Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Naručivanje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-04-2012, 15:51   #31
Milicev
Iskusan član

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 44
Pohvaljen: 52
Nivo reputacije: 37
Milicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svima
Uobičajeno Re: FA narudzbine

Stigla nova tura iz FA koja je porucena 07.03.2012. Dakle ubrzali su isporuku. Kad se uhvati ritam cekanje je najmanji problem s obzirom na kvalitet koji pruzaju.
Milicev nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2012, 16:44   #32
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Pohvala: 658
Pohvaljen: 952
Nivo reputacije: 214
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Official worldwide resellers and partners for FlavourArt products.

06/04/2012 Serbia Umbella corporation

We are glad to inform that we have appointed as leading distributor for Serbia, Umbrella corporation.

Umbrella corporation ltd doo

Contact them for further info
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2012, 17:17   #33
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Jesi li to probao da poručiš nešto od FA ili si samo proveravao situaciju?
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2012, 17:26   #34
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Gledam da li moze da se naruci od nekog drugog a da bude provereno i brze pa naleteo na ove "nase".
Vecina prihvata samo PP ili ne pomaze ni google translate
Staro 08-04-2012, 17:37   #35
tabby
Prijatelj foruma

Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Pa to je i ok,ako porucis od ovih "nasih" bar znas da su sve tecnosti prosle sanitarnu inspekciju,a kvalitet je zagarantovan
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2012, 17:43   #36
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Sanitarna inspekcija=opro ruke
Staro 15-04-2012, 22:07   #37
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,025
Nivo reputacije: 172
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Mojne tako sinak sve je to duplo ispitano pa zar neverujete našim državnim "organima",ja sam eto potpuno ubedjen da ovde pravna država funkcioniše,sve se to promenilo nije to više ono vreme korupcije i podmićivanja ...kao nekad u cobetovo vreme sve je drugačije
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-05-2012, 18:08   #38
Veyron
Aktivan član

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 2
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 24
Veyron je na dobrom putu

Drugari pomagajte Evo vec skoro 2 meseca kako sam porucio neke tecnosti sa FA i malo sam zabrinut da li ce uopste i stici na moju adresu! Pre otprilike mesec dana sam dobio mail od FA u kom me obavestvaju da su tecnosti(napokon) gotove i da su prosledjene dalje! I kao sto sam vec rekao ni traga ni glasa vec mesec dana(+onaj prvi mesec dok su se setili da pripreme i posalju)! E sad...dal da mirno cekam ako ce sigurno stici ili da probam dobiti neke informacije mozda u posti il negde drugo ako je moguce uopste??!
Veyron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-05-2012, 18:17   #39
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 280
Pohvaljen: 738
Nivo reputacije: 196
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Jesi li dobio neki tracking number? Doduse ne znam ni da li daju tracking number, ili si uzeo neku vrstu isporuke koja nema broj.

Mozda da om posaljes mail i pitas ih? Sigurno imas broj narudzbine.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-05-2012, 18:33   #40
Veyron
Aktivan član

Veyron je na dobrom putu

Isao sam na opciju bez tracking-a,onu jeftinu Od FA sam dobio mail da je isporuka poslata i da vise nije do njih nego do postanske sluzbe! Mene zanima da li je moguce da tecnosti ne stignu uopste i sta bi ja trebao da radim u tom slucaju,kontaktiram FA il da vatam za gushu ove u posti?
Staro 15-05-2012, 18:38   #41
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Da prostiš, možeš samo da se slikaš
kada je pošiljka bez TN-a onda niti možeš da tražiš novu od FA(jer nemaš dokaz da je nisi primio) niti možeš da hvataš za gušu ove iz pošte - jer ne možeš znati da li je pošiljka ispala iz kombija ili je "ispala iz kombija". I ako je "ispala iz kombija" - iz kojeg od kombija u lancu isporuke je "ispala"
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-05-2012, 18:51   #42
Veyron
Aktivan član

Veyron je na dobrom putu

uff jesam baksuz!! Ipak cu ja sutra do poste pa da vidim dal se moze nesto saznati,a nema svrhe kontaktirati FA jer su oni svoje rekli vec! Idem kupiti neku paklicu smrdulja da ublazim tugu
Staro 15-05-2012, 20:10   #43
Siniša
SM-mix

Siniša's avatar

Registrovan: Nov 2011
Godine: 53
Pohvala: 50
Pohvaljen: 109
Nivo reputacije: 42
Siniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Veyron Vidi poruku
Drugari pomagajte Evo vec skoro 2 meseca kako sam porucio neke tecnosti sa FA i malo sam zabrinut da li ce uopste i stici na moju adresu! Pre otprilike mesec dana sam dobio mail od FA u kom me obavestvaju da su tecnosti(napokon) gotove i da su prosledjene dalje! I kao sto sam vec rekao ni traga ni glasa vec mesec dana(+onaj prvi mesec dok su se setili da pripreme i posalju)! E sad...dal da mirno cekam ako ce sigurno stici ili da probam dobiti neke informacije mozda u posti il negde drugo ako je moguce uopste??!
Pošalji mi svoje podatke i mail gdje je broj pod kojim su narudžbu zaprimili na PP.
Ja ću ih sutra nazvati i vidjeti šta je sa tim.
Možeš mi ako hoćeš prosljediti na moj mail mail od FA.
Siniša nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2012, 14:02   #44
smiljke
Tutorial Master

smiljke's avatar

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 425
Pohvaljen: 875
Nivo reputacije: 132
smiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalu

Ja sam naručio arome 4-tog maja, 5-tog su poslali. Jutros su mi stigle (13-ti dan od datuma poručivanja) .
Ili ja imam sreće ili su oni postali ekpeditivniji, uglavnom ja sam prezadovoljan!

smiljke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2012, 17:43   #45
Veyron
Aktivan član

Veyron je na dobrom putu

Zavisi koju vrstu dostave si uzeo! ima ako se dobro secam 3 vrste od kojih je najjeftinija 5 eura! a ove ostale su preporucene i imaju omoguceno pracenje(TN) i naravno mnogo su skuplje! Ja uzeh tu jeftinu i nista vec 2 meseca :( Cak se ni ne nadam da ce uopste stici!
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Naručivanje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:29 sati.