Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-03-2012, 14:26   #1
Veyron
Aktivan član

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 2
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 25
Veyron je na dobrom putu
Uobičajeno FlavourArt gotove tecnosti

Da li mi neko moze reci kako da odredim jacinu nikotina na FA gotovim tecnostima,posto nisam primetio da ima neka opcija za biranje istog??
Veyron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-03-2012, 14:58   #2
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 658
Pohvaljen: 952
Nivo reputacije: 215
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Flavour Arts arome

Ako mislis sa FA sajta to su arome,koliko znam oni ne prodaju gotove tecnosti.
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-03-2012, 15:03   #3
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Prodaje FA i gotove tečnosti, ali u pakovanjima od 50 i 100ml.

USP Juice stavka ima 3 ListBox prozora: na prvom biraš jačinu(0,9 ili 18), na drugom bazu a na trećem neku od ponuđenih aroma.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-03-2012, 15:04   #4
Veyron
Aktivan član

Veyron je na dobrom putu

e vidis to nisam znao Znaci to bi ja morao da mixujem,a nisam nesto strucan! Jel moze neka preporuka gde da nabavim gotove tecnosti?
Staro 18-03-2012, 15:08   #5
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

e da,ipak ima
Staro 18-03-2012, 15:09   #6
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju
Uobičajeno Re: FA gotove tecnosti

Ne bi morao da miksuješ nego da odabereš, to oni izmiksaju na osnovu toga što si odabrao.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-03-2012, 15:10   #7
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Ali bolje je prvo probati manju kolicinu nego zavrsiti sa 50,100 ml necega sto ti se ne svidja
Staro 18-03-2012, 15:17   #8
Veyron
Aktivan član

Veyron je na dobrom putu

Pa da,kontam da mi je puno 50ml naruciti a kakvi su ukusi! A da narucujem vise ukusa po 50ml trebace mi 100 evrica :(
Staro 18-03-2012, 15:20   #9
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

pretrazi malo forum,imas i po 10ml gotovih
Staro 18-03-2012, 15:23   #10
Veyron
Aktivan član

Veyron je na dobrom putu

cek malo....sad sam kao napravio svoj mix i 50ml izadje 10.5 eura! Ako sam ja sve dobro uradio to i nije skupo! npr 3 razlicite arome po 50ml bi izaslo oko 40 eura(sa postarinom i VAT...) I da li ima neka fora sa prvom porudzbinom,neki popust il tako nesto?
Staro 18-03-2012, 15:26   #11
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Mislim da ima popust za prvu kupovinu,samo se ceka dosta dugo.
Staro 18-03-2012, 15:38   #12
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Pohvala: 489
Pohvaljen: 767
ZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Veyron Vidi poruku
cek malo....sad sam kao napravio svoj mix i 50ml izadje 10.5 eura! Ako sam ja sve dobro uradio to i nije skupo! npr 3 razlicite arome po 50ml bi izaslo oko 40 eura(sa postarinom i VAT...) I da li ima neka fora sa prvom porudzbinom,neki popust il tako nesto?
Naravno da nije, a siguran si da dobijaš to što si tražio. Još ako naručuješ po 100ml, to ti izadje 16.50 EUR, i kad tome dodaš troškove transporta, od toga je jeftinija jedino DIY varijanta, u kom slučaju sve to možeš da podeliš još bar sa 3 Jedino što moraš malo duže da čekaš...
ZoranK nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-03-2012, 15:46   #13
Veyron
Aktivan član

Veyron je na dobrom putu

Resena stvar,sutra narucujem! A sto se cekanja tice nije bitno imam nekih zaliha valjda ce izdrzati! Hvala svima na pomoci i prijatno parenje
Staro 18-03-2012, 20:01   #14
Milicev
Iskusan član

Pohvala: 44
Pohvaljen: 52
Nivo reputacije: 38
Milicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svimaMilicev je poznat svima

Moj savet ti je da pored gotovih mikseva ipak uzmes i arome. Nisu skupe, a mogu "glavu da ti spasu" jer moze se desiti da miksevi i ne budu bas po tvom ukusu, da ti fali ono "malo" (kap-dve arome). A to "malo" sto fali je ono sto srecu curi kvari. Salu na stranu, ako nisi kratak s parama uzmi slobodno i arome jer nece da se bace. Veruj mi.
Milicev nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-03-2012, 20:06   #15
tabby
Prijatelj foruma

Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 447
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

+1
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
flavour arts, flavourart

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:22 sati.