Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-10-2014, 12:15   #31
vapeker
Aktivan član

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 4
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 13
vapeker je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Liquideo

Citat:
Originalna poruka od Saul Vidi poruku
@maestro

Ma zeza me 10mg nikotina i višak PG-a, čekam da mi se malo oporave pluća. Stvarno mi je prejako. Probaću danas-sutra novu aromu.

Probaj da mesas sa vg tecnoscu koja nema izrazenu aromu. Meni je savrseno bilo u kombinaciji sa vg cigar(joytec).

Sent from my HTC 7 Pro using Tapatalk
vapeker nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-10-2014, 13:19   #32
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,023
Nivo reputacije: 348
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

Cigar nema izrazenu aromu?! Tesko... Cigar JT ima vrlo jasnu i vrlo izrazenu aromu, mozda se nisi dobro izrazio

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-10-2014, 17:43   #33
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,456
Pohvaljen: 1,617
Nivo reputacije: 305
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

A možda je na opremi koja nema snage da izrazi aromu
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-10-2014, 13:24   #34
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 670
Pohvaljen: 286
Nivo reputacije: 114
doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Probao The West i prvo što sam osetio kada sam otvorio bočicu i pomirisao bila je karamela.Što se ukusa tiče dominira karamela a u pozadini jedva da je primetna neka blaga duvanska nota.Čini mi se da je ovo jedna od brojnih varijacija na RY temu,tečnost nije loša ali mislim da je trebalo više istaći aromu duvana,barem što se mog ukusa tiče.
Ovo je dobar izbor za one koji vole karamelu i preferiraju laganije,kremaste arome nasuprot jakim,oporim aromama.Definitivno se može pariti ceo dan,sve je stvar ličnog ukusa.

doktorbole nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-10-2014, 00:21   #35
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,456
Pohvaljen: 1,617
Nivo reputacije: 305
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Zvuči kao Ry4D
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-10-2014, 17:06   #36
Saul
Iskusan član

Saul's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 386
Pohvaljen: 175
Nivo reputacije: 42
Saul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosi

The West bi trebalo da bude duvanska tečnost, medjutim nema ovde ni D od duvana. Jako parfemisana, ima neki poznat ukus ali ne mogu da se setim na šta. Može da se pari, nekome će odgovarati, ali jednostavno nije za mene. Ende.
Saul nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-10-2014, 17:13   #37
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 303
Pohvaljen: 626
Nivo reputacije: 169
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

I ja sam se iznenadio kad sam probao, meni West vuce na kokos, ali se uglavnom svi slazemo da nema veze sa duvanom. Definitivno e-feel mora da poradi na opisu tecnosti. Ja sam birao sta cu da kupim po njihovom opisu, a osim cowboy-a ostale tecnosti nisu imale veze sa opisom. Verovatno tu ima drugih tecnosti koje bi mi vise odgovarale, ali ih zbog opisa nisam uzeo da probam.
maestro je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-10-2014, 19:13   #38
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Slažem se,opisi su neprecizni a i imena tečnosti nisu baš najsrećnije izabrana.Naziv tečnosti bi trebalo da asocira na određeni ukus,tj. određenu mešavinu(blend) duvana.A ovde to nikako nije slučaj.

Staro 08-10-2014, 09:06   #39
NBGvap
Aktivan član

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 2
Pohvaljen: 9
Nivo reputacije: 15
NBGvap je na dobrom putuNBGvap je na dobrom putu

Kolege, treba mi preporuka za Liquideo-u koja je slicna Dekang-u Dav Gold
NBGvap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-10-2014, 18:58   #40
n3mmus
Aktivan član

n3mmus's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 39
E-cig: OBS Engine Nano OBS Crius AMMIT 22
Pohvala: 9
Nivo reputacije: 18
n3mmus je na dobrom putun3mmus je na dobrom putu

Pre par dana uzeo sam red vap...tecnost je na bazi mentola,ali sa nekom slatkastom notom,i mirisom.Podseca me na neke vocne mentol bombone

My ALCATEL IDOL 6030X is using Tapatalk

Taze Vaper

n3mmus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-10-2014, 09:21   #41
NBGvap
Aktivan član

+1 za red vap ko voli slatkaste arome, kolega je dao odlican opis ;-)
Staro 16-10-2014, 12:34   #42
Obrenovčanin
Moder

Obrenovčanin's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 43
Pohvala: 1,483
Pohvaljen: 783
Nivo reputacije: 181
Obrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvalu

Ti Punch - ukus nekakve kombinacije marelice,suvog grožđa i možda šljive...
Obrenovčanin nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-10-2014, 14:10   #43
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Potrošio 10 ml Cowboy-a i utisci su sledeći:
Duvanska aroma,izražen ukus ali ne toliko jak kao što je navedeno u opisu proizvođača.U pozadini se oseća još nešto,meni to vuče na suvu šljivu.
TH je solidan,lepo "reže"(da napomenem da sam trošio tečnost sa 18 mg nikotina).
Miris je prijatan,ostaje neko vreme nakon parenja u zatvorenoj prostoriji ali niti je jak niti je težak pa da smeta.
Nisam primetio neko jače prljanje grejača(pamuk,1.8 oma na 4.8 volti)
Sve u svemu ništa spektakularno,ali sasvim solidno.

Staro 31-10-2014, 23:23   #44
NBGvap
Aktivan član

Treba mi predlog sa cime da mesam West a da ne bacim tecnost?
Staro 31-10-2014, 23:32   #45
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,722
Pohvaljen: 12,700
Nivo reputacije: 1966
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Mentol/Kafa/Kokos šta ti najmanje gadno...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:47 sati.