Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-07-2018, 21:04   #1
radna skela
Veteran

radna skela's avatar

Registrovan: Jun 2016
E-cig: joytech ego twist + evod
Pohvala: 629
Pohvaljen: 479
Nivo reputacije: 133
radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi
Uobičajeno Top lista m2l atomizera

Posto se u poslednje vreme pojavilo more novih PRAVIH mtl atomizera, mislim da ne bi bilo lose da iskusniji korisnici navedu svoju listu tri najbolja atomizera, kakav setup koriste i sl.
Takodje smatram da lista ne bi trebalo da bude u formi debate, rasprave, vec u kratkoj formi u kojoj se pod rednim brojevima navode atomizeri, uz kratak opis prednosti, mana, opisa setupa. Lepo bi bilo cuti misljenja, a raspravljati se na PP.
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-07-2018, 21:20   #2
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 849
Pohvaljen: 1,161
Nivo reputacije: 209
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju
Uobičajeno Re: Top lista m2l atomizera

1. Dvarw
Jednostavan za upotrebu, jednostavno dosipanje, lako pravljenje setupa, odlicna aroma.
Ruzan za zlatnu medalju
1. Kayfun prime
Sve kao i kod dvarwa, osim sto od svih mtl atomizera najvise ujednacava tecnost, to jest ni u jednoj tecnosti nista ne dominira. Mnogima mana, meni ne.
3. Rose v2's
Za pojedine tecnosti, verovatno najbolja aroma koja se moze dobiti od nekog atomizera. Relativno lako dosipanje, tezak i komplikovan za setup.
4. Kayfun lite
Dobra aroma, lak setup, bezvezno punjenje.
5. Berserker mini
Jako lepa aroma, lose reseno punjenje, puno sitnih nedostataka za originalan proizvod. Vizuelno, jedan od najlepsih mtl atomizera.
Dvarw i kayfun prime svakodnevno koristim, rose v2s samo kada sam u hedonistickoj fazi, kfl retko, berserker sve redje.
Na svim atomizerima, sem rose v2s, koristim kantal 0.25 na 2 mm i ne prilagodjavam se atomizerima niti imam nameru. Taj ustupak sam ucinio samo za rose v2s, gde koristim kantal 0.32 i to ce i ostati jedini atomizer gde sam nesto tako ucinio.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-07-2018, 21:26   #3
radna skela
Veteran

radna skela's avatar

Registrovan: Jun 2016
E-cig: joytech ego twist + evod
Pohvala: 629
Pohvaljen: 479
Nivo reputacije: 133
radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi

sorry za off, ali bravo za listu, bas kako treba, sazeto, decidno, konkretno. Samo da se ovako nastavi. Bravo @Drako
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-07-2018, 00:44   #4
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,314
Pohvaljen: 2,006
Nivo reputacije: 480
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

i ja mislim daje lista ono prava....
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-07-2018, 01:02   #5
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
Pohvala: 571
Pohvaljen: 636
Nivo reputacije: 140
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu

Cekaj samo dok ne krenu berserkerasi.
Osecam da se spremaju.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-07-2018, 14:30   #6
jankons
Iskusan član

Registrovan: Nov 2017
E-cig: berserker+KF prime
Pohvala: 83
Pohvaljen: 63
Nivo reputacije: 20
jankons je poznat svimajankons je poznat svimajankons je poznat svimajankons je poznat svimajankons je poznat svimajankons je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od Milutin Obrad Vidi poruku
Cekaj samo dok ne krenu berserkerasi.
Osecam da se spremaju.
Evo ga jedan (jos je carapan )

1. Berserker
2 ili 2.5mm 0.32 kantal ~1ohm 10-12w, 50/50 5mg nic
duvanske tecnosti su odlicneee, vockice jos bolje, kremovi slabo

Plusevi: ni jednom nisam dry hitovao, ne curi(kad provalis koliko mu vate treba), odlicno izgleda, lak za postavljanje i manjih i vecih setupa, grejac se jako lako postavlja, odlicno radi i u TC(sa superfine mtl fused clapton ov Vandy Vape), odlican TH i arome dovoljno.
Airflow radi savrseno za mtl od jako uskog do maloooo manje uskog cuga.
Minus: Punjenje smara zato sto pritisak ugura tecnost u komoru pa zagrgolji, ali ukoliko ima dovoljno vate samo +3W i par povlacenja za redom, ez. Mali kapacitet.

2. Doggy style SKX
2mm 0.32 kantal ~1ohm 10-12w 50/50 5mg nic
duvani kidaju (neke tecnosti skroz drugaciji smek nego na berserku) vocke i kremovi nikako ne prijaju

Plusevi: Odlicna aroma, lak za ciscenje, sporo jede tecnost, pa se manje dosipa . Manje grejace do 2mm sa opet dovoljno vate i nema problema sa napanjem ili curenjem, lako se puni. sa nekim drugim drip tipom izgleda super.

Minus: kondenz izmedju driptipa i tanka, setup se malo teze postavlja, malo slabiji TH.

3. Berserker mini
drugacija aroma nego na velikom, jos uzi cug, jos manje tecnosti.
jankons nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-07-2018, 01:19   #7
Bratzza
Veteran

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 48
E-cig: KFL+V2 & EpicSMPL
Pohvala: 1,282
Pohvaljen: 717
Nivo reputacije: 130
Bratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvalu

@drako, koju omazu obicno dobijas tj. najcesce koristis sa ovim setup-om kantal 0.25 na 2m?
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-07-2018, 08:00   #8
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 849
Pohvaljen: 1,161
Nivo reputacije: 209
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

Obzirom da su mi modovi zakucani na 8 w (opet, exluded Rose v2s ), ne obracam previse paznju na otpor, odgovara mi sve izmedju 1.2 i 1.7 oma, mada se ne potresam previse i ako vrednosti budu van tog opsega.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-07-2018, 12:15   #9
Novak
Iskusan član

Novak's avatar

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Cloupor mini 30w,VTC Mini 75w,Kayfuns,CloudOne
Pohvala: 407
Pohvaljen: 125
Nivo reputacije: 43
Novak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosi

Moja top lista bi izgledala ovako:
1.Kayfun lite
2.Doggystyle
3.Rose V2S
Od mnogih atomizera lista je skracena na ova tri.
1.Kayfun lite po meni najbolji za duvanske arome,jak TH,naravno nano verzija jer mi veliki ruzan.Setap 0.25 kantal oko 2mm 1.5/1.6 oma.
2.Doggystyle prelepi malisa,lako punjenje i jos laksi setup.Ima slabiji TH od Kaye ali guscu paru.Aroma im je tu negde.Setup isti kao na Kayfunu.
3.Rose....cesto mi kida zivce sa setupom.Lako punjenje,izvanredan TH,aroma najbolja od svih ali ne za ciste duvane .Znala je da mi Parliament ili S'Camel tako mutira da se ne prepoznaje.Na njoj iskljucivo koristim RY4.Setup 0.32 oko 2.5mm 1.5oma

Novak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-07-2018, 13:52   #10
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 42
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,643
Pohvaljen: 1,871
Nivo reputacije: 369
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

kf lite,phenomenon lite,taifun gt2

KLEPTO-BIZNIS D.O.O.
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-07-2018, 15:38   #11
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,892
Nivo reputacije: 526
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

1. Doggistile
2...
3...
4. Berserker mini
5. Rose v3
Doggi ubedljivo najbolji po svemu. Aroma, protok vazduha, potrošnja tečnosti ako to uopšte može da bude kriterijum, lak setap. 2mm 0.32 kantal 1.10 oma.
Berserker mini slično kao kod doggia, ali tesniji cug što mi baš smeta, a samim tim ta tesnoća ne daje aromi da "poludi".
Rose v3... Šta reći ima poncijala, ali mu fali neka sitnica koju ne mogu da pronadjem. On ima tu "poludelu" aromu, ali mutantnu, kao da parim neke druge tečnosti koje porobam na bersu ili doggiu. Kvalitet vajpa čista 10-ka. Tvisted 2x0.32 kantal 0.80 oma 18w. Nikad nisam probao nešto drugo na njoj sem duvanskih tečnosti.
Kayfun prime nisam spomenuo namerno, tek sam ga dobio. Ako me oduševi, a velike su šanse onda prepravljam listu.

Od mene i previše za do juče zakletog dtl parioca.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-07-2018, 23:02   #12
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
Pohvala: 571
Pohvaljen: 636
Nivo reputacije: 140
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu

Kud nadje Rose V3 medju svim m2l atomizerima?
Ni po jednom parametru sa onolikom rupetinom ne pripada.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-07-2018, 23:12   #13
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,892
Nivo reputacije: 526
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Uuuu dobara je ružica, smanjim protok vazduha i šljaka kao leptir.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-07-2018, 18:09   #14
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 42
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose
Pohvala: 3,841
Pohvaljen: 1,381
Nivo reputacije: 316
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Probao original Rose v3 na jednoj rupi, meni to restricted DTL...

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-07-2018, 19:11   #15
nikolic015
Senior

nikolic015's avatar

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 90
Pohvaljen: 275
Nivo reputacije: 54
nikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosi

1. Dvarw m2l
2. Skyline
3. KF V3 mini i KF Lite
nikolic015 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:52 sati.