Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-02-2018, 21:35   #76
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 585
Pohvaljen: 596
Nivo reputacije: 136
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Šta ne preporučujete početnicima i zašto?

Od stranih recenzenata ubedljivo najobjektivniji je Jai Haze
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-09-2019, 18:52   #77
gjankovec
Moder

gjankovec's avatar

Registrovan: Apr 2014
Godine: 34
Pohvala: 130
Pohvaljen: 238
Nivo reputacije: 61
gjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Šta ne preporučujete početnicima i zašto?

Pre 4 godine sam pario imao neku skromnu opremu tipa nemesis kaya... i standardne ego baterije i atomisere.
Prestao sa parenjem i koristio analogne opet mislim godinu i jace.
Vratio sam se sada opet na parenje kad ono cuda...
Sve novo, ne postuje se Omov zakon, oprema otisla daleko VV i VW, nic salt tecnosti, podovi, D2L atomiseri...
Danas sam dobio na poklon smok pen 22 ne znajuci da je d2l grejac 0.15ohm, koji sam namenio da dam sestri(nikad nije parila).
Oprema d2l nije za pocetnike. Danas sam shvatio kada sam probao neku tecnost duvansku na 6mg nic.
Treba biti veoma pazljiv i obazriv sto se opreme tice jer moze da se covek iz ne znanja unisti.
To se upravo desava u Americi gde se zabranjuje vape. Gledao sta se danas desava u svetu sto se parenja tice.
Drage kolege parioci postepeno idite, kao sto gore ima u vise postova napisano sta i kako sa opremom.
Ovo je samo moje skromno iskustvo kao nanovo peceni vaper.
Budimo povezani i pitajmo, nije sramota pitati.
A veoma je opasno misliti da znate sve parenju i biti kao nekada ja koji je mislio da zna sve, da doprinosi kolegama pariocima jer je uzeo dve cevke od ss i poceo da pravi modove...
I eto ovom prilikom se ovde izvinjavam svim kolegama koji me se secaju iz tih starih dana...
Ako je ovo otislo u off molim admine da izbace sto je suvisno.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
gjankovec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:06 sati.