Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-11-2017, 06:55   #1
zoran puf puf
Banned

Registrovan: Nov 2017
E-cig: Aura Mini, e-pipe F-30
Pohvala: 93
Pohvaljen: 72
Nivo reputacije: 0
zoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svima
Question Jednokratne e-cigarete: Iskustva

Pozdrav svim članovima. Na ovom forumu nisam video mnogo informracija o jednokratnim elektronskim cigaretama. Uglavnom u postojećim temama su se pomalo spominjale.

Rešio sam da otvorim ovu temu kako bih čuo vaša iskustva a i preneo moja sopstvena jer ja sam nedavno prestao da pušim analogne cigarete i prešao na elektronske, za početak jednokratne.

Ne bih da dužim o svojoj priči ali mogu vam reći da sam vrlo zadovoljan, ove Umrella jednokratne e-cigarete od 300 ili 600 dimova su vrlo dobre. Imaju lepu jačinu, čak su mi i prejake ali navikao sam se. Lep ukus duvana i sladunjava aroma, ponekad pomislim kako su ih dobro napravili taman da se sad na njih navučem.

Trenutno pušim treću takvu cigaretu, traju mi oko nedelju dana jer nepreterujem i nemam nameru da je nevadim iz usta. Svakako ću kupiti još par komada dok neodlučim koju trajnu cigaretu da kupim.

Par dana pre ovog posta i registracije sam čitao forum i svakako ću imati neka pitanja za modele koji mi se čine dobrim ali otom potom na odgovarajućoj temi
zoran puf puf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-11-2017, 08:09   #2
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 44
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,910
Pohvaljen: 3,698
Nivo reputacije: 611
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Jednokratne e-cigarete: Iskustva

Slobodno kupi druze ali sobzirom da je Umrela u pitanju ja cu ih zaobici u sirokom luku...

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-11-2017, 08:31   #3
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 922
Pohvaljen: 470
Nivo reputacije: 104
Jagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosi

Polako, alfini, čovek je tek počeo. Koliko je samo ljudi krenulo od Umbrele! Nek vidi čovek prvo da ovde može da nađe odgovore na sva pitanja u vezi sa parenjem i ostavljanjem cigara.

Druže, @zoran puf puf, samo se nemoj vraćati na duvan! Videćeš da su te jednokratne cigarete samo kap u okeanu mogućnosti za nedimljenje i da samo trebaš biti strpljiv, bez problema ćeš naći nešto ozbiljnije i ono što ti u potpunosti odgovara.
Samo budi strpljiv, istražuj, čitaj, pitaj sve šta te interesuje, ima ovde mnogo ozbiljnih i dobronamernih ljudi koji će ti pomoći.
Samo ne dozvoli sebi da zadimiš ponovo!
Jagodinac je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-11-2017, 09:15   #4
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 44
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,910
Pohvaljen: 3,698
Nivo reputacije: 611
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

OK OK... Stajem na loptu... Ali se secam vremena kad sam ja pocinjao... Prvo je bio forum, edukacija, komunikacija sa kolegama sto javno sto na pp pa onda kupovina... A da ima informacija na forumu definitivno ima...

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-11-2017, 09:29   #5
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 453
Pohvaljen: 804
Nivo reputacije: 148
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Dobar je osecaj dimiti automatsku e cigaretu. Kada sam presao na el. cigare, jedokratne su vec su izasle iz mode, tako da sam prvi put probao tek pocetkom godine. Do tada sam vec imao solidan staz i gomilu opreme, ali sam se toliko primio na automatsku cigaretu da sam danima trazio nesto slicno, a da zadovoljava kvalitet vejpa na koji sam navikao.

Na alix sam nasao Kamry Micro, narucio na nevidjeno i odusevio se.
510 konektor, glave su jako slicne kangerovim i premotavaju se. Premotane sa 2.2 Oma NR-R-NR NiCr zicom i vatom, kad se ugreju, i dok baterija jos ima snage, vejp je u rangu starih 14mm atomizera.

Baterija je 170Mah, 6 komada stavim u tabakeru i traju mi koliko i jedna 18650 na 20W.

Nikako nije ozbiljna stvar, baterija je slaba i kvalitet vejpa opada kako se trosi, kapacitet 1ml...
Preporucio bih je samo za igranje, ali je kao takva fenomenalna. Ako se stavi jaka tecnost, npr Perique 12mg osecaj je pravi.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-11-2017, 09:30   #6
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,458
Pohvaljen: 15,028
Nivo reputacije: 2407
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Razlog zašto mnogo ne pričamo (možda bi trebalo) na forumu o jednokratnim je je to što su novi članovi već probali takve proizvode i traže naprednije (veća autonomija baterije, ponovno punjive...) modele...

Ne pada mi ništa drugo na pamet osim da pogledaš ove ketridž sisteme. Možda se nađeš u nekome od njih. 👍

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=23650

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-11-2017, 01:03   #7
zoran puf puf
Banned

zoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svimazoran puf puf je poznat svima

Hvala vam na savetima. Čitam karakteristike, gledam video recenzije i već imam neke favorite ali za par dana ću na nekoj od tema pitati za savete.
Ono što sada znam je da će tečnost biti duvanske arome 18 mg ili 16 mg minimalno i da ću u rezervi imati jednu jednokratnu.
Ja nemam nameru da se previše parim i da idem u ekstreme što se tiče količine i opreme ali želim da to bude kvalitetno.
Staro 06-11-2017, 11:42   #8
zoran puf puf
Banned

Što se tiče Umbreline Ho-Ka jednokratne cigarete od 600 dimova, kada je pri kraju jačina opada a ostaje sladunjavi ukus, uskoro je morate baciti. Meni kao početniku trajala je između pet i osam dana, što po meni skroz ok i koristiću je i dalje kao rezervnu cigaretu.
Staro 26-12-2017, 16:58   #9
zoran puf puf
Banned

Nakon nešto vremena i iskustva mogu da preporučim svima koji žele da ostave pušenje i pređu na e cigarete da prvo kupe jednu jednokratnu. Ako vam odgovara kupite drugu i tražite svoj prvi uređaj koji ćete kupiti. Kupite i treću jednokratnu i tu odlučite koju spravu kupujete za početak. To će biti dovoljno vremena da saznate možete li pomoći sebi i ostaviti prave cigarete. Ipak je bezveze da se odmah zatrčavate i kupujete modove ili starter kitove koji nisu jeftini.

Sent from my MI 5C using Tapatalk
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:49 sati.