Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-12-2013, 22:42   #46
kivan
Iskusan član

kivan's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 150
Pohvaljen: 141
Nivo reputacije: 50
kivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosi
Uobičajeno Halo tecnosti

Ima li novosti o najavljenom uvozu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

kivan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-12-2013, 21:54   #47
Danijels
Iskusan član

Danijels's avatar

Pohvala: 65
Pohvaljen: 163
Nivo reputacije: 53
Danijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Halo tecnosti

Da i ja napisem svoje utiske nakon parenja nekih Halo tecnosti.

Torque 56 - Hm. Ne znam sta bih rekao. Sve Halo tecnosti posmatram kroz prizmu cene (isplati li se ponovo je poruciti ili ne). Po mom misljenju, dobra tecnost ali ... Nisam je ponovo porucivao, mada sam jos u nedoumici da li cu.

LongHorn - Za mene totalni promasaj. Ni najmanje mi se nije svidela. Neko je napisao da je malo slatka. Sa tim se ne slazem. Meni veoma slatka i zaista nista posebno. Cak debelo ispod proseka.

Tribeca - Jednom reciju FENOMENALNA. Ne mogu je opisati ali sam prosto odusevljen ovom tecnoscu. Uz meni do sada omiljeni S' Camel, najbolja tecnost koju sam u medjuvremenu jos tri puta porucivao i tecnost iz kategorije MORAM IMATI!
Najzad sam pronasao jos jednu tecnost koju mogu u svakom trenutku pariti sa odusevljenjem i za koju mi se cini da mi nikada ne moze dosaditi.

Staro 18-12-2013, 19:34   #48
sijuks
Veteran

sijuks's avatar

Pohvala: 395
Pohvaljen: 384
Nivo reputacije: 127
sijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosi

Haloooo, da li neko zna kad ce da se pojave HALO tecnosti
sijuks nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2013, 20:31   #49
Danijels
Iskusan član

Danijels's avatar

Danijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosi

Eno ih na e-dym, za kupljene tri (po 15ml), cetvrta se dobija besplatno!

Staro 18-12-2013, 20:44   #50
sijuks
Veteran

sijuks's avatar

Pohvala: 395
Pohvaljen: 384
Nivo reputacije: 127
sijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosi

Ma mislio sam kod nas
sijuks nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2013, 20:48   #51
Danijels
Iskusan član

Danijels's avatar

Ma znam nego dobra ponuda

Staro 18-12-2013, 22:13   #52
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,035
Nivo reputacije: 180
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Imam neke info da će vrlo skoro a cenu neznam zaista
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-12-2013, 14:36   #53
Midnight Rambler
Aktivan član

Registrovan: Apr 2013
Pohvala: 16
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 25
Midnight Rambler je na dobrom putu

Evo da i ja objavim svoj utisak, ali bez opisivanja ukusa pojedinih tecnosti, jer su mnogi i kompetentniji od mene to već vrlo lepo i precizno uradili

Pre nekih mesec dana sam prvi put probao Torque. Oduševio sam se koliko je dobra i neuhvatljiva.

Nakon potrošene bočice stiglo je novih 30 ml Midnight Apple-a. Odlična tečnost, takodje. Moram da kažem da mi Apple prilično brzo zaprlja grejač. Skoro da na drugi dan moram da ga čistim. To nije bio slučaj sa prethodnom tečnošću.

Očekujem da mi sutra stigne novih 30 ml Voodoo-a

Danas sam kod Dekija imao priliku da probam par kapi Voodoo-a i priznajem da jedva čekam da stigne
Takodje kod Dekija (riznica Halo tečnosti ) sam probao i Tribecu u kombinaciji sa Apple-om. Odlična kombinacija po meni.

Sve ovo opisano je pareno na Venusu. Prva tečnost (Torque) je bila 12 mg/ml, jer u tom trenutku na portugalskom sajtu, sa kog sam naručivao, nije bilo 18-ice, a ja nestrpljiv uzeo 12-icu. I to je bilo sasvim u redu. A onda sam za Apple selektovao 18mg/ml i to je, po meni, bio za***. Zaista nema potrebe za tim.
Ja parim skoro godinu dana. Samo jednom sam za to vreme probao koncentraciju nikotina manju od 18 ili 16 mg/ml, e ovde sa Halo tečnostima mi je 18-ica prejaka.

Sve u svemu do daljnjeg ću pariti Halo.

Pozdrav svima
Midnight Rambler nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-12-2013, 17:44   #54
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Bio sam malopre kod uvoznika slucajno sam prolazio tuda i uzeh voodo da probam.
Jacina 12mg izuva koliko je jako....tecnost je jako dobra stvarno ne lici ni na jednu koju sam probao do sada.
Oseca se duvanska aroma vrlo lepa koja se preplice sa aromom jabuke przenog secera i nekih bombonica ...moj ocena odlican 5.
Od opreme koriscena twist baterija na4v i evod klir.

poslato sa nokije 2110

Somebody Put Something In My Drink
Staro 19-12-2013, 17:48   #55
darkodj983
Senior

Registrovan: Sep 2013
Pohvala: 331
Pohvaljen: 65
Nivo reputacije: 45
darkodj983 je poznat svimadarkodj983 je poznat svimadarkodj983 je poznat svimadarkodj983 je poznat svimadarkodj983 je poznat svimadarkodj983 je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od sijuks Vidi poruku
Ma mislio sam kod nas
evo ih http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=5974

darkodj983 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-12-2013, 00:03   #56
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Evo mala revizija voodo i tribeca, pošto sam spalio obe bočice halo tečnosti jednu kupio drugu dobio na poklon....elem
voodo apsolutna bolest od tečnosti,preplitanje raznih ukusa aroma liker bombona sa višnjom,ruma suve šljive prženeg šećera jabuke ...sa izraženom prelepom duvanskom notom ...isprljala mi je grejač na EVOD-u za dva dana je bio urnisan...ocena5

Tribeca mi se jako svidela na prvu loptu ukus me najviše podseća definitivno i konačno na stari joyetech RY4 ,kakakv je novi nisam probao stvarno pa nemogu da poredim sa njim ali starog se dobro sećam to je taj neuhvatljivi vibrato koji je imala ova tečnost pod nazivom tribeca...ocena 4
Zahvalili :
Staro 24-12-2013, 09:12   #57
BigBud
Banned

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 459
Pohvaljen: 609
Nivo reputacije: 0
BigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvalu

TH je ovde dosta jaci, 18 bas, bas presece grlo.
BigBud nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-12-2013, 11:28   #58
kivan
Iskusan član

kivan's avatar

Pohvala: 150
Pohvaljen: 141
Nivo reputacije: 50
kivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosi

evo i mog skromnog zapažanja posle par dana.

Voodoo - čist narkotik! Ovo je nenormalno. U subotu sam tek negde kasno popodne skapirao da nisam ni jeo ni pio kafu ni sok, ništa. Samo bih dućkao Voodoo.
Kad sam prvi put planirao da se upustim u DIY, fantazirao sam da ću kao rezultat dobijati ovakve tečnosti. Čitao sam gomilu recepata za kompleksne kombinacije aroma tipa: 2 kapi cimeta, 3 limuntrave, 6 čizkejk, 1 kokos, 20 duvan taj i taj i 9 rum. Nekako, nikad nešto dobro nisam dobio kombinovanjem aroma i uglavnom su letele u umivaonik.
Ovo je upravo takva tečnost, arome se smenjuju, prepliću i iznenađuju. Čas cimet, čas kolač, čas duvan itd. Nikad preagresivno i nikad nametljivo i zasićujuće. Prosto jedva dočekam jutro da počnem da je parim. Fantazija!!!

Tribecca - kad bih morao da napišem scenario za nastanak ove tečnosti on bi izgledao ovako:
"Bio jedan e-liquid blender koji je radio u JT i jedan koji je radio u HS. Obojica su radili na pravljenju RY4, i to dosta uspešno. Bili su jako dobri u svom poslu ali su obojica bili teški pijanci. Toliko su pili da je ovaj prvi uvek malo presladio a ovaj drugi uvek malo prekiselio.
Jednog dana došao im je čovek iz Halo i ponudio projekat da naprave zajednički RY4 ali samo pod uslovom da budu potpuno trezni. I tako nastade Tribecca."

I sladak i kiseo ali ne previše sladak, nit previše kiseo a opet savršeno izbalansiran RY4. Tečnost koju bi ogromna većina parilaca mogla da pari kao da je jedina na svetu. Savršeno.

Torque - ponovo, aroma kakvu nikad nisam ni u tragovima osetio. malo intenzivna ali ne toliko da ne može da se pari. Ne bih mogao ceo dan ali mogu svaki dan. Odlično. Doduše okruženje se žali da se oseća.

Sve u svemu ja sam oduševljen i jedva čekam da probam ostale. Sledeće na redu Midnight apple.

EDIT:

e da, još par zapažanja, inače veoma meni bitna:

TH
nikad kvalitetniji TH nisam osetio. ne znam da li mogu da budem dovoljno jasan u ovoj oceni jer teško mi je to da opišem. TH je jak ali za razliku od jakih TH kod nekih kineza gde se ta jačina oseća kao oštar vetar koji seče grlo, Halo TH je jak u punoći. Ne zaseče već ispuni grlo.

Nicotin Kick
jako dobar nicotine kick, pošto inače koristim 11mg a često kad pravim tečnosti omakne mi se i 12 i 9, nikad nisam ovakav pritisak na lobanju osetio. 18mg mi je oduvek bilo jako i često mi se dešavalo da zaspim posle pola sata dućkanja 18mg. Opet, teško mi je rečima da opišem, ali ovaj kick nije onako hemijski kao kad uzmem jaču tečnost, već nekako prirodan.

Sve u svemu, mislim da je velika zasluga za kvalitet Halo tečnosti, baza koju koriste koja je fenomenalna.

kivan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-12-2013, 12:23   #59
caxony
Iskusan član

caxony's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 103
Pohvaljen: 78
Nivo reputacije: 38
caxony je poznat svimacaxony je poznat svimacaxony je poznat svimacaxony je poznat svimacaxony je poznat svimacaxony je poznat svimacaxony je poznat svima

Bolji opis neke tecnosti nisam procitao nigde! Svaka cast majstore ! Samo da legne plata i trk po Halo tecnosti!

caxony nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-12-2013, 14:02   #60
Serbiaman
Aktivan član

Serbiaman's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 38
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 25
Serbiaman je na dobrom putu

Uhhh opet moram da dodam svojoj kolekciji 10tak bocica nove marke na probu :-)

Sent from my cool iPhone
Serbiaman nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:56 sati.