Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-11-2017, 14:43   #61
zoran puf puf
Banned

Registrovan: Nov 2017
E-cig: Aura Mini, e-pipe F-30
Pohvala: 93
Pohvaljen: 72
Nivo reputacije: 0
zoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svima
Uobičajeno Re: Odvikavanje od pusenja e-cigaretom

Sad ću da vam kažem da sam sinoć čisto iz radoznalosti zapalio jednu pravu cigaretu.

Zabrinulo me to što ništa nisam osetio na plućima, samo miris i ukus duvana. Naime, sad posle nepunih mesec dana korišćenja e-cigarete već sam počeo bez problema da vučem direktno na pluća iako mi je prve dve nedelje bilo baš jako, jedva sam vukao. Vukao sam samo radi nikotina iako me je gušilo. Sad, kažem posle skoro mesec dana povećao sam dozu na duplo što se tiče količine tečnosti a i batertija mi traje jedan a ne kao na početku dva i više dana.
zoran puf puf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-11-2017, 15:21   #62
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: Pico + Siren
Pohvala: 1,403
Pohvaljen: 1,791
Nivo reputacije: 447
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju

Sto moras da vuces direkt u pluca?
Ja sam na e-cig 6 i po godina, ne odgovara mi D2L, i ne mislim da treba da se prisiljavam.

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-11-2017, 15:29   #63
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,485
Pohvaljen: 2,478
Nivo reputacije: 432
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Ja mogu d2l, nije problem ali nije to to. M2L uzivancija

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-11-2017, 15:43   #64
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 224
Pohvaljen: 563
Nivo reputacije: 120
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Takodje ja skoro 7 meseci e cig.. mtl je prava stvar samo mora ponekad i dtl malo da se razbije monotonija.. a nemoj iz radoznalosti da palis cigare jer ces iz radoznalosti isto tako da se vratis na njih. Haha mora jos neko vreme da prodje minimum par meseci,6 meseci da bi mogao da zapalis cigaru a da posle nemas zelju za njom. Ukratko to sto si zapalio nije bila radoznalost nego zelja opravdana od samog sebe da je radoznalost! Tako sam i ja zato ti ovo pisem. I tek sad posle skoro 7 meseci sam pobedio u tom ratu. I to ne 100%, treba jos vremena cenim nekih godinu dana
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-11-2017, 16:08   #65
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 51
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,405
Pohvaljen: 1,020
Nivo reputacije: 210
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

4 godine bez smrduse pre neki dan raspravljam nesto sa zenom,mahinalno vadim cigaretu iz zenine kutije,uzimam upaljac, palim,neprimecujem...i ne mogu da verujem...tako uvezban refleks ostao u mozgu neizmenjen...

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-11-2017, 16:13   #66
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,485
Pohvaljen: 2,478
Nivo reputacije: 432
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Ispade da su zene stetne po zdravlje

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-11-2017, 16:51   #67
zoran puf puf
Banned

zoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svima

Hvala vam na savetima, stvarno ću voditi računa o tome šta i kako radim.
Staro 25-11-2017, 17:13   #68
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: Pico + Siren
Pohvala: 1,403
Pohvaljen: 1,791
Nivo reputacije: 447
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju

Najvaznije je, nemoj da se zenis!

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-11-2017, 18:58   #69
vap
Senior

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 1,343
Pohvaljen: 487
Nivo reputacije: 75
vap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosi

9 mjeseci već bez smrda
Ofrlje svaka 2 mjeseca spalim jednu čisto da se podsjetim i ne bude mi dobro. Smuči mi se i herc mi malo uzlupka. Sad mi nije problem i kad odem negdje a zaboravim ecig kući. Nema šanse da se vratim na taj put više, a na dve kutije dugog vinstona bio dnevno.
Malo je zeznuto kad se zaTeHaCeja ponekad. Tad se baš traže cigare al i to nije problem kad se malo utrenira
Ecig su bolje od svega za skidanje što postoji. One žvake i flasteri su nula bodova u odnosu na ecig.
vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-11-2017, 22:17   #70
zoran puf puf
Banned

Citat:
Originalna poruka od ECSmoki Vidi poruku
Najvaznije je, nemoj da se zenis!
Misliš nemoj opet da se ženiš
Staro 22-12-2017, 08:44   #71
CercevicSilvia
Nov član

Registrovan: Dec 2017
Pohvala: 0
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 3
CercevicSilvia je na dobrom putu

Juče sam i ja prešla na mračnu stranu Idem na mesec dana da radim na mesto gde ne znam mogu li zapaliti, pa mi treba alternativa. Pušim kutiju dnevno, bez duvana nigde. Juče posle kupovine i prvih pokušaja parenja uspela sam punih 5 sati da ne zapalim, mada mi se čini posle duvana da je tečnost na koju me prodavačica nagovorila ( Umbrellin Gold Tabacco sa 9 nikotina )nešto slabašna. Čini mi se da preko dana neće biti problema, samo ta jutarnja kafa....
CercevicSilvia nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-12-2017, 08:49   #72
vap
Senior

vap's avatar

vap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosi

@Cercevic Silvia.
Pitaš za tekućinu ili el. Cigaru?
Staro 22-12-2017, 08:59   #73
CercevicSilvia
Nov član

Sa el. cigaretom sam zadovoljna, uzela Joyetech eGo AIO, radi kao satić ( za sada ) nego mi je tekućina slaba, kao da posle Malbora pušim neku Light varijantu
Zahvalili :
Staro 22-12-2017, 09:04   #74
vap
Senior

vap's avatar

Idi na tekućine sa 18mg. Malo ti je sada 9mg.
Staro 22-12-2017, 09:22   #75
CercevicSilvia
Nov član

I meni se čini Mada mislim da je sve u glavi... ono, jutarnja kafa i cigareta u ruci... ne može to za jedan dan
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:33 sati.