Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-07-2017, 21:30   #616
milanez
Senior

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 661
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 50
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Dekang tecnosti

ima za oko 139 ,ima za 199 i redovna cena oko 350
milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-07-2017, 21:36   #617
Allegreto
Senior

Allegreto's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Reuleaux RX200S 250W SMOK TFV4 Subohm D2L
Pohvala: 313
Pohvaljen: 91
Nivo reputacije: 42
Allegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svima

I kod nas je malo vise, mada redovna cena je oko 400 RS dinara (200 nasih denara)

Allegreto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-07-2017, 23:38   #618
Milena T
Senior

Milena T's avatar

Registrovan: Jan 2016
E-cig: Smok OSUB 40w,Esigei eiffel 165w,Smok H Priv 220 w
Pohvala: 769
Pohvaljen: 331
Nivo reputacije: 62
Milena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosi

U Usce soping centru sam pre neki dan za 250 dindzi nasla aromu kafe od 6 mg jer su na nekoj akciji

Milena T nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-07-2017, 23:48   #619
milanez
Senior

milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

ima na fasttechu da se kupi 100 ml oko 12 dolara kosta ali ne znam kolko sve ukupno kosta sa carinom itd.sutra kupujem kod nas za 199 din 10 ml al do kad ce da traju zalihe tih akcijskih tecnosti pitanje je sad
Staro 27-07-2017, 00:14   #620
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,715
Pohvaljen: 12,691
Nivo reputacije: 1964
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Kažu na fasttech forumu neki da nisu original, e sad... Tu priču smo slušali i za druge proizvođače pa je meni Liqua bila identična po ukusu... Ko će ga znati...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-07-2017, 00:17   #621
milanez
Senior

ima raznih doza nikotina ,na nekim dozama su komentari relativno ok ,za ovu 24 mg koju bi ja narucio ima jedan komentar -DON T BUY

---------- Post dodan 27-07-2017 u 00:19 ----------

dont buy this e-liquid is shit not good at all
the hangden better then this shit
Staro 31-07-2017, 21:53   #622
Milena T
Senior

Milena T's avatar

Registrovan: Jan 2016
E-cig: Smok OSUB 40w,Esigei eiffel 165w,Smok H Priv 220 w
Pohvala: 769
Pohvaljen: 331
Nivo reputacije: 62
Milena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosi

Zašto mi se čini da u tečnosti jabuka 6mg ima primesa mentola?
Na miris je kao one orbit žvake jabuka što su postojale,a ukus ni blizu...

Milena T nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-08-2017, 14:48   #623
milanez
Senior

наручујелите из иностранства деканг?ја сам нешто узимао преко фасттека али то није то.занима ме арома павер дринк 24мг.куцкам на ћирилици па не знам како ће да изгледа.
Staro 22-10-2017, 02:08   #624
petar071
Nov član

Registrovan: Oct 2017
E-cig: Joyetech ego aio
Pohvala: 9
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 2
petar071 je na dobrom putu

Desetak dana nakon što sam počeo pariti, prodavac mi je preporučio Dekang French pipe od 18mg. Okus mi je bio dobar, ali prejak. Pomiješao sam sa Dekang 6mg, bez okusa i bio prezadovoljan. Pario sam to mjesec dana, a onda shvatio da je svemu rok istekao davno. Čovjek je čistio zalihe, a ja sam mu došao kao naručen. Početnik koji ne provjerava datum. French pipe je istekao prije 2,5 godine. Zanima me da li se taj okus još uvijek proizvodi?
petar071 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2017, 02:16   #625
Gaga Kanasta
Iskusan član

Registrovan: Aug 2017
Pohvala: 37
Pohvaljen: 30
Nivo reputacije: 9
Gaga Kanasta je na dobrom putuGaga Kanasta je na dobrom putuGaga Kanasta je na dobrom putuGaga Kanasta je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Kažu na fasttech forumu neki da nisu original, e sad... Tu priču smo slušali i za druge proizvođače pa je meni Liqua bila identična po ukusu... Ko će ga znati...
Za Liqua tecnosti na FT pise da su Authentic.A Dekang provjereno nije isto pakovanje koje se kupuje kod nas.Moguce da je ovo sto se kod nas kupuje evropska verzija koja je malo bolje upakovana.Meni je sa FT cak stigla neka vocna od navodno Dekanga na kojoj nije bilo ni natpisa Dekang ,ni sastava tecnosti niti i jedne rijeci na engleskom jeziku. pomirisao sam je i bacio u smece.A svakako su Dekangove tecnosti meni veoma lose i skoro svaka sladunjava,ista i bez nekih poznatih prirodnih aroma.

Petre,na Fasttechu imas godinu proizvodnje pa naruci ako salju za BIH.Pa vidi je li to to.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-11-2017, 18:54   #626
zoran puf puf
Nov član

Registrovan: Nov 2017
E-cig: VapeOnly Aura Mini
Pohvala: 3
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 2
zoran puf puf je na dobrom putu

Dekang Tobacco 16mg, moja prva tečnost. Par dana me kidao ali sad je suuuperr
zoran puf puf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-11-2017, 19:07   #627
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 254
Pohvaljen: 216
Nivo reputacije: 69
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

De luxe ako još postoji,ja sam se u njemu davio,prilično davno
Ako slučajno naletiš probaj obavezno
Chelios je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
dekang

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:11 sati.