderne" zice, dupli, trodupli, petodupli coilovi itd.

Narucio sam za smesne pare jos jedan 2.5 mini, P3 ima i VV i WV ako mi bas zatreba do 20W (ja ne prelazim 12W a ako zatreba eto ima i tih dodatnih 8W), ima verzija i sa 30W, uzeo sam i jedan Classic gun metal zencote. Sa te tri sprave ja sam miran 10 godina opusteno a najvaznije, kao sto vec rekoh, u potpunosti ispunjava moje potrebe.

Korisnika poput mene ima mnogo. Nisu dzabe prodali skoro pola miliona modova do sada i to se odnosi samo na modove koji su prodati direktno sa njihovog sajta. A gde su ostali koji su prodavali i jos prodaju njihove modove koji se jos uvek kupuju. Pa nemoguce da su svi ti ljudi glupi, zastareli, van trenda ili bas toliki idolopoklonici da bacaju pare na njega i drze ga se slepo a da em ne zadovoljava em su naisli na bolji ali ga eto iz principa nece. Nije bas tako.

Razumem da nekoga ne zadovoljava. Razumem da i one koji su ga zapravo koristili vise ne zadovoljava. Ali to ne znaci da je zastareo i da ga je pregazilo vreme. Poredite mobilne telefone i spravu cija je jedina svrha da greje coil. Pa tesko da je slicno. Zakljucno sa P3 jedina je razlika sto nema TC (koju vecina ljudi koju znam a ima TC mod skoro i ne koristi) i ne ide preko 30W. Velik nedostatak.

Radijus box mod koji ne bih nikada kupio da je 100 puta Provari jer organski ne podnosim box modove ide do 60W i ima TC. Znaci ni tu ga vreme nije pregazilo osim sto ne ide vise od pomenutih 60W. I opet, bas velika mana, nemam reci.

Eto, za kraj da ponovim, ja nikada nisam bio od onih koji slepo brani nesto i svi drugi grese jer je meni ta stvar ok. Ok je sve sto coveka zadovoljava i drzi ga podalje od smrdusa. Ali takodje ne mogu da razumem apriori pljuvanje sprave kojoj se kvalitet jednostavno ne moze osporiti a pritom zadovoljava potrebe ogromnog broja korisnika.

Mesecar nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 11-02-2017, 01:26   #45
dragon
Senior

@Mesecar milo mi je da volis provape i njihove proizvode, svi se mi slazemo da su njhovi proizvodi kvalitetno napravljeni i da dugo traju, ja ne plujem provari i nikad necu ali njihova tehnologija nije dobra zastarela je, zamisli kada bi postojao mod njihovog kvaliteta a sadrzi modernu dna plocicu, to bi bilo nesto izvanredno, ili zamisli da oni imaju u sebi Yihi SX plocice ugradjene, to bi bio raj, znaci postojao bi univerzalan mod kojim bi se svi ponosili i nema veze da li paris m2l/d2l provape bi nam bio izbor broj jedan, da i ovo da dodam rekao si da provari radius 60w ima tc to si pogresno razumeo, on ima nesto sta oni zovu coil control i neradi lepo kao dna, ovo sto sam pisao nije plluvanje bilo vec dokazivanje da provape nema najbolju tehnologiju [po meni imaju zastarelu tehnologiju] znaci provape nije ono sta je mogao da bude i to je velika steta, izgubili se u vremenu, zao mi je puno da su bankrotirali ali sta je tu je, parite bezbedno
Zahvalili :
Zatvorena tema

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:51 sati.