Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-07-2018, 16:55   #106
Lyuman
Aktivan član

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Siren 2 + RX Machina
Pohvala: 14
Pohvaljen: 25
Nivo reputacije: 4
Lyuman je na dobrom putuLyuman je na dobrom putuLyuman je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Odvikavanje od pusenja e-cigaretom

Pa ne znam kod mene se i desava, neki drugari i drugarice prestali da puse neki prelaze lagano na elektroniku, a svima sam rekao bio kad sam preso da me ne nude, pa cak ni dobronamerno

Sent from my iPhone using Tapatalk
Lyuman nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-07-2018, 17:20   #107
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 528
Pohvaljen: 661
Nivo reputacije: 149
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

4 ipo godine je otprilike kako sam presao na elektroniku, i dan danas imam kuci kutiju cigara za slucaj ako pozelim da zapalim, iako se to nije desilo 4 godine. Ne treba nista na silu raditi.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-07-2018, 19:35   #108
Dragmil
Nov član

Dragmil's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 0
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 1
Dragmil je na dobrom putu

Bio sam pušač nešto više od 20 godina. Moj prvi kontakt sa e-cigaretama je bio pre 4-5 godina, e-feel ego tako nešto. Odvikavanje je bilo uspešno, nisam zapalio 14 meseci. Ali, počeo sam žestoko da kašljem od e-tečnosti (dekang) i mic po mic, vratio se pravim cigaretama, i to po 2 paklice Laki strajka dnevno!
Pre oko mesec dana, rešio sam da opet pokušam sa e-cigaretom. Malo sam istraživao, i primetio da je elektronika i kvalitet izgrade e-cigareta (i e-tečnosti) značajno napredovala. I pre oko par sedmica, pazario sam par najjeftinijih Joytech modela i oko 10 vrsta kvalitetnih e-tečnosti raznih aroma i jačina, čisto da probam svoje receptore. I uspreva, nisam zapalio cigaretu 17-18 dana!
Čim crkne elektronika ovih mojih starter e-cigareta, prelazim na one najbolje, možda čak i na one modele koje podsećaju na male tranzistore ili na puc-puc-zviz-zviz oružje ko da su iskočile iz Zvezdanih staza!
Dragmil nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:00 sati.