Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-04-2014, 00:47   #16
Pukan
Veteran

Pukan's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 40
Pohvala: 4,632
Pohvaljen: 2,934
Nivo reputacije: 373
Pukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputaciju
Uobičajeno Re: KOJI MOD

Pukan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-04-2014, 09:45   #17
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,511
Pohvaljen: 1,832
Nivo reputacije: 363
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Sad sam bio u prodavnicu Z-max V3 + baterrija Sony VTC4 + punjac TrustFire + PT ll = 10650 rsd

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-04-2014, 10:11   #18
bob034
Aktivan član

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 31
Pohvaljen: 12
Nivo reputacije: 18
bob034 je na dobrom putubob034 je na dobrom putu

Hvala na savetima,parim ovo za sada cim dodjem do kinte vise kupujem neki mod kao ovaj Z-max.Hvala jos jednom
bob034 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-04-2014, 11:56   #19
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,718
Pohvaljen: 12,696
Nivo reputacije: 1965
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Skuteru jesi se otvorio ili navodiš cene?
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-09-2014, 16:14   #20
Miro
Aktivan član

Registrovan: Apr 2013
Pohvala: 190
Pohvaljen: 29
Nivo reputacije: 23
Miro je na dobrom putuMiro je na dobrom putuMiro je na dobrom putuMiro je na dobrom putu

Evo i ja da napisem nesto povodom jucerasnje zakljucane teme. Nikoga ti nisi oterao! I tacno je da nekolicina vas pise konstantno na ovom forumu ostali kao i ja citaju prate i lajkuju...Posto je za mene ovo jedan od boljih mozda i najozbiljniji forum u regionu, odgovoricu ja na jucerasnje postavljeno pitanje ne njemu jer nije zasluzio nego buducim novim clanovima. DA- POSTOJI MOD KOJI SE UKLAPA U CENU DO 30 dolara - VAPEONLI MECHA I IMA EGO NAVOJ!!! Radi odlicno nije kabast , lep je ,pasu sve baterije , moze kick ..... Pozdrav svima!!!!
Miro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-09-2014, 21:06   #21
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 63
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,180
Nivo reputacije: 507
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Miro Vidi poruku
Evo i ja da napisem nesto povodom jucerasnje zakljucane teme. Nikoga ti nisi oterao! I tacno je da nekolicina vas pise konstantno na ovom forumu ostali kao i ja citaju prate i lajkuju...Posto je za mene ovo jedan od boljih mozda i najozbiljniji forum u regionu, odgovoricu ja na jucerasnje postavljeno pitanje ne njemu jer nije zasluzio nego buducim novim clanovima. DA- POSTOJI MOD KOJI SE UKLAPA U CENU DO 30 dolara - VAPEONLI MECHA I IMA EGO NAVOJ!!! Radi odlicno nije kabast , lep je ,pasu sve baterije , moze kick ..... Pozdrav svima!!!!
Do 30$ može i ovaj lepotan sa ego navojem.
Kod:
http://focalecig.com/Product/YK200Variable-Voltage-Wattage-Mod-19650

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-09-2014, 22:05   #22
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,644
Pohvaljen: 1,294
Nivo reputacije: 290
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Alansi, nema ego navoj, tamo gde treba je ravan upravo sam pogledao sliku. Ali svi klirovi sa 510 navojem ipak mogu da se navrnu a da ne izgleda rogobatno, jer upadaju u rupu.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2014, 08:52   #23
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 542
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Tema otključana,off prebačen u temu e-cig "RING", @Iva i @scooter možete da nastavite tamo.

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-09-2014, 02:23   #24
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 63
Pohvaljen: 3,180
Nivo reputacije: 507
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Estariol Vidi poruku
Alansi, nema ego navoj, tamo gde treba je ravan upravo sam pogledao sliku. Ali svi klirovi sa 510 navojem ipak mogu da se navrnu a da ne izgleda rogobatno, jer upadaju u rupu.
Ima ego navoj, veruj mi, jer ga posedujem. Inače dobro pogledaj 7. sliku, gde je rasklopljen.

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-09-2014, 21:40   #25
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,644
Pohvaljen: 1,294
Nivo reputacije: 290
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Ja gledao drugu sliku s leva, tu se u stvari ne vidi navoj...

Izvinjavam se.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-09-2014, 23:57   #26
Nez
Senior

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 753
Pohvaljen: 199
Nivo reputacije: 48
Nez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosi

Kad čovjek iščita sve informacije, muke i peripetije o i sa MOD-ovima i baterijama za MOD-ove na svim temama naprosto mu dođe da nastavi sa eGo baterijama.

Ipak, ima nešto u svemu tome što prija u tim mukama. Osim užitka parenja to je i dobra zanimacija i hobi.
Nez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2014, 00:33   #27
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,511
Pohvaljen: 1,832
Nivo reputacije: 363
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Eto ti si nov član i ukapirao si odma poentu da na pitanje tipa ~Vozim motor već 3 godine i hoću da kupim neki auto do 2000$ jer sam video da ima 4 točka umesto 2 , koji mi preporučujete ?~
Kako nekome da preporučiš kada ne znaš njegove navike i dal će mu pasovati kabriolet ,jugo ili karavan , dizel , benzin ili plin itd... i na upućeno pitanje u najboljoj nameri da bi koliko toliko saznao njegova očekivanja kao krajnji rezultat još dobiješ po nosu ?
E zato od sada što se mene tiče za preporuku bilo čega čitajte forum

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-09-2014, 01:07   #28
alexdja
Senior

alexdja's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 1,424
Pohvaljen: 753
Nivo reputacije: 136
alexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalu

Što voli da kaže jedan moj drug često...

"Jel vidiš onog plavog juga tamo?

E, takvu ću istu Ladu ja da kupim, samo belu..."

Nema više divljeg bučka.
alexdja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2014, 09:48   #29
PřisřN
Veteran

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 44
Pohvaljen: 806
Nivo reputacije: 153
PřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Nez Vidi poruku
Kad čovjek iščita sve informacije, muke i peripetije o i sa MOD-ovima i baterijama za MOD-ove na svim temama naprosto mu dođe da nastavi sa eGo baterijama.

Ipak, ima nešto u svemu tome što prija u tim mukama. Osim užitka parenja to je i dobra zanimacija i hobi.
Pa zavisi.. (mislim, zavisi kako se gleda)

Uzmi običnu eGo (T, C, CC) bateriju i imaš "standardni" kapacitet.
Ako ti fali kapaciteta (autonomije) - uzmi još jednu.
Ili eGo Easy sa duplo, troduplo većim kapacitetom.
Ako vidiš da imaš npr. klir na kome ti odgovara (ili takav ima) veći otpor, ili dual-head/coil - uzmi eGo Twist kako bi regulisao (i imao veći) napon.
A, ako ti na Twist-u mali kapacitet - ili još jedan - ili eVic.

Na kraju svega - suština je ostala ista od prve do poslednje PV, samo je uslovno komplikovanost upotrebe/rukovanja tu povećana (prelazak sa PV-a na APV (Advanced PV)). Ali, brzo se nauči okrenuti točkić na odgovarajuću voltažu.
Sada ima i izbor vataže, pa je još lakše za razumevanje (time i upotrebu).

A, ako potrebe za svim ovim nema - pa.. nema

Mod-ovi su još jedna posebna priča (od PV/APV-a) i još dublje idu u potrebama/hobiju. A sa dodatkom kombinacija sa raznim atomizer sistemima - sve priče se mešaju međusobno.

Posle svega, putešestvije je svakako i interesantno i edukativno

ps. U principu si ti to i rekao (čini mi se) - samo htedoh dodati da na kraju svega - nije baš tako komplikovano, iako zamršeno deluje.
Pa eVic (Vamo, Sigelei, Smok..) ja doživljavam kao pogon za "običan" klir (ok, plus je i što može da pogoni i složenije sisteme).

pps. Zato i ima pet stepena u vaping-u - "obična" eGo baterija i npr. CE4 klir je prvi, mehanika je peti..

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-09-2014, 15:32   #30
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 297
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Najbolje neki klir

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:50 sati.