Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-12-2017, 09:41   #91
CercevicSilvia
Nov član

Registrovan: Dec 2017
Pohvala: 0
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 3
CercevicSilvia je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Odvikavanje od pusenja e-cigaretom

Izvini,početnička greška A dete više nije dete, samo meni Kaže da kod nje u domu većina koristi elektronske da ne moraju izlaziti napolje, ali ovako dobar miris još nije srela... sve u svemu zadovoljna, juče samo 7 cigareta, az prvi dan dosta
CercevicSilvia nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-03-2018, 14:26   #92
Milanez
Banned

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: istick pico 75+ego one v2
Pohvala: 1,184
Pohvaljen: 329
Nivo reputacije: 0
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

cekaj sine .240 din paklo cigara puta 2 otprilike dnevno jednako oko 500 din dnevno tj vise od pola moje plate mesecno (nije mi velika plata da se ne zbunite).objavljujem da se vracam parenju jer je bar duplo jeftinije . imam ovde cigare i mami me da je zapalim ali necu .bar su toliko mocne elektronske da smanjuju nikotinsku krizu .
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2018, 00:17   #93
Dzordje
Nov član

Registrovan: Mar 2018
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 2
Dzordje je na dobrom putu

Uspeo sam da se skinem sa 280dinara vredne pakle cigara, mod&atomizer pomogli dosta prvih dana
Dzordje nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2018, 05:40   #94
pinba
Aktivan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 15
Pohvaljen: 24
Nivo reputacije: 7
pinba je na dobrom putupinba je na dobrom putupinba je na dobrom putu

dve pakle dnevno a u danima alkoholijade i po "ceo sleper".Odjednom kvrc u glavi i uz pomoc e cig vec 6 meseci bez akustike i bez krize.U redu, nova zavisnost, 8 modova, 15 tak atomizera, igranje hemicar-tehnolog mesajuci arome ali to nekako svrstavam pod hobi. tesim se ja
pinba nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2018, 08:49   #95
mcmidge
Aktivan član

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 32
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 3
mcmidge je na dobrom putu

Meni je danas prva puna sedmica bez analognih . Pre sedam dana sam na poklon dobio eGo bateriju od 650mAh, kupio sam t2 klir + 2 grejača (900,00 rsd) i 10ml. Usa mix tečnosti sa 11mg nikotina (350,00 rsd) i 10ml. Jabuka tečnosti 11mg (150,00 rsd-akcija) Suma 1400 rsd/sedmica.
Do tada sam pušio cca 30 analognih winston XS 100 plavi cca 390,00 rsd/dan = 2730 rsd/sedmica. za prvu sedmicu sam uštedeo 1330 dinara.
E sad što se tiče kriza...dok je baterija bila puna i e-cigara u ruci nije bilo ni kriza. predveče kada se baterija istrošila dolazilo je do kriza i želje za analognom...ali sam tih par sati nekako snagom volje prebrodio...
E sad nisam prešao na e cigaru da bih se odvikao od pušenja već da jednu ljubav (sad već mogu reći bivšu) zamenim sa novom, i evo me na početku novog puta spremnog da istražujem, sklapam, mućkam itd...
Sledi nabavka moda...
mcmidge nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2018, 14:57   #96
radna skela
Veteran

Registrovan: Jun 2016
Pohvala: 349
Pohvaljen: 308
Nivo reputacije: 99
radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi

svaka cast, evo primera kako najprostija oprema uz volju moze da pomogne oko ostavljanja cigara, t2 klir mi je inace jedan od prvih i omiljenih, jedan mi stoji, tesko se glave premotavaju, bar meni. Ako ti treba pusti PP.
radna skela je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2018, 16:30   #97
Alex82le
Senior

Alex82le's avatar

Registrovan: Nov 2017
E-cig: Ijoy Capo 100+Serpent SMM
Pohvala: 222
Pohvaljen: 302
Nivo reputacije: 53
Alex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosi

Bravo, volja je kljucna rec a sa tom "ustedom" ,ja ne bih zurio

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
Alex82le nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-07-2018, 14:56   #98
Dragan Z.
Nov član

Registrovan: Jul 2018
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 1
Dragan Z. je na dobrom putu
Uobičajeno

Jeftinije, ali čežnja za cigaretama ne jenjava brzo.
Dragan Z. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-07-2018, 18:55   #99
hekata
Aktivan član

Registrovan: May 2018
Godine: 48
E-cig: Smooke Noir
Pohvala: 59
Pohvaljen: 43
Nivo reputacije: 9
hekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putu

Ne znam, onda sam ja specifican slucaj motala sam drum dugo, pre toga uvek jake cigare, tipa gitanes, golouase....i eto 20. maja ove godine presla na elektroniku, do pocetka juna palila po 3-4 cigare (pre toga dvadest plus jos koja), prvih pet dana juna po jednu dve. Kad sam uklavirila da nikom ne polazem racune, da mi je duvan tu i da mogu da smotam cigaru kad god pozelim, zelja je nestala. Bar je tako sa mnom, a parim 9 ml jacine, oko 2 ml dnevno i meni super. Nesto mi nedostaje, ali to ne povezujem sa cigarama. Na poslu mi ostala navika da idem u prostoriju gde su pusaci, samo sad idem sa elektronikom. Valjda robijam navikama na neki nacin
hekata nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-07-2018, 23:59   #100
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 528
Pohvaljen: 661
Nivo reputacije: 149
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

@hekata - i ja sam potpuno na isti nacin ostavio cigare, samo sto je taj moj proces smanjenja od 3 kutije do 1 cigare u nedjelju dana trajao nekih pola godina. Od tada mi ne pada na pamet da zapalim, kao da nikad u zivotu nisam pusio.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-07-2018, 04:24   #101
Lyuman
Aktivan član

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Siren 2 + RX Machina
Pohvala: 14
Pohvaljen: 25
Nivo reputacije: 4
Lyuman je na dobrom putuLyuman je na dobrom putuLyuman je na dobrom putu

Evo meni vec godinu dana bez cigareta, pre toga pusio paklu i po lakija crvenog dnevno 11 godina. Nisam istrazivao niti bilo sta drugo samo sam jednog dana resio da prestanem. Na pocetku je bilo tesko ali sam uspeo nekako, valjda voljom sada ne mogu da zamislim kafu bez elektronike, cak mi mnogo vise prija nego nekada analogne. A za ustedu i da ne pricam a i da, s obzirom da mi je devojka zivela na 6om spratu bez lifta, uspeo sam posle jedno 2 meseca koriscenja elektronike da se popnem bez zelje da se ubijem.
Lyuman nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-07-2018, 15:08   #102
owl
Nov član

Pohvala: 22
Pohvaljen: 19
owl je na dobrom putuowl je na dobrom putuowl je na dobrom putu

Ja ništa nisam silila. Kupila sam e-cig s namerom da probam bar da smanjim obične (paklu i po do 2 sam tamanila), pa ako uspem super, ako ne nikom ništa.
Prvih par nedelja sam uvek imala cigarete pri ruci i palila kad dobijem želju, nekad 1-2, nekad 5-6, što je za mene bio neverovatan uspeh. Vrlo brzo je i ta želja iščezla, paklica je i dalje u fioci, ali me ne vuče, čak naprotiv, ali se ne usuđujem da je bacim... psiha je čudo.
U narednih par meseci sam imala "krize" kad pijem alkohol. U tim momentima mi je falio šmek stare smrdljuše, pa sam znala da zapalim... povučem 2-3 dima, smuči mi se život i bacim... do narednog pijanstva. Definitivno i za svagda sam završila sa smrdljušama kad sam se zapila sa nepušačima i shvatila da ipak može da se pije uz e cig.
Od poslednje cigarete je prošlo punih 5 godina.
owl nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-07-2018, 16:08   #103
Lyuman
Aktivan član

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Siren 2 + RX Machina
Pohvala: 14
Pohvaljen: 25
Lyuman je na dobrom putuLyuman je na dobrom putuLyuman je na dobrom putu

Ja nisam mogao tako da smanjujem, dnevno bez minimum pakle nisam nikad bio, jedino sto sam mogao je da prestanem skroz odjednom. Zamalo da se vratim na analogne na pocetku jer sam bio vodjen americkim recenzijama poceo sam dual battery i dtl ali kad sam probao mtl zaljubio sam se. Ali jesu pijanstva nezgodna u drustvu pusaca, ali kako si rekla, samo pijanstvo u drustvu nepusaca ili parilaca

Sent from my iPhone using Tapatalk
Lyuman nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-07-2018, 16:23   #104
hekata
Aktivan član

Godine: 48
E-cig: Smooke Noir
Pohvala: 59
Pohvaljen: 43
Nivo reputacije: 9
hekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putu

Jesu ta pijanstva nezgodna, ali sa nepusacima pijanstva i nisu bas cesta pojava )) Bar ne sa onim koji nisu nikad pusili. Meni su se za ovih mesec dana namestile dve situacije, i to bas zestoko rakijanje, ali mi nije palo na pamet da uzmem cigaru, iako me drug "dobronamerno nudio".....
hekata nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-07-2018, 16:50   #105
owl
Nov član

Pohvala: 22
Pohvaljen: 19
owl je na dobrom putuowl je na dobrom putuowl je na dobrom putu

Retkost, slažem se. Mada mi je sad svejedno, ne bih zapalila ni puškom da me teraju.
owl nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:13 sati.