Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 31-08-2014, 02:26   #16
vapeker
Aktivan član

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 4
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 13
vapeker je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Liquideo

Cak u fabrickom opisu tecnosti stoji, ovo je tecnost sa izuzetno snaznom aromom...

Sent from my HTC 7 Pro using Tapatalk
vapeker nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-08-2014, 22:59   #17
Nigga
Iskusan član

Nigga's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 50
Pohvaljen: 37
Nivo reputacije: 21
Nigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putu

Onda mozda semplovi nisu bili kako treba.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Nigga nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-08-2014, 23:26   #18
vapeker
Aktivan član

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 4
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 13
vapeker je na dobrom putu

Ko zna, ja sam u jednoj radnji mucio muku sa razvaljenim klirovima da dobijem ikakav dim. Mozda su klirovi, ako nisi pario na svojoj opremi.

Sent from my HTC 7 Pro using Tapatalk
vapeker nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-09-2014, 17:02   #19
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Pohvala: 670
Pohvaljen: 283
Nivo reputacije: 113
doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Danas su mi stigle 4 tečnosti(Cow Boy,West,Hollywood i Cosmic Apple) koje sam naručio juče na akciji na našem forumu.Probaću ih za par dana pa ću da iznesem utiske.Pohvala za zaposlene u NGV jer je prošlo 24h od trenutka kada sam poslao pp sa porudžbinom do dostave na kućnu adresu.

doktorbole nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-09-2014, 19:49   #20
Saul
Iskusan član

Saul's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 386
Pohvaljen: 175
Nivo reputacije: 42
Saul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosi

Stigle i ovde tečnosti sa akcije, sve pohvale za NGV. Sledeće tečnosti su stigle:
1. American Mix
2. Cow-Boy
3. Brown Sugar
4. K Francais
5. The West
6. Jolie Blonde
7. Crusty Nuts
8. Cosmic Apple
9. Abricot Pie
10. Hollywood

Bočice su od providne plastike, čep je izdužen kao kod Dekanga, napunio sam KFL bez problema direktno iz bočice. Količina nikotina je istaknuta različitim bojama poklopca, bela-0 mg, plava-5 mg, crvena-10 mg, crna-15 mg, oranž-18 mg. Još jedan koristan detalj je različita boja gde piše naziv tečnosti. Tako su duvanske tečnosti braon boje, voćne ljubičaste itd. Pozadi je ispisan sastav tečnosti, uputstvo za čuvanje i upotrebu, znaci upozorenja sve na francuskom. Tu je i deklaracija uvoznika i distributera, sve po pe-esu.

Kako budem probao tečnosti, tako ću iznositi svoje subjektivne utiske. A danas sam pario:

Cosmic Apple na KFLv2 1.4ohm, fiber, 10 mg. Moram napomenuti da mi je ovo prva voćna aroma koju parim i da sam prijatno iznenadjen. Dominira jabuka i ukus se ne gubi ni posle 3 potrošena ml. Nema sladunjavog ukusa. Daleko u pozadini se nazire kao neka duvanska nota. TH meni lično prejak, jer sam navikao na 6mg i 50:50 pg-vg a ovde je odnos 70pg-30vg. Ne primećujem neku razliku u količini pare u odnosu na moje diy tečnosti. Ko voli rezak ukus jabuke moja topla preporuka.
Saul nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-09-2014, 00:27   #21
maestro
Veteran

maestro's avatar

Pohvala: 299
Pohvaljen: 606
Nivo reputacije: 165
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Ja sam porucio 3 tecnosti, hteo sam jos 2, medjutim nije bila jacina koja mi treba pa sam odustao od njih. Od jutros kad su doneli paket, isprobao sam sve 3 i mislim da mi je ovoliko koliko sam probao sasvim dovoljno da ocenim svaku tecnost.

Hollywood - Mentol (ili cak mint) sa blagim primesama gorcine, uglavnom, osim toga nista drugo nisam primetio.

Cow-Boy - Duvanska aroma, ne mogu da registrujem sta tacno osecam jer me ne asocira ni na sta poznato. Po opisu sa e-feel sajta navode da je izrazito jaka duvanska aroma, medjutim, meni je jacina arome srednje jako koncentrovana. Solidna tecnost, oseca se miris u prostoriji, ne mnogo, ali se moze osetiti nakon izdisaja. Sto se ove tecnosti tice, utisci su otprilike kako sam i ocekivao, sasvim zadovoljavajuci.

The West - Po opisu sa e-feel sajta se vodi kao duvanska tecnost, ali ja nikakav duvan niti ista slicno ne osecam. Uglavnom kokos, najvise me podseca na fil bounty cokoladice.

Sve u svemu, tecnosti su dobrog kvaliteta, ne prljaju mnogo grejac i meni licno ovaj sastav odgovara sa vecinskim udelom PG-a. Po mom misljenju, u rangu su sa Ritchy Liqua tecnostima, ali su 10% skuplje, pretpostavljam zbog proizvodnje u Francuskoj.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-09-2014, 09:52   #22
lover
Senior

lover's avatar

Registrovan: Jun 2014
Pohvala: 113
Pohvaljen: 120
Nivo reputacije: 43
lover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosi

Ja imam drugačije iskustvo. Pre ove akcije probao sam Cow-Boy, tečnost crvene boje dosta tamna i dosta prlja grejač (koristio na evod 3.7v/1.8 - 1 dan i mora pranje), opis je jaka duvanska aroma a po meni aroma više ide na neki chery ili rum.

One Man Clan. Common sense.
lover nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-09-2014, 18:01   #23
Saul
Iskusan član

Saul's avatar

Saul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosi

Jolie Blonde bezbojna tečnost, pomirišem iz bočice-nema miris, kapnem na ruku-nema miris, naspem u kayu i zaparim-veoma bledunjavo. Ako neko voli da pari smešu PG i VG sa trunom arome, moja topla preporuka. Sorry Jolie, stigla zima ideš na kedere
Staro 27-09-2014, 00:29   #24
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 297
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

The West - Nije duvanska tecnost, ima neki smek na marcipan. Verovatno ce se svideti onima koji vole takve arome. Jedanput sam napunio dripca i ne verujem da cu ponovo.

Chew it - Bubble gum aroma, kao da se pusi zvaka. Iz ko zna kog razloga to je jedna od retkih aroma koja nije duvanska a da mogu povremeno da koristim da "presecem"

To je to za sada, ne mogu vise da pusuckarim ovo. Sutra druge tecnosti.

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-09-2014, 18:20   #25
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Pohvala: 670
Pohvaljen: 283
Nivo reputacije: 113
doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Probao sam Hollywood i utisak je uglavnom pozitivan.Koristio sam grejač od 1.8 oma na 4.0 V i pamuk.Aroma ove tečnosti je mint a ne mentol,bez ikakvih duvanskih primesa(barem ih ja nisam osetio).Ukus je jak ali ne i napadan i ostaje neko vreme u ustima nakon parenja.Nisam osetio nikakvo grebanje u grlu i slično,a količina pare je solidna.Ova tečnost će se dopasti svima koji vole mint žvake.
Dok sam pušio imao sam naviku da uz Lucky Strike koji sam stalno trošio imam i kutiju LM Forward-a sa strane pa bih s vremena na vreme zapalio koju cigaretu sa mint ukusom da "presečem".To ću raditi i sa ovom tečnošću,deluje mi idealna da se preseče kad vam malo dosade duvanske arome i za osveženje.
Mislim da je idealna i za mešanje(za one koji vole ovaj ukus),recimo da se u klir sa duvanskom tečnošću sipa 5-10% Hollywood-a.
Inače pakovanje tečnosti je kvalitetno i praktično(oznake u boji za količinu nikotina i tip tečnosti) a dizajn mi se dopada.
Jedino mislim da je naziv tečnosti malo nesrećno izabran jer je mene Hollywood asociralo pre na neki koktel nego na mint.
Možda bi distributer trebalo da razmisli o tome da cenu snizi 10-15%,mislim da će se tako ova tečnost lakše probiti na našem tržištu.

doktorbole nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-09-2014, 13:44   #26
maestro
Veteran

maestro's avatar

Pohvala: 299
Pohvaljen: 606
Nivo reputacije: 165
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Sta bi Saul, jel gotova degustacija? Ti uzeo najvise od svih nas, a samo jednu tecnost opisao.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-09-2014, 14:18   #27
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 297
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Cowboy je slican istoimenoj , kazem slican jer ima jos neku notu koju ne mogu da dokucim, kratke mi ruke. Svidece se ljubiteljima cowboya.

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-09-2014, 14:34   #28
Saul
Iskusan član

Saul's avatar

@maestro

Ma zeza me 10mg nikotina i višak PG-a, čekam da mi se malo oporave pluća. Stvarno mi je prejako. Probaću danas-sutra novu aromu.
Zahvalili :
Staro 01-10-2014, 12:39   #29
NBGvap
Aktivan član

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 2
Pohvaljen: 9
Nivo reputacije: 14
NBGvap je na dobrom putuNBGvap je na dobrom putu

Uzimam Hollywood i Chew it od kako su se pojavile ove tecnosti i moram da priznam da su idealne da se presece duvanska aroma.
NBGvap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-10-2014, 12:58   #30
Saul
Iskusan član

Saul's avatar

Crusty Nuts tečnost karakteristične crvenkaste boje. Pvi utisak je bio aaaaašaeovolepte***o. Prvo sam pomislio dry hit, loš setup. Povučem opet oprezno, gadno bre ali ne odustajem. I tako malo po malo pari Saul a kez se pojavljuje na njegovom muževnom licu. Ova tečnost je opasno dobra kad se malo organizam navikne na nju. Posle par ml mogu prilično jasno da je definišem. Prvo, jasno se oseća RL kubanac ovde, recimo pola arome je kubanac. E sad slatka nota potiče od karamele, ali ne ona lepa žuta karamela nego ona crna, zadnji stadijum pred ugljenisanje. I malo lešnika taman da spoji kubanca i karamelu. Jaka, mračna aroma. Jedna od onih koje nikoga ne ostave ravnodušnim, poput gold dukata. Ili je voliš ili wc šolja, nema izmedju. Preporučujem svima da probaju, pa ako vam se ne svidja pošaljite meni
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:00 sati.