Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-07-2019, 18:57   #31
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 29
E-cig: Armour Pro + Expromizer 4
Pohvala: 1,343
Pohvaljen: 652
Nivo reputacije: 118
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Problem sa grejacima

Ma sve je to super. Svi kad smo počinjali imali smo neke zezancije oko opreme, a imamo ih kad-kad i dalje. Jednom mora da se prodje i taj deo gde kasnije možeš da se setiš i napraviš razliku izmedju dobre i loše opreme.

Meni su na Aiu ti grejači mtl 0.6 ohm uvek dobro radili na pola afc-a tojest vazduha. Uvek 50/50 i 10mg nic. Jedini problem je bio kada završe svoj vek ili kada sam ih mnogo opteretio chain vape-om.
Ego aio box je isto to sve samo veći kapacitet baterije. Ako bi kupovao nešto drugo, savetujem ti da još malo sačekaš i da se više upoznaš sa materijom.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-11-2019, 12:16   #32
kittrie
Nov član

Registrovan: Nov 2019
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 2
kittrie je na dobrom putu

izvinjavam se sto upadam, ali da li grejac utice i na toplinu pare/dima koji uvlacimo?
kittrie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-11-2019, 12:22   #33
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 2,074
Pohvaljen: 816
Nivo reputacije: 212
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

da

Pirmin
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-11-2019, 12:31   #34
kittrie
Nov član

Citat:
Originalna poruka od Milanez Vidi poruku
da
vec sam postavila temu "Hladan Dim", i nekako mi je prilicno bitno da sto pre dobijem neke odgovore jer ne znam da li da idem do prodavnice i sta da im kazem?

prosto, ranije je para bila topla, sad je hladna i ima nekako zagoreo ukus, oni imaju izmenjive kako ih oni zovu "grejace" (pod time misle na onaj kao fitilj sto ide skroz gore i ima kao kanapcice i sa leve i sa desne strane) i kazu da se otprilike menjaju 2 puta mesecno. ja sam svoj promenila pre neki dan i sve je bilo ok, mada sam primetila da dole i na kanapcicima ima neke bljak tecnosti kad sam sipala novu, i od tad mi je para koja ulazi u usta hladna, tj. temperature vazduha a nije bilo tako. inace nista nisam prala ceo mesec a koristim je svaki dan :/
Staro 11-11-2019, 12:37   #35
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 2,074
Pohvaljen: 816
Nivo reputacije: 212
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

ne znam sta imas od opreme ...
ovde uglavnom svi imamo modove sa 18650 baterijama pa je malo mocnije od nekih pocetnickih gluposti
takodje koristi vecina nas RTA ,to su atomizeri gde sami pravimo grejace od zice i vate ... ima ovde na forumu temaq sta se preporucuje pocetnicima pa nadji malo citaj . nemoj na brzaka da kupujes dok se ne posavetujes sa (dokonim) forumasima

Pirmin
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-11-2019, 12:55   #36
kittrie
Nov član

citala sam pocetnicke teme i vec sam kupila :/ slabiju cigaretu, ali menije to ok, samo me interesuje sta se desava. nema veze, otici cu do prodavnice pa ce oni videti ako vec ne mogu ovde da dobijem odgovor, ali svakako hvala
Staro 11-11-2019, 13:53   #37
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 890
Pohvaljen: 1,223
Nivo reputacije: 219
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

Po opisu, rekao bih da koristis t2 cc clear, koji jako lose natapa, tj, fiber je izgubio upijajuca svojstva, pa sad vuces zagoretinu izmesanu savazduhom.
Prvo moras da zamenis ceo grejac, dobro ga natopis tecnoscu i sacekas par minuta.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-11-2019, 14:16   #38
JasminaM
Senior

JasminaM's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: Gen Vaporesso,Fresia
Pohvala: 297
Pohvaljen: 243
Nivo reputacije: 53
JasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosi

@kittrie
Sacekaj da ti pomogne neko od iskusnih
Svakako poceynicki setovi nisu glupost. Oni i jesu predviđeni za pocetnike i jednostavni su. Uglavnom su kupovni grejaci..
Ono sto je bitno moras znati tacan naziv modela tvoje ecig da bi dobila odgovor. Nekad male sitnice rese problem

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
Ja sam poprilično dugo koristila ego one v2 i odličan je bio.. Nikako glupost
JasminaM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-11-2019, 14:22   #39
Gaga Kanasta
Veteran

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,143
Pohvaljen: 588
Nivo reputacije: 121
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

To sto si kupila je vjerovatno komplet koji se proizvodio prije 5 godina kada su gotove tecnosti bile u odnosu 70/30 pgvg.Tecnosti koje sada kupujes u prodavnicama su 50/50 ili vecinski vg sto uzrokuje( sa grijacima koji su ti u kliromizeru)lose natapanje i zagoreli ukus.Ako ti je tecnost 30/70 pgvg,probaj drugu(rjedju) tecnost.I kad mijenjas grijac,naspi tecnost i ostavi ga da odstoji 20 minuta da bi se sto bolje natopio.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:39 sati.