Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-10-2011, 00:12   #1
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: Pico + Siren
Pohvala: 1,224
Pohvaljen: 1,494
Nivo reputacije: 363
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju
Uobičajeno Joyetech e-tecnost

joye-eliquid.gif

PG tecnosti, 4 jacine (0mg, 6mg, 11mg, 16mg) i 20 okusa.
VG tecnosti jacine 16mg i 20 okusa.

Apple, Banana, Camel, Cappuccino, Cigar, cola, double mint(D-Mint), French Marlboro(French MLB), Grape, Ice Menthol, Marlboro, Menthol,
Oriental, Peach, Red Bull, RY4, Strawberry, Tobacco, Vanilla, virginia

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2012, 22:16   #2
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju
Uobičajeno Re: Joyetech e-tecnost

Danas su mi stigle Joyetech tečnosti.
Poručio sam MAB, Tobacco i RY4, u PG i VG varijantama, po jednu od svake.
Jačine od 16mg što je po njihovoj nomenklaturi High

Prvo iznenađenje je bilo to što sam dobio ova 3 ukusa na VG bazi, i ova 3 ukusa na PG+VG bazi. Ova mix baza nije ponuđena na HG-u, na samoj kutiji niti bočici ne piše koji je odnos ove 2 komponente... mada to nije ni bitno, ako su uboli onda je ok - ionako sam poručio na različitim bazama da bi ih mešao.

Tečnosti su spolja vrlo profi odrađene i upakovane, na bočicama se preko otvarača nalazi zaštitni najlonski sloj(kao na npr boci Jack Danielsa) - flašica se ne može otvoriti a da se ta zaštita ne skine.

Prvo sam uzeo da probam MAB(šatro Marlboro) na VG-u, iznenađujuće: ne toliko jak ukus inače karakterističan za kineske tečnosti.
Fino pari, ati se ne greje - znači pravilno je razređena.

Javljam se uskoro sa ostalim utiscima.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-01-2012, 17:03   #3
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju

Tesko je oceniti i opisati tecnosti, razlicit im je i ukus i TH u ovisnosti na cemu se koriste.
Nekad poredim sa necim sto sam probao, na nekima osetim toliko razlicitih okusa da ne znam na sta me podsecaju, a jednostavno mi se svidjaju ili ne.
Merilo za dobar Desert Ship, kog sam cesto koristio bio mi je Dekang.
Da li sam se ja navikao na taj okus ili je Dekang promenio recepturu ili je pak koristenje drugih tecnosti uslovilo da taj okus ne osetim kako sam ga nekad osetio...
Nasao sam drugi Desert Ship (Camel) na TW, tacnije dva. Jedan skup, drugi prihvatljive cene ali poveceg pakovanja.
Sa uzivanjem sam potrosio 10ml prvog, pa presao na drugi koji je za nijansu blazeg ali definitivno meni izuzetno lepog okusa, s kog gotovo da se ne skidam zadnjih mesec i po.
Za Joyetech nisam nasao recenzije iako sam trazio nekoliko puta, a definitivno su mi na listi onih koje cu da probam.
Dakle, kakvi su utisci nakon par dana?

Staro 16-01-2012, 18:11   #4
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Posle par dana forsiranja, utisci su sledeći:
- MAB od 16mg na VG bazi - promašaj. Slaba aroma, nema jačine, samo para.
- Tobacco i RY4, 16mg na PG-VG bazi: extra! Fin ukus, onaj klasičan kineski šmek ali nimalo napadan, TH je sasvim ok.

Jedino što bih za sada izneo kao eventualnu zamerku je: čini mi se da za njima ostaje miris. Kada uđeš u sobu, kao da se oseti da je parena ta tečnost. Npr za FA tečnostima ne ostaje miris, a Inawera bazdi još satima ove kao da su negde između to dvoje, ali nisam još uvek siguran: ovih dana ću da proverim kod više objektivnih izvora

Da su malo jeftinije, preporučio bi ih kao "pod obavezno". Ovako su fina opcija za one koji vole taj kineski šmek tečnosti, i svakome ko ima volje/prilike da ih proba savetujem da to i uradi. Mislim da neće zažaliti.

Btw siguran sam da bi i Danilo imao da kaže neku pametnu o ovim tečnostima, ali pošto je njegova novogodišnja odluka bila da stuče 12ml Joyetech tečnosti za 24h - očekujte ga za neki dan, kada dođe sebi
Staro 16-01-2012, 20:36   #5
Danilo
Video Reviewer

Danilo's avatar

Godine: 40
Pohvala: 110
Pohvaljen: 216
Nivo reputacije: 70
Danilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosi

Moram da priznam da su TOB i RY4 stvarno odlicni. TOB posebno *subjektivno
MAB i nije nesto, po meni, nekom se mozda dopadne nekako previse cvetni ukus ali daje
enormno puno pare.
Sto se tice mirisa u dimu RY4 se oseca na karamelu dok recimo TOB na recimo badem, barem
su mi tako opisali ljudi sa kojima radim, oba mirisa su daleko od neprijatnog cak se mnogima
veoma dopalo.

Tebi je možda, kada te mnogo ljudi hvali i preporučuje, znak da su oni kokošari. Meni je to znak vrednosti i poverenja.
Danilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-01-2012, 20:39   #6
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Ma ćuti, dobro je da si živ, ja se zabrinuo
Staro 16-01-2012, 21:06   #7
Danilo
Video Reviewer

Danilo's avatar

Danilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Ma ćuti, dobro je da si živ, ja se zabrinuo
Sve je cool TOB je VRH !

Tebi je možda, kada te mnogo ljudi hvali i preporučuje, znak da su oni kokošari. Meni je to znak vrednosti i poverenja.
Staro 18-01-2012, 17:03   #8
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

French/Mab, VG, 16mg, na eGo-T LR.
Iako mi je na prvi pogled tecnost delovala prilicno gusta, nije dolazilo do zagusivanja atomizera.
Okus je blag, vanila nije prenaglasena, TH je slab, pare ima mnogo.
Probacu je na ego-w i dripanjem na 306LR.
Nece mi biti problem da potrosim bocicu.

Staro 18-01-2012, 19:12   #9
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Izgleda da je stvar u samoj aromi, nije toliko u bazi. Ja sam posle par dana koriscenja TOB na PG/VG danas probao istu tečnost na VG-u.
Neznatna razlika u TH-u, pare toliko da se skoro osećam glupo u oblaku iste

Idem kliktati još nekih tečnosti, ovo mora da se bolje ispita i proba
Staro 19-01-2012, 19:20   #10
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 541
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Prva e-tečnost koju sam probao bila je e-helth tobacco,i to mi je bilo nešto naj sličnije klasičnoj cigareti,ako je i ovaj tobacco tog ukusa a kvalitetniji i čistiji onda je to super .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-02-2012, 20:53   #11
Danilo
Video Reviewer

Danilo's avatar

Novi paket nova zabava

PG CIGAR 16mg
PG FMAB 16mg
PG ICE MENTOL 16mg
PG STRAWBERRY 16mg
PG VIRGINIA 16mg
VG TOBACCO 16mg
Uskoro i detalji o svakoj aromi.

Zahvalili :
Staro 01-02-2012, 22:55   #12
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Ostavi malo i za mene
Staro 26-02-2012, 16:43   #13
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 145
Pohvaljen: 326
Nivo reputacije: 84
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi
Uobičajeno

I. kakve su? Vidim ih na HG, skuplje od Dekanga, vrede li?

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2012, 18:03   #14
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Jbm li ga, em su skupe em šiping ubija.
Dobre su i vrede, e sad da li toliko vrede: neka svako proceni za sebe.

Btw ne znam da li ste znali, ali za Hrvatsku je šiping iz Kine skoro duplo jeftiniji nego nama.
Sada sam neki paket poručivao za tamo, za Srb bi bilo 17$ a za Hr 10$
Staro 27-02-2012, 03:20   #15
karlo
Senior

karlo's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 31
Pohvala: 216
Pohvaljen: 255
Nivo reputacije: 64
karlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosi

hmm svasta, bas sam mislio da je manje, vise svagdje isti shipping, a pogotovo za nase krajeve

jesi pazio na moguce carinjenje, posto je kod nas do 27 $ granica i ako nemas srece, deru za dodatnih 28 %

probao Virginiu, fina, slatka cist solidna
karlo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
joyetech

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:41 sati.