Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-03-2019, 21:26   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 597
Pohvaljen: 1,401
Nivo reputacije: 258
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Fumytech rose mtl gold edition

Fumytech rose dolazi u samo jednoj boji, a to je crna boja.

Specifikacija:

- Visina: 55mm
- Precnik 24mm
- Kapacitet: 3.5ml

U kutiji:

- Rose mtl gold edition
- Rezervni stakleni tank
- Jos jedan drip tip
- 4 grejaca
- Vata
- Rezervni delovi
- Alat

Rose mtl gold edition je nova i unapredjena verzija rose mtl atomizera. Ovaj atomizer je vrlo slican kao i prethodna verzija atomizera, ali ovaj je dosta poboljsan i malo laksi za koriscenje od prethodnog atomizera. Sa spoljne strane atomizer deluje skoro pa isto kao i prethodna verzija. Kvalitet izrade ovog atomizera je dosta dobar, navoji su apsolutno svuda odlicni, a kvalitet boje za sada izgleda okej mada videcemo, boja kod prethodnog modela mi je dosta dugo potrajala bez da se guli. Od detalja na top capu postoje detalji u obliku ruze, kao i jedna gravura, takodje u obliku ruze, takodje na top capu se nalazi gravura "Fumytech". Na komori se nalazi jedna gravura "Rose mtl", a sa donje strane atomizera su gravure "Designed by Fumytech", "Rose mtl" kao i serijski broj. Navoji na konektoru su dosta dobri i ovde imamo pozlacen pin koji dosta strci.

Atomizer stize sa crnim 510 drip tipom i ovaj drip tip nije isti kao kod prethodnog modela ovog atomizera, meni je drip tip okej za koriscenje, mada vise mi se svidja drip tip od prethodnog modela. Visina ovog drip tipa je 12mm, dok je precnik rupe 4mm. Ovde mogu da se koriste drugi 510 drip tipovi i uglavnom svi stoje lepo na atomizeru. U pakovanju se dobija jos jedan drip tip, ovo je ultem drip tip i dimenzije su iste.

Ovo je atomizer koji se puni odozgo, a detalji koji su na top capu veoma olaksavaju odvrtanje top capa pa se top cap odvrce bez ikakvih problema, a navoji su odlicni. Kada se top cap skine mogu se videti 6 rupica gde moze da se sipa tecnost i kod ovog atomizera nema nikakvih problema sto se sipanja tecnosti tice, moze da se sipa iz bilo kakve bocice. Ono sto je takodje dobro kod ovog atomizera je to sto kada se sipa tecnost atomizer ne curi uopste niti se na top capu pojavljuju tragovi tecnosti, dakle punjenje odozgo kod ovog atomizera je odlicno i atomizer se puni vrlo lako.
Na atomizeru stize stakleni tank koji ima kapacitet 3.5ml sto je odlican kapacitet po meni za mtl tank. U pakovanju se dobija jos jedno rezervno staklo koje ima kapacitet takodje 3.5ml. Kapacitet ce uglavnom svima biti okej, mada ja bih voleo da postoji i bubble stakleni tank za ovaj atomizer kako bi mogao da se poveca kapacitet atomizera.

Build deck je vrlo slican kao kod prethodne verzije ovog atomizera. Build deck je podignut od baze, a na decku se nalaze 4 srafa kako bi postavljanje grejaca bilo lakse. Srafici su dobri, lepo se zavrcu i odvrcu. Sto se postavljanja grejaca tice, grejac se postavlja vrlo lako. Za razliku od prethodne verzije na ovom decku su slotovi za natapanje drugaciji. Kod prethodne verzije su na decku dve rupe na koje treba da se nasloni vata, dok kod ove verzije postoje slotovi pa se vata mnogo lakse namesta pa samim tim nema nikakvih problema sto se postavljanja vate tice, bitno je samo da se dobro popune kanali i to je to, natapanje ce uvek biti odlicno. Rupa za vazduh ispod grejaca je takodje drugacija, na staroj verziji je rupa manja nego kod nove verzije, kod stare verzije je rupa ispod grejaca 1.8mm, dok je kod ove nove verzije rupa ispod grejaca oko 2mm. Komora je ista kao i kod starije verzije atomizera i komora ima vrlo lep konus.
Jos jedna promena kod ove verzije je to sto je ova firma shvatila da im ne trebaju anti spit back zastite koje su samo kvarile aromu, tako da kod ovog atomizera ne postoje zastite sto je vrlo dobro jer necete morati da ih skidate.

Na bazi se nalazi prsten za vazduh i ovde postoji stoper sto se meni licno svidja. Na prstenu za vazduh se nalaze detalji koji olaksavaju hvat tako da je podesavanje vazduha vrlo lako, nema nikakvih problema prilikom podesavanja vazduha. Jos jedna razlika u odnosu na prethodnu verziju atomizera je to sto ovde imamo ukupno 6 rupa za vazduh i imamo jedan malo veci slot. Sa jedne strane se nalaze 3 rupe i veci slot, dok se sa druge strane nalaze 3 rupe. Sto se podesavanja vazduha tice, vazduh se moze podesiti na sledeci nacin, moze da se otvori samo jedna rupa sa jedne strane, takodje moze da se otvore dve rupe sa jedne strane, a zatim imamo 3 rupe sa jedne strane i jednu rupu sa druge strane, a zatim se sa jedne strane otvaraju 3 rupe i slot dok se sa druge strane takodje polako otvaraju preostale rupe. Sto se vazduha tice, moze da bude dosta tesan, a ako se sve komplet otvori moze da se povuce restriktivno direktno u pluca. Postoji fals vazduh kod ovog atomizera sto moze biti mana nekome jer je prsten malo labaviji.

Kako atomizer radi i moje misljenje

Dizajn atomizera je po meni vrlo lep, ali uzmite u obzir da je deck zlatan pa to se mnogima nece svideti, ja koristim i prvu verziju ovog atomizera i prva verzija ovog atomizera je jedan od mojih omiljenih atomizera. Punjenje odozgo je vrlo lako kod ovog atomizera, a ako se lepo postavi vata sigurno necete imati problema prilikom punjenja atomizera, atomizer ne grgolji niti curi prilikom punjenja atomizera sto je vrlo dobro. Postavljanje grejaca i vate je vrlo prosto, vrlo je dobro to sto su ovde malo drugacije odradili deck jer se vata mnogo lakse postavlja. Sto se arome tice, od svih atomizera koje sam ja probao najbolju aromu sam dobio sa starijom verzijom ovog atomizera, takodje i kod ovog atomizera je aroma po meni odlicna, a sto se parliamenta tice kog parim najvise i ovu aromu uzimam u obzir, najvise se oseca duvan i kikiriki, a kikiriki je mnogo jaci nego kod svih drugih atomizera sto je isti slucaj i sa starijom verzijom atomizera. Aroma nije potpuno ista kao na starijoj verziji ali je vrlo slicna, a razlog tome je drugacija rupa za vazduh ispod grejaca i malo drugacije natapanje, aroma je mozda za nijansu bolja kod starije verzije ali samo ukoliko se vata postavi tako da lezi preko rupa (starija verzija), dok ako se vata nagura u rupe aroma nije dobra po meni. U svakom slucaju postoje mane koje me nerviraju, ali ovo je vrlo dobar atomizer i definitivno jedan od najboljih po meni ako ne i najbolji, promene koje su odradili su dobre i olaksavaju koriscenje ovog atomizera, tako da sa ovim atomizerom necete imati problema sa curenjem, kapacitet je dobar, takodje kondenza skoro pa i nema, kvalitet izrade je takodje dobar, a aroma apsolutno odlicna po meni i atomizer ima svaku preporuku.

Mane:

- Postoji fals vazduh
- Ne postiji bubble staklo

Dobre strane:

- Odlicno punjenje odozgo
- Nema curenja
- Nema grgoljenja prilikom sipanja tecnosti
- Kondenza skoro pa i nema
- Lako postavljanje grejaca i vate
- Komora ima konus
- 3.5ml kapacitet
- Vazduh se podesava odlicno
- Aroma odlicna
- Dobar kvalitet izrade
- Dva drip tipa u pakovanju
- 4 grejaca u pakovanju
- Vata u pakovanju

Kod:
https://www.heavengifts.com/product/Fumytech-Rose-MTL-RTA.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:15 sati.