Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-04-2019, 18:15   #16
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
E-cig: hastur mini!
Pohvala: 1,840
Pohvaljen: 674
Nivo reputacije: 187
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Trosenje novca na vape opremu/savjeti i iskustva

na svakom cosku - shoping mania ,tehnomania ...
jadni mi manijaci

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-04-2019, 18:23   #17
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 233
Pohvaljen: 366
Nivo reputacije: 78
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Znači došli smo definitivno do zaključka da ona parola:ne bacaj pare na cigarete,uštedećeš puno kada kreneš samo sa el. cigaretama,ne važi nikako.Osim kada u jednom momentu shvatimo šta nam odgovara od opreme i samo toga se držimo.Onda je zaista potrošnja novaca minimalna.Ali teško se kontrolisati uz ovoliko novih modela svega i svačega.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-04-2019, 18:25   #18
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,892
Nivo reputacije: 526
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Ja sam se definitivno izlečio. Više mi nije žao da dam bilo koje pare. Samo da se nešto kupuje. Najzad sam pokidao sajlu svoje kočnice i sad sam kao ptica. Sve što imam viška ide na vape opremu. Patike I pantalone mogu da sačekaju.
PS
Raka da se kazni sa 10€ na moj račun što me navukao na cthulhu tube.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-04-2019, 18:25   #19
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
E-cig: hastur mini!
Pohvala: 1,840
Pohvaljen: 674
Nivo reputacije: 187
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

cenim da se moze kontrolisati
ozbiljno
da ne bude da nije ...bolje ....stedljivije
@zajchik -isti slucaj-majice,kape,duksevi,lone-neka sacekaju al cekace i vejp + svidja mi se sto si rekao - nije mi zao da dam pare za radosti ove neke
sad dal su radosti ili srece...

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-04-2019, 18:29   #20
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 233
Pohvaljen: 366
Nivo reputacije: 78
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Dok me drži dalje od otrova u vidu duvana,nije mi žao da potrošim koju paru viška tu i tamo na nešto od opreme.Samo da me dobro i kvalitetno zadovoljava.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-04-2019, 18:40   #21
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,566
Pohvaljen: 2,409
Nivo reputacije: 420
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Ja sam
Imala jedan ormar sa vape opremom...Boze gospode sta sam sve naslai sve na kraju poslozila u jednu kutiju i za glavu se uhvatila...zato kazem da sam mnooogo bespotrebnih stvari kupila.a sve stoji i ne koristi se.sve preko alija,cak sam i ft batalila.zao mi samo sto ne uzeh ni jedan rezerni sraf za kayfun sa bel capom.a imam punu kesu srafova ze kayfun mini koji sam daaavno batalila.i tako
Mi ovo mjesecima stoji ovako:

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-04-2019, 19:20   #22
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Mislim da nije preozbiljna situacija kako misliš da jeste. Mnogi od nas ne zadržavaju opremu do uništenja i bacanja. Svaki komad opreme je posle kraće ili dužeg korišćenja moguće prodati i kupiti novu opremu. Ima i onih koji se nerado odriču viška, ali svakako ima glas razuma u vidu nekog bliskog koji lepo zamoli ili zapreti da se rasproda višak. Tako dolazimo do vrzinog kola koji ne kažem da je dzabe, ali nije ni tako preskup da naši dzepovi ne bi mogli da izdže. Uostalom mislim da niko neće ostati gladan da bi kupio mod ili atomizer.
PS
Moj prethodni post je bio šala. Nadam se da su ga svi tako shvatili. I da ipak patike I lone imaju prvenstvo a ecig oprema može da čeka.

Zahvalili :
Staro 02-04-2019, 20:06   #23
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

@zajcik
Ja sam stvarno pretjerivala...kupim atomizer...onda 20 grijaca,onda,stakla u svim bojama,driptipova stotine.i onda vidim novu vrstu atomizera,pa opet sve nanovo...pa zice imam zgradu da omotal.kupovala zbog boje...pa 2 provarija,ohmomer(ili kako se vec zove)nemesis u celofanu samo ga probala.svaki mjesec sam nesto novo izmisljala da mi treba.onda otkrih egrip 2light,pa se ogrebe,pa kupim novi...da ne pricam da sam i pingvin kupila...Kazem da treba znati stati.a zivim u gradu gdje nemam kome prodati jer ovdje vapera nema.i tek
Kad sam preslozila ormar vidjeh
Koliko sam nepotrebnih stvari kupovala a to nista nije besplatno.

Staro 02-04-2019, 20:19   #24
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,597
Pohvaljen: 4,609
Nivo reputacije: 758
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Ja ne smem ni da pomislim da počnem da otvaram stare kutije sa opremom i rezervnim delovima.

Ima tu svega, i T2, i T3, C5, Evod, PT2, Vivi Nova, metri i metri kantala i fibera, upredenog pamuka, šrafova, mesh-a, kontra pincete (umesto treće ruke), plastičnih tankova, staklenih tankova, battery wrapova, o-ringova i ko zna čega još što se ne sećam. Nešto sam prodao, gomilu toga poklonio, a ostala je zavidna hrpa u ormaru.

Koristim samo dva moda, tri atomizera, makaze, šipku sa 2.5 i 2 mm prečnikom za coil i pamuk. Sve može da stane u omanju pederušu, bez da se gura.

Nisam računao koliko mi je otišlo na opremu, ali mi nijednog centa nije žao jer sam od početka 2013. bez analogne pljuge.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-04-2019, 21:03   #25
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Uobičajeno Trosenje novca na vape opremu/savjeti i iskustva

@jokjuar
Ja sam sve pisala...cifra je ogromna...stvarno sam se tek zapitala o ovome kad sam preslagala ormar.a od milion bespotrebnih stvari ja ne nadjoh ni jedan rezervni sraf za kayfun lite bazu a hiljade eura potrosila...sjecas li se koliko sam trazila koznu futrolu za provarinisam zalila para...te ovaj adapter te onaj adapter...sad sam usla u ft istoriju kupljenoh stvari,ono je strasno...od flasica,minimodova....od 2017.Sam uzela ovaj egip 2,i nekoliko
Puta grijace.i samo jer je nestao
Iz prodaje sam uzele jt cuboid mini.i sad cu ga furati dok ne crkne
A da li mi je zao para-nije.samo mi zao sto sam pretjerivala a ne koristila mnoge stvari.

Zahvalili :
Staro 02-04-2019, 21:04   #26
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 593
Pohvaljen: 3,247
Nivo reputacije: 600
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od zajchik Vidi poruku
Raka da se kazni sa 10€ na moj račun što me navukao na cthulhu tube.
Štaaa....?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-04-2019, 21:05   #27
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Samo 10 ja ću da dodam još 20.
Edit
Kayfun Lite 2019 je već bio u mesečnom planu, ali cthulhu bogami nije dok ga nisi izvadio na astal.

Staro 02-04-2019, 21:11   #28
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 593
Pohvaljen: 3,247
Nivo reputacije: 600
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Eeee.....od onoliko stolova ti baš našo u moj astal da gledaš....🤣🤣🤣

@jav74

Menjam šraf za provari bez futrole....uz doplatu. 🤣
Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-04-2019, 21:14   #29
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 42
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,643
Pohvaljen: 1,871
Nivo reputacije: 369
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

@jav 74 vreme je da posetis rubriku oglasi.greota da stoji oprema u ormanu

KLEPTO-BIZNIS D.O.O.
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-04-2019, 21:18   #30
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Provari sam poklonila muzu i on postao vaper

---------- Post added 02-04-2019 at 21:24 ----------

Citat:
Originalna poruka od ezgeta Vidi poruku
@jav 74 vreme je da posetis rubriku oglasi.greota da stoji oprema u ormanu

Stvarno je steta ali daleko smo...imam 100 premotanih pt grijaca sa vatom am onaj covjek pise o fiberu.pa tuga

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:05 sati.