Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-01-2018, 11:08   #1
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 41
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,839
Pohvaljen: 1,374
Nivo reputacije: 313
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju
Uobičajeno Mod sa integrisanom baterijom - preporuke

Razmišljam o modu sa većom integrisanom baterijom, preko 4000mAh, ali u cenovnom rangu od nekih 30 do 40$, pa sam dosta neodlučan jer na sajtovima gde se prodaju ne nalazim baš puno recenzija. Za sad sam razmatrao Eleaf iKuun 200W, Eleaf QC 200W, i Eleaf
iPower 80W.
Ako koristite ili ste koristili neki, bio bih vam zahvalan na komentarima, navedite vrline i mane, ili ako imate neki drugi predlog u tom cenovnom rangu, navedite i njega.
Hvala puno!

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-01-2018, 11:13   #2
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,339
Pohvaljen: 1,981
Nivo reputacije: 378
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: Mod sa integrisanom naterijom - preporuke

Ako si mtl onda ipower 80w ili vtwo 80w.Eleaf standardno se guli ali radi za sve pare a vtwo i jedno i drugo.Eleaf osetno laksi .
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-01-2018, 11:33   #3
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 470
Pohvaljen: 229
Nivo reputacije: 53
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Pretpostavljam da te ne interesuje 50W.Na Efun sajtu imaš Istick 4400mah za 10 dolara bez poštarine.Samo što je boja random tj. vjerovatno roza.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-01-2018, 11:36   #4
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,014
Pohvaljen: 14,531
Nivo reputacije: 2311
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od PsyBoza Vidi poruku
Ako si mtl onda ipower 80w ili vtwo 80w.Eleaf standardno se guli ali radi za sve pare a vtwo i jedno i drugo.Eleaf osetno laksi .
+1

iPower i kondom

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-01-2018, 12:09   #5
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 461
Pohvaljen: 442
Nivo reputacije: 109
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Mod sa integrisanom baterijom - preporuke

+1 iPower,
lak, pouzdan, jeftin...baterija ne slabi,radi kao prvog dana!
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-01-2018, 12:50   #6
Čedomir
Senior

Čedomir's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 50
E-cig: Hotcig DX75 Primo SE
Pohvala: 136
Pohvaljen: 286
Nivo reputacije: 57
Čedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosi

Drugar pre par dana uzeo Ikuun i200, i prezadovoljan je. Baterija ubica, lepo lezi u ruci a prilično lagan. Prilično je samokritičan i posle njegovih komentara poručih i ja jedan sa Fassta(imao neke bodove pa da iskoristim)
+1 Ikunn
Čedomir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-01-2018, 12:55   #7
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

On mi je u planu nemam ga ali sam ga video i kratko koristio.Laksi je i manji od i powera.Za mtl je su bolji paralelno vezani integrisani modovi za dtl redno.
Staro 14-01-2018, 13:11   #8
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: Ipower, p80,doggy,rose v2
Pohvala: 600
Pohvaljen: 440
Nivo reputacije: 125
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Ja imam ipower i prezadovoljan sam. Mane lako se guli i po neki put se desi misfire zbog malog fire dugmeta ali navikao sam se. Od vrlina dugo traje baterija i moze da se ubaci artic fox sto ovaj uredjaj cini jos boljim.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-01-2018, 14:15   #9
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od PsyBoza Vidi poruku
Za mtl je su bolji paralelno vezani integrisani modovi za dtl redno.
Pa i nismo u mogućnosti da proverimo koji je kako vezan... A to mi je i jedina dilema u vezi Ikuun-a. A ja sam MTL vaper.
QC200 sam izbacio iz opcija jer je dosta njih projavilo problem sa punjenje, loše balansirano, pa uglavnom rikne jedna od 3 Li-po ćelije...

Staro 14-01-2018, 14:16   #10
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Sve ispod 100w je paralelno,provereno.
Staro 14-01-2018, 14:50   #11
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,014
Pohvaljen: 14,531
Nivo reputacije: 2311
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Estariol Vidi poruku
Pa i nismo u mogućnosti da proverimo koji je kako vezan... A to mi je i jedina dilema u vezi Ikuun-a. A ja sam MTL vaper.
QC200 sam izbacio iz opcija jer je dosta njih projavilo problem sa punjenje, loše balansirano, pa uglavnom rikne jedna od 3 Li-po ćelije...
Možda imamo temu za iPower, pa je možda neko rasklapao i slikao ćelije
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-01-2018, 16:52   #12
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Ma za ipower znam, on mi i jeste u užem izboru, a malo pre sam našao Evic VTwo na klirensu na HealthCabin, izađe 25 i kusur dolara, a može i Arctic Fox na njega...

Staro 14-01-2018, 17:24   #13
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Dobar ti je i to izbor a ima da se nadje za do 26$.Jedina mana mu je tezina,bas je masivan.
Staro 14-01-2018, 21:08   #14
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Ma hebeš težinu, za izlaske ću da nosim Balroga ili Battlestar Mini. Ovakav mod žeilm da imam za kad odem od kuće na više dana a nemam utičnicu u blizini, a pošto nema moda sa paralelnim batkama po normalnoj ceni (sa izuzetkom Isticka 50 i 100W ako se ne varam), ovo mi dođe kao "next best thing". Sa mojom potrošnjom 5000mAh će mi trajati bar 4 dana...

Staro 14-01-2018, 21:10   #15
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Meni na 30w izgura 20 ml,eto ti neki reper.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:17 sati.