Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-06-2019, 18:31   #16
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 230
Pohvaljen: 698
Nivo reputacije: 147
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Atomizer za MTL parenje

Ma dobar je bers za sve. Imas novi berserker na stanju na ft...

Sent from my iPhone using Tapatalk
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2019, 23:16   #17
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 28
E-cig: Aegis Solo + Expromizer 4
Pohvala: 1,040
Pohvaljen: 541
Nivo reputacije: 101
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Probao ja berserker sa duvansko kolačastom tečnošću (cloud tobacco), poprilično dobro. Jedino što Berserker sam po sebi ne naglašava previše slatke note, pa dodju više do izražaja duvanske. Inače može sve, jedino što je možda malo komplikovaniji za nameštanje vate (ni previše, ni premalo), ali opet posle par puta se skapira bez problema. Punjenjem odozgo ponekad procuri na airflow, pa treba i to imati u vidu (barem moja dva primerka).

Kf lite 2019 sve zavisi koji i čiji klon. Moj no name klon koji koristim već drugi dan, šljaka super fino, medjutim kada se odvija da bi se dopunio, dek gde leži grejač skoro uvek ostane u delu sa tankom, tako da ga je posle muka iščupati. Tu su verovatno navoji bezveze, ali opet kažem za moj primerak. Za 10$ mogu reći mnogo sam dobro prošao. Berserker klonove izbegavati u širokom luku, skoro sam se opekao i od tad sam rešio samo originale da pazarim, pa makar puko i 50$. Sa KF sam imao koliko toliko sreće.. Ali više klonovi ne.

Dakle, moja preporuka original Berserker (bilo koja verzija), original Vapefly Galaxies, original Hastur i Hastur mini, kao i Siren V2. Posle svega toga bih možda tek na kraju preporučio klon KF lite 2019, iako meni (relativno) dobro radi, ali nije vredno muke ako nešto ispadne kako ne valja.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-06-2019, 23:43   #18
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 234
Pohvaljen: 366
Nivo reputacije: 78
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Ipak je mnogo bolje da prvi atomizer koji kupuju novi vaperi bude original.Ima na tržištu dobrih i pritom ne toliko skupih atomizera (do 20-ak$).Galaxies RTA 17$ je dobar izbor.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-06-2019, 00:10   #19
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,662
Pohvaljen: 2,030
Nivo reputacije: 288
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

dobio je on dosta lepe preporuke
ali cisto sumnjam da ce oseti neke velike razlike
treba malo vise vremena radnog staza da bi se osetile velike male razlike u aromama
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2019, 00:22   #20
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 234
Pohvaljen: 366
Nivo reputacije: 78
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Ima vremena,polako.Ako istraje u ovome svakako će nakon par meseci istraživanja doći do zaključka šta mu odgovara,koji stil parenja,koje arome,jačina tečnosti,da li mu je bitan izgled opreme ili funkcionalnost...Takođe će imati par promašaja i razočarenja u neki deo opreme,ali i to je sastavni deo parenja.Ako lepo prelista forum i uči na tuđim greškama,lakše će se snaći kroz sve ovo.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2019, 06:42   #21
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 43
Pohvaljen: 199
Nivo reputacije: 36
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

Galaxies RTA, lak za pravljenje, lak za dosipanje, aroma odlicna, treba biti stvarno ne znam sta pa da procuri, sa bubble tankom 5ml....odlican
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2019, 11:47   #22
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 516
Pohvaljen: 592
Nivo reputacije: 113
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

moj glas ide za galaxies radi perfektno a pošto koristiš uglavnom duvanske onda je on pravi izbor. kod njega je jedino bitno da se fino ušteka vata i nema šanse da procuri. ja stavim vate da se jedva provuče kroz grejač i parim na niskim otporima i na 18 do 20watts i dry hit doživela nisam. protok vazduha možeš da namestiš kako god voliš ima dosta opcija i to je to

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-06-2019, 22:47   #23
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 581
Pohvaljen: 584
Nivo reputacije: 134
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Bolje stavi oglas u rubrici Kupujem nego da čekaš da doleti iz Kine.Sve su to popularni atomizeri ima ih dosta u Srbiji pa će se verovatno naći neko da ti ponudi
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2019, 15:52   #24
Tebric
Aktivan član

Registrovan: Jun 2019
Pohvala: 3
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 3
Tebric je na dobrom putu

Da, video sam da ima i u oglasima dosta toga samo što izgleda sve brzo nestane Narucio sam Dvarw I ovaj novi Kayfun 2019, mislim da će jedan sigurno odgovarati.

---------- Post dodan 14-06-2019 u 17:21 ----------

Uzeo sam ovo

$19.30 YFTK Dvarw MTL Styled RTA Rebuildable Tank Atomizer - 5ml, 316 SS, SS Color (YFTK ) (free shipping)

Kod:
https://fs.tc/p/9646016
I ovo

$18.68 YFTK KF Lite 2019 Styled RTA Rebuildable Tank Atomizer - Lite 2019 (3.5ml), 24mm, 316 SS + PEI,Silver(YFTK) (free shipping)

Kod:
https://fs.tc/p/9690884
Zajedno sa ovim

$4.67 Replacement Dome Extension Tank Kit for 24mm KF Lite 2019 Styled RTA - 24mm, Extension Tank Kit (5ml), PEI, Yellow (free shipping)

Kod:
https://fs.tc/p/9691399
Jel ovo ok kombinaciju?
Tebric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2019, 17:03   #25
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,177
Pohvaljen: 894
Nivo reputacije: 205
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Jeste.

Link stavljaj u kôd
Kod:
www.e-cigserbia.com

[Code ] www [/Code ]

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=10965
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2019, 18:22   #26
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 120
Pohvaljen: 480
Nivo reputacije: 105
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

@Tebric, nije dobro, trebao si pitati sta, koji itd. Jeftinija i bolja opcija za Dvarw je:
Sto se tice KF, stvar izbora ali po meni bojli tank:
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2019, 18:25   #27
Tebric
Aktivan član

Tebric je na dobrom putu

@nirvana

Citao sam dosta na tom fastek forumu, YFTK ima bolju izradu i onu komoru, ovaj sto si ti okacio jeste jeftiniji i ima sve te tube ali mi je to za početak nepotrebno. Nije sigurno bez razloga skuplji, hvala svakako za info, taj prvi izlazi u pretrazi ali sam ipak uzeo ovaj yftk.
Staro 14-06-2019, 18:35   #28
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 120
Pohvaljen: 480
Nivo reputacije: 105
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

YTFK sam imao (upao u potok, duga prica), i odlican je, takodje imam ovaj koji sam ti preporucio, takodje bez greske. Prednost ovog koji sam ti predlozio je u dodatnim tubama koje ako kazes nisu bitne neka bude, ali prednost koja ti znaci su umetci, pinovi ili kako ko zove a za protok vazduha. Ne znam kapiras li ali ako ti vazduh ne odgovara, neces moci nista uraditi.

Sto se tice KF, tank koji sam ti predlozio ima punjenje odozgo. Nisam ga imao ali svakako to je prednost, a po meni i lepse izgleda.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2019, 19:09   #29
ilija
Iskusan član

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 51
Pohvaljen: 72
Nivo reputacije: 45
ilija je poznat svimailija je poznat svimailija je poznat svimailija je poznat svimailija je poznat svimailija je poznat svimailija je poznat svima

jos jedan glas za mini bers.
ilija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2019, 19:57   #30
Tebric
Aktivan član

Tebric je na dobrom putu
Thumbs up Re: Atomizer za MTL parenje

Citat:
Originalna poruka od nirvana Vidi poruku
YTFK sam imao (upao u potok, duga prica), i odlican je, takodje imam ovaj koji sam ti preporucio, takodje bez greske. Prednost ovog koji sam ti predlozio je u dodatnim tubama koje ako kazes nisu bitne neka bude, ali prednost koja ti znaci su umetci, pinovi ili kako ko zove a za protok vazduha. Ne znam kapiras li ali ako ti vazduh ne odgovara, neces moci nista uraditi.

Sto se tice KF, tank koji sam ti predlozio ima punjenje odozgo. Nisam ga imao ali svakako to je prednost, a po meni i lepse izgleda.
Upravo sam skontao da uz njega ne idu reduciri. Uradio sam cancel pa sam uzeo ovaj sto si okacio ti, za razliku sam uzeo jos jenunonu top kapu za kayfun 😁

Hvala puno svima, nisam očekivao ovoliko odziva za pomoć
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:51 sati.