Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-06-2019, 08:39   #31
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 46
Pohvaljen: 204
Nivo reputacije: 36
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Atomizer za MTL parenje

Uzmi coopervape dvarw-a (ima na FT)... ovi svi imaju velike ovalne rupe a jedino kod njega su manje okrugle...imaces problema kao pocetnik da namestis pamuk....a mozes posebno za njega da narucis sa ovalnim rupama za natapanje....i sve potrebne inserte...

mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-06-2019, 08:51   #32
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,910
Pohvaljen: 708
Nivo reputacije: 194
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Atomizer za MTL parenje

ne boj se neces imati problema oko stavljanja vate .ja sam imao taj sku samo u crnoj boji (ako pricate o sku sa tri tanka)
javi mi se ako te zanima na koji nacin sam ja stavljao vatu ali svako ima svoj nacin . curenja se ne boj ni pod razno
jedino sto moze da bude problem su dve stvari- red ,rad i disciplina
salim se ,hteo sam da kazem da ces verovatno morati da menjas neke gumice posle nekog vremena . domaca firma polilas ima potrebne gumice i prodaju ih na komad
ja sam kupio dosta gumica (o-ringova) od njih ali sam sve razdelio u razmeni
po zelji mozes i da zamenis srafice koji su inbus za philips(krstaste) dimenzije su M2x3 i to sam kupio kod nas
sve u svemu za pocetak nisi pogresio itd

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:05 sati.