Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Naručivanje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-02-2012, 12:14   #1
Milicev
Iskusan član

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 44
Pohvaljen: 52
Nivo reputacije: 37
Milicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svima
Uobičajeno FA narudzbine

Resim i ja da narucim nesto baze i aroma pa da smiksam neku mandzu za svoju napacenu pusacku dusu. Od koga cu nego od zabara. Svi se na forumu slazu da je FA vrh pa kud svi Turci tu i mali Mujo. Kaze mi jedan prijatelj onako btw. nemoj se "hvatati" sa zabarima jer su veci cigani nego mi. Ma ne hajem ja ni 2% na upozorenja nego narucujem svoju prvu posiljku 21.01. Ove godine naravno. Cekam strpljivo 10 radnih dana. Nista ne mrda. Kontaktiram zabare. Kazu 15 radnih dana. OK. Cekam i dalje. 16.02. me posle nove intervencije obavestavaju da je moja porudzbina u "proceduri" pripreme. 20.02. me zabari ponovo obavestavaju, ali sada da im je drago da mogu da me obaveste da su sve pripremili sto sam porucio i da su isto CAK i poslali. Valjda su poslali po lisici jer danas je vec 27.02. ali od moje posiljke ni traga ni glasa. Preko jednog prijatelja koji je btw tehnicki direktor poste (nase naravno) sam proverio i imam pouzdanu informaciju da moja porudzbina nije usla u Srbiju. Danas mi onaj drugar koji me je opominjao kaze: Italija je zemlja paste, pizze i mafije. Na ostalo zaboravi. Eto to je moje iskustvo sa FA. Znam da mi je ovo bilo prvi put, zadnji put i nikad vise da sam bilo sta porucio od njih, a ni tecnosti im nisu nesto. Vi kako hocete.
Milicev nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-02-2012, 12:27   #2
qutlacha
Senior

qutlacha's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 78
Pohvaljen: 247
Nivo reputacije: 71
qutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: FA narudzbine

Hvala na informaciji
Doduše, mnogo nas sa njima, kada je slanje pošiljki u pitanju, ima slična (negativna) iskustva. O tome smo pričali još pre par meseci, ali ako nešto, što hoćemo da naručimo od njih, a nije baš,baš hitno, mislim da vredi sačekati

“Never take life seriously. Nobody gets out alive anyways.”

qutlacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-02-2012, 13:02   #3
cikadjura
Aktivan član

cikadjura's avatar

Pohvala: 3
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 23
cikadjura je na dobrom putucikadjura je na dobrom putu

Pa pise lepo na sajtu:

Due to high demand, this product will be shipped in three business weeks from order date

Ja sam porucio 22.02. i ne ocekujem da stigne pre aprila
cikadjura nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-02-2012, 14:43   #4
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Pohvala: 145
Pohvaljen: 326
Nivo reputacije: 84
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi

Na prethodnim poslovima radio sam sa Italijanima... znaci Zabari su gori od nas. Od njih samo Grci su veci prevaranti. Sto se poslovnosti, rokova isporuke i ostalog tice, Italijani su katastrofa. Grci grom i pakao.
Sa druge strane, dakle miljama daleko.. Svabe i Svedjani.
Za rokove sa Italijanima idi ovako: puta 2 u sledecim mernim jedinicama. Ako kaze 2 sata bice 4 dana, ako kaze 2 nedelje bice 4 meseca i tako dalj.

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-02-2012, 15:37   #5
opushteno
Senior

opushteno's avatar

Pohvala: 20
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 42
opushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putu

taman tako ...
opushteno nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2012, 14:28   #6
Milicev
Iskusan član

Milicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svima

Napokon su tecnosti stigle. Docekao sam postara kao ozebao sunce. 38 dana. 38 krvavih-mrtvih dana je bilo potrebno da dodjem do svoje porudzbine,ali se isplatilo. Sto se tice kvaliteta povlacim svaku rec jer sam izjavio da im tecnosti i "nisu nesto". Naime imao sam pomoc par tehnologa iz Galenike koji su mi u svom labosu "skuvali" mix-eve. Sve po uputstvima u % koje su zabari dali i sve je izuzetno je parljivo vec posle nekoliko sati po zavrsenom mix-anju. Odvojio sam jednu kolicinu koja ce me "pokriti" u predstojecim danima dok budem cekao da se zavrsi proces zrenja. Jedan info vezan za kisobrandzije. Oni su zaista generalni distributer FA tecnosti za Srbiju kada je rec o pravnim licima. S obzirom da znam kako i sta rade bice cirkusa u danima koji slede.
Staro 28-02-2012, 14:34   #7
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

FA su što se tiče kvaliteta zaista vrh, zato im se i može da budu toliko neažurni. Mada to nije nešto što se ne da nadomestiti, samo poručuješ tako da sebi daš malo više lufta i sve super

Ovaj deo nisam razumeo:
Citat:
Originalna poruka od Milicev Vidi poruku
Jedan info vezan za kisobrandzije. Oni su zaista generalni distributer FA tecnosti za Srbiju kada je rec o pravnim licima. S obzirom da znam kako i sta rade bice cirkusa u danima koji slede.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2012, 17:15   #8
Milicev
Iskusan član

Moj drugar je kontaktirao FA u zelji da preko firme legalno uveze njihovu robu u nasu nam majcicu Srbiju, a kao odgovor je dobio sledece:

Date: 2012-02-28 09:06:01
Name: Massimiliano Mancini

HEllo Ivan
We have an exclusive partnership with Umbrella corporation.
Contact them for further info

Xxxxxxx
Umbrella corporation ltd doo
Tel: xxxxxxxx
Tel: xxxxxxxxxx
Fax: xxxxxxxxx
Mobile: xxxxxxxxx

Cordiali saluti/Best regards,

Massimiliano

EDIT: bez iznosenja licnih podataka i brojeva telefona
Staro 28-02-2012, 17:30   #9
qutlacha
Senior

qutlacha's avatar

qutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosi

______________________ Ovde sam hteo nešto da napišem, a ostao sam bez texta.

Staro 28-02-2012, 18:27   #10
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,429
Nivo reputacije: 1151
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Takoreci monopol. Blago si ga nama.

Lepo kaze narod: konja jase ko ima, a ne ko ume.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2012, 19:29   #11
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Pohvala: 145
Pohvaljen: 326
Nivo reputacije: 84
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi

Sve sto sam gore rekao o Italijanima..ostajem pri tome
Nego ovde je udario junak na junaka... nas bizmisen otisao u Italiju, napricao kako smo mi veliki, prodajna mreza, na mapi oznaceno sve, plan sirenja po regionima..hektolitri, papiri, dozvole, planovi prodaje i slicne gluposti.

Italijan ti poturi papir, potpises ugovor, dogovoris minimalne kolicine, sa nadom kad dodje povuci potegni oko ispunjenja plana da se vadis na situaciju i krizu..a u medjuvremenu nastavljas da valjas Dekang za 700 dindzi 10ml i onemogucis konkurenciju... Tako nekako.

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2012, 20:48   #12
qutlacha
Senior

qutlacha's avatar

^ Upravo tako

Staro 28-02-2012, 21:32   #13
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

Pohvala: 412
Pohvaljen: 251
Nivo reputacije: 88
svetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosi
Thumbs up Re: FA narudzbine

Citat:
Originalna poruka od Milicev Vidi poruku
Resim i ja da narucim nesto baze i aroma pa da smiksam neku mandzu za svoju napacenu pusacku dusu. Od koga cu nego od zabara. Svi se na forumu slazu da je FA vrh pa kud svi Turci tu i mali Mujo. Kaze mi jedan prijatelj onako btw. nemoj se "hvatati" sa zabarima jer su veci cigani nego mi. Ma ne hajem ja ni 2% na upozorenja nego narucujem svoju prvu posiljku 21.01. Ove godine naravno. Cekam strpljivo 10 radnih dana. Nista ne mrda. Kontaktiram zabare. Kazu 15 radnih dana. OK. Cekam i dalje. 16.02. me posle nove intervencije obavestavaju da je moja porudzbina u "proceduri" pripreme. 20.02. me zabari ponovo obavestavaju, ali sada da im je drago da mogu da me obaveste da su sve pripremili sto sam porucio i da su isto CAK i poslali. Valjda su poslali po lisici jer danas je vec 27.02. ali od moje posiljke ni traga ni glasa. Preko jednog prijatelja koji je btw tehnicki direktor poste (nase naravno) sam proverio i imam pouzdanu informaciju da moja porudzbina nije usla u Srbiju. Danas mi onaj drugar koji me je opominjao kaze: Italija je zemlja paste, pizze i mafije. Na ostalo zaboravi. Eto to je moje iskustvo sa FA. Znam da mi je ovo bilo prvi put, zadnji put i nikad vise da sam bilo sta porucio od njih, a ni tecnosti im nisu nesto. Vi kako hocete.
Ma nemoj molim te i tecnosti im nisu nesto??? Pa uzimam FA od Yenkia i super su mi,a sto se tice njihove poslovnosti dobro si napisao i treba ih nakrpiti!!!

Престиж про Престиж танк Елеганс про
"В2 Мод","Твист","еГо-Т/Ц","Стардуст 2.0","ДЦТ","И свашта нешто у канти за смеће"
svetabond007 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2012, 21:50   #14
opushteno
Senior

opushteno's avatar

Pohvala: 20
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 42
opushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putu

oni od litra tecnosti prave 700e minimum ? otvorili su tj prodaju proizvode na 100 lokacija , to je vrlo ozbiljna prica i sa velikim pocetnim ulaganjem , lako im je dobit ugovor od bilo koje firme .... Normalno je da i sertifikat od drzave postoji .
opushteno nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2012, 22:05   #15
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od svetabond007 Vidi poruku
Ma nemoj molim te i tecnosti im nisu nesto??? Pa uzimam FA od Yenkia i super su mi,a sto se tice njihove poslovnosti dobro si napisao i treba ih nakrpiti!!!
Čitaj šta čovek piše, u sledećem postu je ispravio i rekao da su im tečnosti ok.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Naručivanje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:15 sati.